Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel... w grze komputerowej?! Fanów zatkało na widok tego, co pokazał. "Nowy poziom"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.07.2023 07:07

Marcin Hakiel... w grze komputerowej?! Fanów zatkało na widok tego, co pokazał. "Nowy poziom"

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel został bohaterem gry?, fot. KAPiF; instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel ostatnio bardzo rzadko publikuje coś w mediach społecznościowych. Zdaje się żyć pełnią życia z nową ukochaną, pracując przy swojej Akademii Tańca. Tymczasem właśnie zamieścił bardzo melancholijne nagranie, na dodatek pokazujące siebie w grze komputerowej. O co dokładnie chodzi?

Marcin Hakiel znienacka pokazał się jako bohater gry komputerowej

Fani tancerza ostatnio mogą w mediach społecznościowych oglądać głównie nagrania wykonane na potrzeby “Hakiel Akademia Tańca”. Nie widzą w tym nic złego, ciesząc się, że ich ulubieniec spełnia się zawodowo. Dziś jednak zaskoczył ich zupełnie. Pokazał filmik, na którym jest bohaterem gry komputerowej. Jego „postać” przemierza ulice, a my widzimy jej statystyki. Wpisowi towarzyszył długi, refleksyjny komentarz.

Czy czasem nie zastanawialiście się, czy nasze życie nie przypomina czasem gry komputerowej? Dni płyną, wyzwania pojawiają się, a my stajemy przed różnymi poziomami do pokonania. To niesamowite, jak wciągające może być życie, gdy zaczynamy patrzeć na nie przez pryzmat gry! – napisał Hakiel.

„Każdy z nas ma swoje unikalne cele i zadania do wykonania. Czasami mamy do pokonania bossów, którzy stawiają nam trudne wyzwania, a czasem odkrywamy ukryte skarby, które sprawiają nam radość i dają motywację do dalszej gry. Niektóre poziomy mogą być trudne i frustrujące, ale zawsze warto pamiętać, że to część naszej fabuły, która tworzy naszą historię” argumentował dalej.

Olek i Michał spoczęli na cmentarzu w Wieliczce. Mama 14-latka ujawnia, co się działo dzień po tragedii. Tak zareagowali mieszkańcy

Marcin Hakiel o życiu jako grze komputerowej

W dalszej części wpisu tancerz zastanawiał się, kim byłby w grze. Wojownikiem, magiem, a może eksploratorem nowych miejsc? „Każdy kolejny dzień to nowa okazja, aby odkrywać nowe tereny, zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności” dodał.

Czy również czasami czujecie się jak w grze komputerowej? Jakie zadania musielibyście wykonać, aby przejść na kolejny poziom? A może macie jakieś wskazówki i triki, które pomogą wam w tej grze zwanej życiem? Podzielcie się swoimi myślami i doświadczeniami w komentarzach! – zapytał swoich fanów, oni jednak nie do końca zrozumieli jego intencje.

Marcin Hakiel zdezorientował swoich fanów

Warto dodać, że porównanie życia do gry nie jest niczym nowym w kulturze. Odnosi się do niej wielu badaczy, filozofów i socjologów. Fani Hakiela nie do końca zrozumieli chyba jego intencje, bo w komentarzach zaczęli go pocieszać.

  • Dla mnie życie jest największą wartością. […] Według mnie nie ma nic wspólnego z grami komputerowymi i wirtualnym światem, który jest fikcją. Nasze życie jest tu i teraz i musimy podejmować każdego dnia decyzje i ponosić konsekwencje. Marcin, bądź sobą i nigdy nie porównuj się do nikogo. Jesteś wartościowym człowiekiem i dobrym ojcem, i to jest najważniejsze.
  • Pan już czaruje tańcząc. Wystarczy kawałek chodnika i powstaje niezwykłe show.
  • Życie to taniec. A pan jest świetnym tancerzem. Tak po prostu – czytamy w komentarzach.

Zobacz film i zdjęcia:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w programie “Jaka to melodia?”, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji