Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Walewska zaniemówiła, mama Filipa cała we łzach. Lato poruszył publikę i jurorów
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.05.2024 21:26

Walewska zaniemówiła, mama Filipa cała we łzach. Lato poruszył publikę i jurorów

Filip Lato jako Elvis Costello
Fot. Twoja twarz brzmi znajomo/Facebook

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”, to świetny program, dzięki któremu możemy poznać artystów od innej strony. W wielkim finale będziemy mogli podziwiać takie gwiazdy jak: Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino, Mateusz Ziółko i Filip Lato. Wszyscy powalczą o najwyższe możliwe wyróżnienie w show Polsatu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": Mateusz Ziółko jest zmęczony?

Telewizja Polsat postanowiła zapytać, co uczestnicy sądzą o aktualnej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Filip Lato stwierdził, że to był wyjątkowy sezon, a sam finał zapowiada się ciekawie:

 To będzie wyjątkowy finał, bo jeszcze czegoś takiego nie było. Oddajemy decyzję w ręce widzów i bardzo mi się to podoba. Ten program ma fantastyczną widownię i publiczność, zaangażowaną i śledzącą - podkreślił. - Państwo się już naprawdę w międzyczasie wyszkolili i zaczęli na tym znać. To absolutnie dobry krok - stwierdził Lato w rozmowie z Polsatem.

Mateusz Ziółko, który także obok Filipa Lato znalazł się w finale “TTBZ. Najlepsi”, stwierdził, że jest już zmęczony:

Jestem turbo zmęczony. To były cztery miesiące ciężkiej pracy. Z drugiej strony jesteśmy tak do siebie przywiązani, że jak skończymy finał i obudzę się na drugi dzień, to nie będę wiedział, co ze sobą zrobić (śmiech) - zaznaczył w rozmowie z Polsat.pl.

KAPIF_1000pix_K1170858F.jpg
Fot. KAPIF, Mateusz Ziółko
Przyjaciółki: Zobaczy ukochanego z inną. Nagły zwrot akcji w serialu Rok temu zginął mąż Justyny Kowalczyk. Nad ranem opublikowała wpis

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kto zdobył najmniej punktów?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzięło udział 152 uczestników. Fani show wyliczyli, że najmniej punktów zajęła Karolina Pisarek. Uczestniczka XVI edycji zajęła ósme miejsce, zdobywając zaledwie 104 punkty.

Co ciekawe, kolejną gwiazdą, ale tym razem z sezonu VIII ze 122 punktami jest Aleksandra Gintrowska, a Bilguun Ariunbaatar, który występował w pierwszej odsłonie, zdobył 133 punkty.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": Filip Lato rozniósł scenę

Jest faworytem wielu widzów, dlatego nikogo nie zdziwiło, że udało mu się awansować do finału programu. Wyzwanie, którego się podjął, nie było najprostsze, ponieważ wcielanie się w innych artystów jest wyjątkowo trudne. Przyznano, że postacie kobiece nie są najmocniejszą stroną Filipa Lato. Dopiero Taylor Dayne była dla niego wielkim przełomem, jeśli chodzi o wokal żeński.

Tym razem wokalista zdecydował się wcielić w postać Elvisa Costello i zaprezentować przed jurorami i widzami utwór “She”. Piosenka znana jest przede wszystkim z filmu “Notting Hill”, jednej z najpopularniejszych komedii romantycznych przełomu wieków. Scenografia stylizowana na salę kinową zrobiła duże wrażenie na wielu oglądających. Wykon z kolei niemal nie różnił się od oryginału! Wszystko oglądała jego mama, która nie kryła zachwytu. Walewska nie mogła wydusić z siebie słowa, z jej ust wydobyły się niezrozumiałe jęki. Pozostali jurorzy wydobyli z siebie głos, choć nie zabrakło poruszenia.

- Stoisz z otwartą duszą, pokazujesz, co masz w sercu i czerpcie z tego ludzie. Niezwykły dar - janowski ze łzami w oczach

- To, że masz talent jest oczywiste, ale na ciebie się milo patrzy. Na ciebie sie patrzy i się wzrusza człowiek - podsumował Piotr Gąsowski, który był w podobnym stanie.