Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W sobotę 27 lipca widzowie Polsatu oszaleją z radości. Zmieniono decyzję
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 06:00

W sobotę 27 lipca widzowie Polsatu oszaleją z radości. Zmieniono decyzję

Polsat
fot. screen Facebook/Polsat, canva/Proxima Studio

Od pewnego czasu próżno szukać na antenach Polsatu programu, który cieszył się ogromną popularnością. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że się to zmieni. Słynne show wróci do Polsatu?! Wiele na to wskazuje. Osoba z produkcji zabrała głos. Widzowie oszaleją z radości. 

W poprzednim roku zniknęły z Polsatu

Konflikt pomiędzy najpopularniejszymi polskimi kabaretami a stacją Polsat rozpoczął się w poprzednim roku. Wówczas telewizja bez żadnej konsultacji z przedstawicielami kabaretów zdjęła z anteny “Kabaret na żywo”. Dodatkowo, z biblioteki Polsat Box Go zniknęły odcinki programu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów stacji.

Właśnie to miało przelać czarę goryczy - przedstawiciele Kabaretu Moralnego Niepokoju i Kabaretu Młodych Panów ogłosili zerwanie współpracy z Polsatem w listopadzie ub. r. Od tamtego momentu próżno było szukać premierowych kabaretów na antenach stacji. 

Jednak to nie były plotki. Gruchnęły wieści o wielkim powrocie do Polsatu Kammel ostro o TVN. Nie gryzł się w język

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju zabrał głos

O tym, że konflikt na linii kabarety - Polsat powoli ma szansę zostać zażegnany, dowiedzieliśmy się niedawno. Jeden z przedstawicieli kabaretów zabrał głos w tym temacie. 

W Polsacie jest nowy prezes, który zaprosił nas na spotkanie. Padło magiczne słowo “przepraszam”. Padło zaproszenie z powrotem do odnowionej telewizji, która nie powtórzy minionych błędów - mówił w marcu w Kanale Zero Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Kabarety wracają do Polsatu!

Już najprawdopodobniej 27 lipca widzowie Polsatu ponownie będą mieli szansę obejrzeć kabarety na żywo. Taka informacja pojawiła się bowiem na oficjalnej stronie Festiwalu Kabaretu Koszalin. 

Tak, to prawda. Na pewno jest to program na żywo z Telewizją Polsat. Inaczej by to nie było możliwe - potwierdziła dla portalu Wirtualnemedia.pl dyrektor organizacyjna festiwalu Grażyna Rykaczewska-Rusiecka.

W trakcie 29. kabaretonu w Koszalinie wystąpią Jerzy Kryszak, Jurki, Chyba, Rak, Koń Polski, Kabaret Małżeński, Zdolni i Skromni, Czesuaf oraz formacja multimedialna Fakty Autentyczne z Ewą Błachnio i Piotrem Gumulcem. Co ciekawe (i dla wielu smutne), na imprezie nie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów.

Transmisja z Festiwalu Kabaretu Koszalin startuje w sobotę 27 lipca na antenie Polsatu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.