Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przyjaciółki: Zobaczy ukochanego z inną. Nagły zwrot akcji w serialu
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.05.2024 09:03

Przyjaciółki: Zobaczy ukochanego z inną. Nagły zwrot akcji w serialu

Przyjaciółki
fot. AKPA

“Przyjaciółki” to popularny serial komediowy, który możemy oglądać na antenie Polsatu. Uwielbiają go kobiety, ale mężczyznom także zdarza się śledzić jego akcję. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Sprawdź, emisja już 23 maja. 

Serial "Przyjaciółki" ma wielu fanów

Serial “Przyjaciółki” jest obecnie emitowany w każdy czwartek. Jego widownia to głównie kobiety, ale nie tylko. Produkcja cieszy się niezmienną sympatią widzów. Już wiemy, co się wydarzy w 278 odcinku, którego emisja zaplanowana jest na kolejny czwartek. 

Każdy fan serialu musi obejrzeć następny odcinek, dojdzie w nim bowiem do niespodziewanego zwrotu akcji. Jednej z bohaterek pęknie serce.

Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka Największe gafy w “Jeden z dziesięciu”. Sznuk ledwo wytrzymał

Co się wydarzyło w poprzednim odcinku "Przyjaciółek"?

W poprzednim 277 odcinku “Przyjaciółek” okazało się, że Dorota nie myliła się co do Carol. Macocha Ingi zdecydowała się pokazać swoją prawdziwą twarz i wyjawiła powód swojego przyjazdu. 

Inga w końcu pozna prawdziwe intencje swojej macochy. Wcale nie chodziło jej bowiem o dobre relacje z rodziną. Carol będzie nadal robić dobrą minę do złej gry.

Nagły zwrot akcji w kolejnym odcinku "Przyjaciółek"

Odcinek 278 zostanie wyemitowany we czwartek, 23 maja. Już wiemy, co wydarzy się na ekranie. Patrycja zamartwia się rozprawą Wiktora i boi się, że wszystko może pójść nie po jego myśli. Z kolei Ignacy w Walentynki musi wyjechać na szkolenie do Wiednia. Dorota postanawia więc wyciągnąć Ingę na miasto. Kobiety idą z Andrzejem i Robertem. W pewnym momencie, Inga dostrzega Ignacego w jednej z knajpek z inną kobietą. Towarzyszka okazje się być jego żoną. 

Hania i Patryk postanawiają podjąć próbę naprawy swojej relacji. Wiedzą jednak, że to wymaga czasu. Anka i Paweł także postanawiają zostać razem.