Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Rolnik szuka żony": Dopiero wybrał partnerkę, a tu już takie słowa. Waldemar nie daje o sobie zapomnieć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.11.2023 07:33

„Rolnik szuka żony": Dopiero wybrał partnerkę, a tu już takie słowa. Waldemar nie daje o sobie zapomnieć

Waldemar z „Rolnik szuka żony" znów szokuje
Waldemar z „Rolnik szuka żony" znów szokuje, fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Trwająca właśnie edycja programu „Rolnik szuka żony” od samego początku emocjonowała wszystkich oglądających. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników był Waldemar, który zaskakiwał swoimi wypowiedziami i zachowaniem. Teraz znów zszokował wszystkich Internautów.

Waldemar z „Rolnik szuka żony" od samego początku wzbudzał kontrowersje

Dziesiąta edycja kultowego reality show Telewizji Polskiej przyniosła fanom ogrom wrażeń i emocji. Widzowie z zapartym tchem śledzili poczynania rolników, którzy nie mogli zdecydować się, która z kandydatek zostanie ich wymarzoną drugą połówką.

Najwięcej zamieszania wywoływał Waldemar, który od samego początku budził kontrowersje swoim zachowaniem w programie. Nie tylko widzowie, ale również jego kandydatki sugerowały mu, że mężczyzna wyraźnie faworyzuje Ewę i nie daje szans pozostałym dziewczynom. To też przyczyniło się od odejścia z show jednej z walczących o jego serce dziewczyn - Ani. Później było już tylko gorzej.

Mało znane fakty o związku Bogusi i Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony” Elżbieta z „Rolnik szuka żony” ujawniła największą zagadkę programu. Koniec domysłów, wielu fanów było w błędzie

„Rolnik szuka żony": Waldemar nie mógł zdecydować się na jedną z pań

Chociaż telewidzowie byli przekonani, że to właśnie Ewa skradła serce rolnika, szybko na jaw wyszła zaskakująca prawda na temat Waldemara. Okazało się, że uczestnik programu „Rolnik szuka żony” potajemnie komunikował się z tajemniczą kobietą, którą poznał w trakcie nagrań do kultowego reality show TVP. 

Gdy tylko reżyser produkcji zwrócił mu uwagę i nakazał wybranie, kim tak naprawdę zainteresowany jest rolnik, ten odrzucił koleżankę spoza show i skupił się na Ewie, którą próbował zdobyć za pomocą niecodziennych komentarzy. Jego zachowanie bardzo nie spodobało się Internautom, którzy nie żałowali kilku gorzkich słów. Teraz po raz kolejny zaskoczył wszystkich fanów programu.

ZOBACZ TEŻ: Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie. Widzowie od razu zauważyli, co się "święci". Zaskakujące?!

Waldemar z „Rolnik szuka żony" po raz kolejny zaskakuje telewidzów

Finałowy odcinek reality show rozwiał wszystkie wątpliwości Internautów - Waldemar wybrał Ewę i to właśnie z nią chce stworzyć stałą relację po programie. Teraz jednak ujawnił kolejny zaskakujący plan, który bezpośrednio związany jest z jego relacją z piękną wokalistką. Okazało się, że rolnik chce jeszcze zostać ojcem!

O swoim pragnieniu poinformował za pomocą swojego konta na Instagramie, gdzie zorganizował krótką zabawę dla fanów, polegającą na zadawaniu nurtujących ich pytań. Myślicie, że uda mu się spełnić jego wielkie marzenie o powiększeniu rodziny?

Źródło: Party

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy