Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Suknia z samej siatki i największe wdzięki na wierzchu. Tak Anna Popek świętuje Nowy Rok. Fani oniemieli: “Boska”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.01.2024 00:19

Suknia z samej siatki i największe wdzięki na wierzchu. Tak Anna Popek świętuje Nowy Rok. Fani oniemieli: “Boska”

Anna Popek
Anna Popek zachwyciła fanów sylwestrową kreacją. Fot. KAPiF

Anna Popek ma 55 lat, a mimo to zachwyca nienaganną sylwetką. Gwiazda TVP właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wyeksponowała swoje walory. W Sylwestra wystroiła się w zmysłową, prześwitującą sukienkę. Fani natychmiast pośpieszyli do sekcji komentarzy, nie mogli milczeć! 

Jak Anna popek spędza Sylwestra?

Pod koniec grudnia gruchnęła plotka, jakoby Anna Popek miała pożegnać się z programem “Pytanie na Śniadanie”, do którego prowadzenia powróciła kilka miesięcy temu. Dziennikarka nie skomentowała jednak tych doniesień, więc wygląda na to, że o tym, czy dalej będzie pełnić funkcję gospodyni popularnej śniadaniówki, przekonamy się już w Nowym Roku.

W sylwestrowy wieczór Anna Popek porzuciła wszelkie troski i zaczęła szykować się do celebracji kilku ostatnich godzin starego roku. Prezenterka opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda. Na jej widok fani wstrzymali oddech. Gwiazda TVP wyeksponowała swoje wdzięki, od których ciężko odwrócić wzrok!

Będzie afera? Na Polsacie Kayah, a na TVP... jej największy hit w tym samym czasie. Kto do tego dopuścił? Odkryte uda i gołe ramiona. Niemożliwe, że ona ma 78 lat. Tak Maryla Rodowicz wystroiła się na Sylwestra z Dwójką

Anna Popek zapozowała w zmysłowej, prześwitującej sukni

Annę Popek obserwuje na Instagramie ponad 70 tys. internautów. Gwiazda regularnie publikuje na platformie kadry, które ukazują szczegóły jej życia zawodowego, ale również prywatnego. W sylwestrowy wieczór nie mogło być inaczej! Dziennikarka pokazała, jak przebiegają jej przygotowania do przywitania Nowego Roku. 

Anna Popek wystroiła się w długą suknię z czarnej siateczki. Internauci mogli zobaczyć każdy fragment jej ciała pod spodem. Szczególną uwagę przykuły długie, zgrabne nogi prezenterki, które nie od dziś są chwalone przez wielu Polaków jako najpiękniejsze w całym show-biznesie.

ZOBACZ TEŻ: Ciemne włosy zniknęły. Edyta Górniak jak żywa lalka. Takiego show widzowie nie mogli się spodziewać

Zdjęcia Anny Popek wywołały wielkie poruszenie w sieci

Do kilku kadrów, na których Anna Popek zapozowała w zmysłowej, prześwitującej sukni, prezenterka dołączyła życzenia dla swoich fanów:

Szampańskiej zabawy życzę Wam Moi Drodzy! Nie kładźcie się dziś za wcześnie spać! Przeciwnie - przywitajcie Nowy Rok z radością w sercu i nadzieją w spojrzeniu! Nadzieją na miłość, na pomyślność , na zgodę i powodzenie Waszych przedsięwzięć! Ale podziękujemy też za to wszystko, co spotkało nas w kończącym się właśnie 2023 roku! Do Siego Roku, Kochani!

Większą uwagę niż jej słowa przykuł niebanalny strój dziennikarki. Fani rozpętali w komentarzach burzę zachwytów!

  • Wow, co za odważna stylizacja, sztos!!! Wygląda Pani obłędnie.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Wspaniale pani wygląda.
  • Na sam koniec roku rozbiła Pani bank tym strojem — zakochałem się.
  • Super, Boska! – czytamy pod wpisem.
Tagi: sylwester
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania