Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ledwo przyszedł z TVN do "Pytania na Śniadanie" i od razu się zaczęło. Widzowie są wściekli po tym, co zrobił w debiucie. "Tego się nie da oglądać"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.01.2024 11:09

Ledwo przyszedł z TVN do "Pytania na Śniadanie" i od razu się zaczęło. Widzowie są wściekli po tym, co zrobił w debiucie. "Tego się nie da oglądać"

Widzowie są wściekli po debiucie nowych prowadzących w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Instagram/pytanienasniadanie
Widzowie są wściekli po debiucie nowych prowadzących w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Instagram/pytanienasniadanie

Od kilku tygodni redakcją programu „Pytanie na śniadanie” wstrząsają kolejne zmiany. Wydanie śniadaniówki z 19 stycznia zostało poprowadzone przez nowy duet, który niedawno dołączył do formatu. 

„Pytanie na śniadanie” z licznymi zmianami

Program „Pytanie na śniadanie” nie uniknął rewolucji, która od kilku tygodni zmienia oblicze TVP. W ciągu ostatnich 8 lat stacja przyzwyczaiła swoich widzów do wielu programów i znanych twarzy. Część z ulubieńców widzów była związana z programem „Pytanie na śniadanie”. Ostatnie w mediach co chwila pojawiają się nowe doniesienia na temat śniadaniówki TVP. 

Jeszcze w grudniu media obiegła wiadomość, że Anna Popek i Małgorzata Opczowska nie znalazły się w styczniowym grafiku „Pytania na śniadanie”. Informacja o rozstaniu pierwszej z nich z programem TVP była znana już od jakiegoś czasu, a w ostatnich dniach media obiegła wiadomość, że dołączy do niej także Małgorzata Opczowska i Ida Nowakowska

Najpierw Wolny, a teraz on. Kolejny prezenter zniknie z ekranów. To kto będzie prowadził “Pytanie na śniadanie”? Trzęsienie ziemi w kadrach nie słabnie. Prezenter wyleciał z “Pytania na śniadanie”. Inni drżą o los

„Pytanie na śniadanie” z nowymi prowadzącymi

Z programu jeszcze w grudniu zniknął także Tomasz Wolny, który udał się w trzymiesięczną podróż dookoła świata wraz ze swoją rodziną. Niedawno pożegnał się także Tomasz Kammel, który też wyjechał na wakacje. O ile wiadomo, prowadzący mają jednak powrócić do prowadzenia śniadaniówki po zakończeniu ich urlopów. 

W czwartek w mediach społecznościowych poinformowano, że do grupy prowadzących program dołączą Joanna Górska i Robert Stockinger, znany z konkurencyjnego programu „Dzień Dobry TVN”. 

Joanna Górska i Robert Stockinger dołączają do naszego zespołu. Ich debiut już jutro! Asiu, Robercie trzymamy za Was kciuki i witamy na pokładzie! 

„Pytanie na śniadanie” z nowymi prowadzącymi, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 1.png
„Pytanie na śniadanie” z nowymi prowadzącymi, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
„Pytanie na śniadanie” z nowymi prowadzącymi, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 2.png
„Pytanie na śniadanie” z nowymi prowadzącymi, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

ZOBACZ TEŻ: Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe

„Pytanie na śniadanie” w ogniu krytyki

Joanna Górska i Robert Stockinger w piątkowy poranek zadebiutowali w programie „Pytanie na śniadanie”. Zdania na temat nowych prowadzących są podzielone, choć grupa krytyczna wydaje się nieco głośniejsza. Nie wszyscy mają jednak zarzut do dwójki nowych prowadzących, a bardziej o to, że zastąpili oni osoby, do których były przywiązane. 

  • Tego się nie da oglądać… Gdzie nasza Ida, Tomek, Małgosia i inni???
  • Boże kogo wy wzięliście do prowadzenia programu?!!!!!! Prowadząca już na samym początku w pierwszym zdaniu pokazała, że nie potrafi się wysłowić „będziemy dużo mówić na temat ciekawych tematów”, no hit, żeby w TV robić takie błędy. Prowadzący to odgrzewane kotlety z TVN-u. No średnio się ich ogląda.
  • Tragedia, bez sensu, zmiana na minus.
  • Kiedyś oglądałem TVN, ale beznadziejni byli prowadzący, przerzuciłem się na „PNŚ” i znowu ci beznadziejni tu się znaleźli. PORAŻKA. Niech wrócą nasi ulubieńcy!!!!
  • Gdybym chciała oglądać TVN, to bym przełączyła, teraz wybór został zabrany. Może zaraz pan Prokop będzie prowadzić „The Voice”??? Nawet rozrywka jest już uzależniona od polityki. Para jest bardzo niesympatyczna – pan krzyczy, a pani ma straszną minę. Nie chcę TVN 2. Chcę TVP 2 i neutralne „Pytanie na śniadanie”.
  • Nowi prowadzący, tak samo stękaliście na „Kurzopków”. Dajcie szansę, a Nowakowska, Opczowska i Wolny zostali zwolnieni, jak piszą media. Czas się przyzwyczaić.
  • Ja również wyłączyłam dziś „PNŚ”. Tęskno za Gosia, Idą i Tomkiem.
  • Dno. Nie da się was oglądać. Żegnam. Chcemy powrotu Idy i reszty. 
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces