Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Waldemar z "Rolnik szuka żony" trzymał to w tajemnicy. Wszyscy byli w szoku, gdy się wydało. "Nic nie wiedzieliśmy"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.12.2023 22:16

Waldemar z "Rolnik szuka żony" trzymał to w tajemnicy. Wszyscy byli w szoku, gdy się wydało. "Nic nie wiedzieliśmy"

Waldemar z "Rolnik szuka żony" trzymał to w tajemnicy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" trzymał to w tajemnicy, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Finał dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony” odbił się szerokim echem w sieci. Stało się tak głównie za sprawą zachowania rolników, którzy zaskoczyli telewidzów swoimi decyzjami i wypowiedziami w stosunku do partnerek. Teraz głos zabrała Agnieszka, która ujawniła, co tak naprawdę działo się za kulisami show TVP.

Finał "Rolnik szuka żony" zaskoczył wszystkich telewidzów

Dziesiąta edycja kultowego show Telewizji Polskiej dostarczyła mnóstwo wrażeń i emocji wszystkim telewidzom. Od samego początku wszyscy byli zaskoczeni kontrowersyjnym zachowaniem niektórych uczestników. Jednak to właśnie finałowy odcinek okazał się prawdziwym punktem kulminacyjnym i wywołał niesamowite kontrowersje w sieci.

To właśnie 10 grudnia mogliśmy poznać ostateczne wybory wszystkich uczestników i dowiedzieć się, z kim postanowili stworzyć stały związek. Nie obeszło się również bez zaskoczeń, jakimi było między innymi zerwanie Artura i Sary, a także Dariusza i Nicole. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to Waldemar pozostawił wszystkich w osłupieniu.

Waldemar oskarżył Ewę o wykorzystanie. „Naiwny byłem”, mocne wyznanie uczestnika „Rolnik szuka żony” Ile zarobili uczestnicy "Rolnik szuka żony"? Waldemar zdradził ściśle strzeżoną tajemnicę. Sprawiedliwe?

"Rolnik szuka żony" Czy uczestnicy wiedzieli o związku Waldemara i Doroty?

Bez wątpienia największym zaskoczeniem było pojawienie się Waldemara, który na kanapie Marty Manowskiej gościł wraz z Dorotą, a nie swoją dotychczasową partnerką Ewą. Okazało się, że rolnik postanowił zakończyć związek z początkującą piosenkarką i dać szansę drugiej ze swoich kandydatek.

Podczas rozmowy uczestnika “Rolnik szuka żony” z prowadzącą reality show dało się wyczuć, że wciąż ma on pretensje do poprzedniej partnerki o to, że nie potrafiła zaangażować się w ich relację. Teraz głos w tej sprawie zabrała inna rolniczka, która również poszukiwała miłości w dziesiątej edycji programu. Agnieszka wyznała, jak ta sytuacja wyglądała za kulisami produkcji TVP.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar zaatakował matkę Ewy! Rolnik nie żałował mocnych słów na temat mamy swojej byłej partnerki.

Agnieszka ujawnia prawdę na temat zachowania Waldka w finale "Rolnik szuka żony"

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” ujawniła, że podobnie jak telewidzowie, ona również jest zaskoczona wyborem Waldemara. Okazało się, że pozostali bohaterowie reality show TVP nie mieli pojęcia o wyborach swoich kolegów i koleżanek z planów. W związku z tym Agnieszka o tym, że Waldemar związał się z Dorotą, a nie z Ewą, dowiedziała się dopiero podczas nagrywania finału produkcji.

Nic nie wiedzieliśmy wcześniej, że Waldi jest z Dorotką, wiec dowiedzieliśmy się w dniu nagrań

Rolniczka skomentowała też zachowanie Dariusza, który bardzo podpadł internautom swoim podejściem do związku z Nicole. Gwiazda wyznała, że nie zamierza się w to mieszać, ponieważ jest to sprawa między byłymi zakochanymi.

To, co było między nimi, oni wiedzą najlepiej, jaka była prawda (...) te ich prawdy się rozmijają

Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie