Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy. Podlasie: Andrzej liczy STRATY. Przykre, co go uderzyło. Internauta nie wytrzymał po jego słowach!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.08.2023 09:48

Rolnicy. Podlasie: Andrzej liczy STRATY. Przykre, co go uderzyło. Internauta nie wytrzymał po jego słowach!

Andrzej z Plutycz
Fot. Youtube/@GienekiAndrzejPlutycze

Nie ulega wątpliwości, iż widzowie “Rolników. Podlasie” mają wśród bohaterów programu swoich faworytów, do których należą m.in. Andrzej i Gienek z Plutycz. Perypetie obu panów można śledzić od jakiegoś czasu również na YouTube. W najnowszym dodanym na platformę filmie rolnika spotkała przykra niespodzianka, poniósł straty, które oszacował na konkretną kwotę. Pod materiałem pojawił się niewybredny komentarz internauty.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzejowi z Plutycz przydarzył się niefortunny przypadek

Andrzej z Plutycz to sympatyczny bohater programu “Rolnicy. Podlasie”, który wraz z ojcem, Gienkiem z Plutycz, pełni pieczę nad niemałym gospodarstwem we wspomnianej wsi. Rolnicy na co dzień zajmują się hodowlą zwierząt, w tym słynnych na całą Polskę niebieskich krów, jednak najwięcej czasu mija im na pracy na polu. To właśnie tam Andrzejowi przytrafił się ostatnio niefortunny przypadek.

W ostatnim czasie 40-letni bohater “Rolników. Podlasie” postawił na rozwój swojego kanału na YouTube, który śledzi już ponad 100 tys. subskrybentów. Mężczyzna regularnie publikuje na nim materiały, na których pokazuje kulisy swojego życia na wsi, a które nie zawsze są widoczne na łamach programu. W najnowszym opublikowanym filmie doszło jednak do pewnych komplikacji, nad którymi rolnik ubolewał.

Skromnie, ale tak pięknie zaprezentowała się na plaży ukochana Daniela Martyniuka, że ciężko oderwać wzrok! Nieziemski widok

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz oszacował poniesione straty

W najnowszym filmiku, który na YouTubie opublikował Andrzej z “Rolników. Podlasie”, bohater chciał pokazać, jak wygląda jego codzienna praca na polu. W planach miał m.in. przewracanie siana, do czego służy specjalna maszyna. Niestety widocznie nadgryziony zębem czasu sprzęt odmówił posłuszeństwa. Okazało się, że w jedno z kół zaplatała się słoma, jednak rolnikowi udało uporać się z problemem. 

Niestety, gdy wydawało się, że Andrzej będzie mógł już w spokoju zająć się pracą, przytrafił mu się niefortunny przypadek. Dostrzegł, że w jednym z kół maszyny brakuje części! Rolnik nie krył irytacji z tego powodu. Głośno podsumował poniesione straty:

 Oj już zębów znowu nie ma. I znowu 5 zł do tyłu!

"Rolnicy. Podlasie": Internauta skomentował słowa Andrzeja z Plutycz

Na gospodarstwie Andrzeja znanego z programu “Rolnicy. Podlasie” często dochodzi do trudnych do przewidzenia sytuacji. Sprzęt, z którego korzysta na filmach, nie zawsze jest w pełni funkcjonalny. Tym razem okazało się, że maszyna do przewracania siana straciła część. Jak mężczyzna sam podsumował, poniósł z tego powodu straty, które dla części internautów okazały się trudne do potraktowania ich na poważnie. 

Jedna osoba zdecydowała się zostawić pod filmem dosadny komentarz:

Już 5 zł w plecy, a jak jaszcze 2-3 zęby w tym sezonie pękną to Andrzej będzie na skraju bankructwa, ale że ma łeb na karku, to zużyte zęby wykorzysta jako zawleczki, zaoszczędzi i wyjdzie na prostą.

Uważacie, że internauta ma rację, czy przesadził?

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania