Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wyciekły kadry w finału "Rolnik szuka żony". Wymowne sceny! Zabraknie kandydatki Waldemara?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.12.2023 19:07

Wyciekły kadry w finału "Rolnik szuka żony". Wymowne sceny! Zabraknie kandydatki Waldemara?

Zwiastun finału „Rolnik szuka żony” zdradza zbyt wiele? , fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Zwiastun finału „Rolnik szuka żony” zdradza zbyt wiele? , fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Od kilku tygodni fani programu „Rolnik szuka żony” śledzą losy bohaterów 10. edycji randkowego show. Wśród uczestników najnowszego sezonu uwielbianego przez widzów formatu znaleźli się Agnieszka, Anna, Artur, Dariusz i Waldemar. Już wkrótce widzowie dowiedzą się, komu z nich udało się znaleźć miłość w programie.

Finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami

Już w niedzielę 10 grudnia fani programu „Rolnik szuka żony” będą mogli obejrzeć wielki finał najnowszej edycji. Zdjęcia do niego zostały zrealizowane dwa miesiące po wydarzeniach, których widzowie byli świadkami w przedostatnim odcinku. W tym czasie rolnicy i rolniczki oraz wybrani przez nich kandydaci i kandydatki mieli czas, by lepiej się poznać i zadecydować o przyszłości swoich relacji. 

Już wkrótce ich decyzje wyjdą na światło dzienne i także widzowie dowiedzą się, czy bohaterom, którym kibicowali, udało się znaleźć miłość w programie „Rolnik szuka żony”.

Ewa po udziale w "Rolniku" rozkręca karierę muzyczną. Właśnie poinformowała o koncercie. Ceny biletów mogą was zaskoczyć Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno”

Widzowie już wkrótce dowiedzą się jaki los spotkał bohaterów programu „Rolnik szuka żony”

W finałowym odcinku programu „Rolnik szuka żony” uczestnicy programu spotkają się z prowadzącą format Martą Manowską. Rolnicy i rolniczki zobaczą się także ze wszystkimi kandydatami i kandydatkami, których zdecydowali się zaprosić do swoich gospodarstw. Wówczas będą mieli okazję, by przedyskutować wydarzenia, do których doszło w czasie ich wspólnej podróży i podsumować swój udział w programie. 

Do sieci trafiła już zapowiedź finałowego odcinka programu „Rolnik szuka żony”. Niektórzy są zdania, że zdradza on zbyt wiele informacji. 

ZOBACZ TEŻ: Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali

Zwiastun finału „Rolnik szuka żony” zdradza zbyt wiele?

Spostrzegawczy fani programu „Rolnik szuka żony” szybko wyłapali, że w zapowiedzi odcinka zabrakło jednej z uczestniczek. Chodzi konkretnie o Annę, która była jedną z kandydatek zaproszonych do swojego gospodarstwa przez Waldemara. Kobieta w czasie programu postanowiła opuścić dom rolnika jeszcze zanim ten podjął ostateczną decyzję. Anna od początku miała sugerować, że Waldemar wybrał już swoją faworytkę i nie była zachwycona jej rzekomo uprzywilejowanym traktowaniem.

Wiele osób zauważa jednak, że nieobecność kandydatki nie jest zaskakująca. Wszystko przez to, w jaki sposób pożegnała się z Waldemarem, któremu nie szczędziła gorzkich słów.

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16