Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wybuchła ogromna burza po występie Zenka Martyniuka. To nie był zwyczajny koncert
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2023 22:27

Wybuchła ogromna burza po występie Zenka Martyniuka. To nie był zwyczajny koncert

To nie był zwyczajny koncert Zenka Martyniuka
To nie był zwyczajny koncert Zenka Martyniuka, fot. KAPIF; Facebook/Robert Gajda

Zenek Martyniuk pojawił się ostatnio na koncercie w miejscowości Ostrołęka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że z pozoru zwyczajne wydarzenie muzyczne szybko zamieniło się w… kampanię wyborczą nieoczywistego kandydata.

Zenek Martyniuk wziął udział w niecodziennym koncercie

Nikt nie może odmówić Zenkowi Martyniukowi jego ogromnej popularności i faktu, że z chęcią koncertuje on w wielu zakątkach naszego kraju. Nie inaczej było w miniony piątek, gdy lider zespołu Akcent pojawił się na scenie podczas festiwalu w Ostrołęce.

Szybko jednak okazało się, że z pozoru zwyczajny koncert, w którym uczestniczyły również inne gwiazdy disco polo, miał ukryte znaczenie i zgromadził mieszkańców miejscowości w bardzo konkretnym celu. Wydarzenie nie tylko celebrowało wspólną miłość do muzyki, ale też… zachęcało do głosowania na pewnego kandydata w zbliżającym się wyborach.

Zenek Martyniuk 1.jpg
Zenek Martyniuk uczestniczył w niecodziennym koncercie, fot. KAPIF
Zobaczyliśmy TO i nie ma już wątpliwości, co dzieje się w małżeństwie Zenka Martyniuka! Przyjcie sie zdjęciom...

Zenek Martyniuk zamiast na koncercie zagrał na kampanii wyborczej

Koncert króla disco polo na plaży miejskiej w Ostrołęce szybko okazał się czymś znacznie innym niż tylko i wyłącznie wydarzeniem muzycznym. Podczas występów zgromadzona pod sceną publiczność była nieustannie zachęcana do oddania swojego głosu na kandydata Trzeciej Drogi - Roberta Gajdę.

W festiwalu uczestniczył nie tylko Zenek Martyniuk, ale również dobrze znany zespół Top Girls. Wszystkie gwiazdy podczas swoich występów miały za plecami baner wyborczy, zachęcający do zagłosowania właśnie na tego kandydata do Sejmu Rzeczypospolitej Polski. 

Podczas wydarzenia można było również poczęstować się darmowymi hot-dogami, a mieszkańcy miasta nie kryli swojej radości z powodu niecodziennego koncertu. Wszystkim pochwalił się również sam polityk na swoim profilu na Facebooku.

Czy Zenek Martyniuk wspiera polityka Trzeciej Drogi?

Po występie króla disco polo na koncercie zachęcającym do głosowania na polityka Trzeciej Drogi, w sieci zawrzało. Fani są w szoku, że Zenek Martyniuk, uważany przez wielu za symbol Telewizji Polskiej i rządzącej obecnie partii, postanowił uczestniczyć w wydarzeniu popierającym reprezentanta innej partii.

Czyżby Zenek Martyniuk odwrócił się od obozu władzy? Lider zespołu Akcent przez wiele lat był jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Cieszył się uznaniem posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz byłego prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Teraz Martyniuk zgodził się wystąpić na koncercie organizowanym przez... kandydata na posła. I nie jest to polityk, który ma związek z PiS - czytamy na stronie portalu “Fakt”

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania