Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koniec miłości z Dorotą? Waldek w końcu odpowiedział
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.02.2024 17:18

Koniec miłości z Dorotą? Waldek w końcu odpowiedział

Waldemar Dorota Rolnik Szuka Żony
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 10 odcinek 1, odcinek 6

Program “Rolnik szuka żony” zebrał wielu fanów w całej Polsce. Rzesze osób są zainteresowane losami właścicieli i właścicielek gospodarstw z kraju. Poszukiwania miłości nie zawsze kończą się pomyślnie, ale format może się poszczycić kilkoma sukcesami w tym zakresie. Wszystko wskazywało na to, że do grona szczęśliwych par dołączy również Waldemar i Dorota z 10. edycji programu, ale niedawno w sieci pojawiło się trochę plotek na ten temat. Rolnik postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Miłość Waldka i Doroty z "Rolnik szuka żony"

Waldemar był jedną z najbarwniejszych postaci 10. edycji niezwykle popularnego programu o losach rolników i rolniczek z całej Polski. Dzięki temu, że wziął udział w formacie, zyskał wielu fanów, a jego dalsze perypetie śledzą setki osób. Na jego gospodarstwie gościły trzy kobiety — Ewa, Dorota i Anna. Choć wszystko wskazywało na to, że Waldemar zdecyduje się rozwijać relację z pierwszą z nich, ostatecznie podjął inną, zdumiewającą decyzję.

Już po zakończeniu emisji programu rolnik skontaktował się z Dorotą, którą wcześniej odesłał ze swojego gospodarstwa do domu. Ostatecznie to ona skradła jego serce, co wywołało poruszenie wśród fanów “Rolnik szuka żony”. Tymczasem od tego momentu para zaczęła pokazywać się wspólnie w sieci i dzielić się przeżyciami ze swoimi odbiorcami.

Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc Kuba i Anna z „Rolnik szuka żony” wyjechali. Co zamierzają?

Czy Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" przechodzą kryzys?

W ostatnim czasie coraz więcej wskazywało na to, że pomiędzy Waldemarem i Dorotą nie dzieje się najlepiej. Obserwatorzy zauważyli, że coraz rzadziej publikują wspólne zdjęcia w sieci i nie pojawiają się razem na różnych wydarzeniach. Wieli martwi również fakt, że do tej pory nie postanowili razem zamieszkać i wciąż dzieli ich około 300 kilometrów. Pogłoski mówiły nawet o ich rozstaniu.

Dorota uspokajała internautów, mówiąc, że jej rzadsze wizyty na gospodarstwie Waldemara związane są przede wszystkim ze sprawami rodzinnymi. To jednak nie spowodowało, że widzowie postanowili odpuścić. Plotki pogłębił również fakt, że rolnik nie zabrał swojej partnerki na imprezę integracyjną trzech popularnych programów: “Rolnik szuka żony”, “Sanatorium miłości” i “The Voice Senior”. Wśród gości próżno było szukać Doroty.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z "Rolnik szuka żony" sam na imprezie. Dorota wyjawiła powód

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zabrał głos

Kiedy już cały Internet kipiał od pogłosek dotyczących związku Waldemara i Doroty, sam zainteresowany postanowił zabrać głos w swoich mediach społecznościowych. Wykorzystał do tego popularną funkcję Instagrama, dzięki której obserwatorzy mogą zadawać twórcy różnego rodzaju pytania. Jeden z użytkowników postanowił poruszyć ten intrygujący temat, wywołując rolnika do odpowiedzi.

“Czyżby miłość z Dorotką dobiegła końca?" zapytał ciekawski internauta. Odpowiedź Waldemara była krótka i dobitna.

“Wielu hejterów nam tego życzy, ale zdziwię tych pasożytów. Nie liczcie na to”

- napisał na instagramowej relacji Waldemar. Oprócz tego rozwiał również wątpliwości dotyczące wspomnianej imprezy. Dorota nie towarzyszyła rolnikowi wyłącznie z powodów zdrowotno-rodzinnych, jak podkreślił uczestnik telewizyjnego show.

Image_20240215_132249_695.png
Źródło: Instagram @c5waldi_passion_farmer
Image_20240215_132249_761.png
Źródło: Instagram @c5waldi_passion_farmer
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy