Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie zachodzą w głowę. Czy będzie dzisiaj "Pierwsza miłość"?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.05.2024 13:58

Widzowie zachodzą w głowę. Czy będzie dzisiaj "Pierwsza miłość"?

Pierwsza miłość
fot. kadr z serialu "Pierwsza miłość"

“Pierwsza miłość” od lat jest jednym z najbardziej cenionych polskich seriali. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów i oczekują na ich kolejne perypetie. Niestety, wbrew ich oczekiwaniom ostatni odcinek nie został wyemitowany.

Co słychać u bohaterów "Pierwszej miłości"?

Kultowy serial Polsatu od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i zainteresowaniem telewidzów. W ostatnich odcinkach wierni fani produkcji mieli okazję być świadkami niecodziennego incydentu. Melka nie potrafi zapomnieć o swoim byłym partnerze Piotrze. Jej tęsknota w końcu doprowadzi do tragedii — kobieta zdradzi swojego męża z dawną miłością.

Dodatkowo, w całą akcję zostanie zamieszany Biały, który zostanie zatrudniony na stanowisku kierowcy u Remigiusza. To właśnie mężczyzna będzie zmuszony kryć dawną znajomą. Jak rozwinie się ta skomplikowana sytuacja?

Familiada: Rekordzista zgarnął prawie max punktów. Na koniec wszyscy zamarli Włodarczyk imprezuje na majówce. A w tle? Jej mama z młodziutkim mężem

Widzowie "Pierwszej miłości" oburzeni

Niestety, pomimo faktu, że akcja serialu nieźle się rozkręciła, a widzowie są spragnieni kolejnych wątków z życia ich ulubionych bohaterów, Polsat nie wyemitował ostatniego odcinka “Pierwszej miłości”. Na grupie fanów produkcji można było znaleźć mnóstwo komentarzy, w których oburzeni telewidzowie pytali się wzajemnie o to, kiedy będzie można zobaczyć kolejny odcinek serii.

Pod najnowszym postem na profilu serialu na Facebooku również rozgorzała dyskusja na temat tego, dlaczego stacja nie wyemitowała ich ulubionej produkcji. Jedni uważają, że to z powodu innych telewizyjnych nowości, a inni sądzą, że to wszystko z powodu trwającej majówki.

ZOBACZ TEŻ: "Skromna" majówka Roxie Węgiel. Tak wypoczywa prawdziwa gwiazda.

Polsat odpowiada, kiedy będzie nowy odcinek "Pierwszej miłości"

W końcu głos zabrał sam producent uwielbianego serialu i za pomocą najnowszego postu, który pojawił się na Facebooku “Pierwszej miłości” ujawnił, kiedy widzowie mogą spodziewać się kolejnego odcinka swojej ukochanej serii. Jak możemy przeczytać w social mediach, nowe losy bohaterów zostaną nam ujawnione już w poniedziałek. Jednocześnie Polsat życzył nam wszystkim udanej majówki.

Dziękujemy Wam za obecność. Spotykamy się dopiero w poniedziałek. Życzymy Wam wspaniałej majówki!

Widzowie cieszą się, że w końcu otrzymali upragnioną odpowiedź i w komentarzach pod postem podziękowali za życzenia i również życzyli wszystkim spokojnego odpoczynku.