Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy Marcina Hakiela z Magdaleną Stępień? Tancerz nagle skomentował wpis celebrytki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.08.2023 11:08

Co łączy Marcina Hakiela z Magdaleną Stępień? Tancerz nagle skomentował wpis celebrytki

Marcin Hakiel, Magda Stępień
Co łączy Marcina Hakiela i Magdę Stępień? Fot. KAPiF, Piotr Molecki/East News

Już o kilku dni spekulacje na temat związku Marcina Hakiela i Magdy Stępień są tematem numer jeden. Internauci wszczęli własne śledztwo, które ma na celu udowodnić, że parę faktycznie coś łączy. Ile prawdy znajduje się w ich domysłach? Magda Stępień udostępniła post, który niespodziewanie jeszcze bardziej podgrzał atmosferę!

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień w związku? Internauci dopatrzyli się znaków!

W ostatnim czasie sieć obiegła plotka, jakoby Marcin Hakiel i Magdalena Stępień zaczęli się spotykać. Po głośnym rozwodzie z Katarzyną Cichopek tancerz ułożył sobie życie z tajemniczą Dominiką, której tożsamości nie chciał zdradzić. Mimo to od czasu do czasu udostępniał z nią wspólne zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. Internauci jednak zreflektowali się, że Dominika już od dawna nie gościła na Instagramie Hakiela. Pojawił się tam jednak ktoś inny!

Prześledziwszy zdjęcia Marcina Hakiela na wyżej wspomnianej platformie jego fani zauważyli, że niemal każde z nich z ostatnich 2 miesięcy zostało polubione przez Magdę Stępień. Co więcej, internauci dopatrzyli się pewnych podobieństw na ich relacjach…

Skromnie, ale tak pięknie zaprezentowała się na plaży ukochana Daniela Martyniuka, że ciężko oderwać wzrok! Nieziemski widok

Magdalena Stępień opublikowała post, w którym fani dopatrują się odniesienia do ostatnich plotek

Kilka dni temu internauci zauważyli, że zdjęcia z relacji na Instagramie Marcina Hakiela i Magdaleny Stępień pokrywają się. Oboje opublikowali na platformie łudząco podobne do siebie ujęcia. Ponadto para zrobiła sobie zdjęcia z tą samą dziewczyną, które następnie udostępniła na swoim story jej mama. 

Niektórzy fani zdecydowali się zapytać tancerza wprost o jego relację ze Stępień, jednak ten niczego nie potwierdził. W nocy jednak temat o rzekomym związku pary został rozgrzany do czerwoności za sprawą tajemniczego postu mamy zmarłego Oliwierka. Modelka udostępniła swoje zdjęcie, które opatrzyła opisem:

Będą mówić o Tobie, siać plotki, spekulacje, dociekać. Ale powiem Wam, że od pewnego czasu przestałam się tym przejmować i nabrałam dystansu do pewnych spraw.

Wiele osób dopatruje się w jej słowach odniesienia do głośnych plotek o związku z Marcinem Hakielem. Niespodziewanie sam gwiazdor skomentował jej wpis!

Marcin Hakiel podsycił plotki o związku z Magdaleną Stępień

Zaledwie godzinę od dodania przez Magdalenę Stępień posta, jej zdjęcie postanowił skomentować Marcin Hakiel. Tancerz w enigmatycznych słowach odniósł się do tego, co napisała modelka. Wiele osób upatruje się w tym aluzji co do ich ewentualnego związku!

W życiu nie do końca chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko co postanowimy z tym zrobić. Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na Nas nowy rozdział. Koniec jest zarazem początkiem – czytamy pod najnowszym postem Stępień.

Czyżby słowa tancerza o “początku” miały nawiązywać do ich rzekomej relacji? Sami oceńcie!

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów