Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język
Michał Fitz
Michał Fitz 01.02.2023 11:49

Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język

ksiądz
youtube.com/Wroniecka

Zwykle to ksiądz ma konkretne wymagania dotyczące tego, jak wierni powinni przyjąć go po kolędzie. Pewien duchowny otrzymał jednak od parafianki wiadomość z odwrotnymi instrukcjami. To go rozwścieczyło.

Kapłan nie gryzł się w język na kolejnej mszy. Zacytował nawet treść wiadomości.

Ksiądz krytykuje SMSa od parafianki

Ksiądz Micha Woźnicki, który w sieci jest znany ze swoich kontrowersyjnych tez, na ostatniej mszy poruszył temat chodzenia po kolędzie. Niejako zmotywowała go do tego jedna z jego parafianek. Ta wysłała do niego wiadomość z pewną sugestią dotyczącą wizyty.

Napisała księdzu, by ten przyjechał do niej sam, a nie z ministrantem, jak to zwykle ma w zwyczaju. Duchowny był wściekły, że kobieta w ogóle ośmieliła się, by mu coś takiego napisać. Podsumował ją w bardzo dosadnych słowach.

– Po co!? Na randkę się umawiaj z księdzem w innych okolicznościach, a kolęda jest wizytą duszpasterską skwitował Woźnicki.

Ksiądz zaznaczył, że już samo wymienianie wiadomości z duchownym w taki sposób jest niestosowne, a rzucanie takich sugestii może wskazywać, że kobieta ma jakieś nieczyste zamiary wobec kapłana, który przecież chodzi po kolędzie, by wykonywać swoją posługę.

Ksiądz Woźnicki był zawieszony

Ksiądz Michał Woźnicki jest znany z tego, że w dobitny sposób przekazuje swoje racje i trudno go w tym powstrzymać. W trakcie pandemii regularnie, pomimo obostrzeń prowadził msze, przez co musiała interweniować policja.

W pewnym momencie doszło wręcz do tego, że nałożono na niego suspensę, co należy rozumieć jako zawieszenie księdza. Ten jednak nie zraził się i dalej wykonuje posługę, według własnej wizji.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: „Uwaga!” TVN

 

Tagi: ksiądz
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów