Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka lidera Bayer Full błaga o pomoc, tuż przed majówką doszło do tragedii. Bliscy Świerzyńskich tracili wszystko
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 04.05.2023 13:11

Córka lidera Bayer Full błaga o pomoc, tuż przed majówką doszło do tragedii. Bliscy Świerzyńskich tracili wszystko

Sławomir Świerzyński
fot. KAPiF

Sławomir Świerzyński jest liderem zespołu Bayer Full. Jego bliskich przed majówką spotkała tragedia. Córka artysty prosi o pomoc. Nikola Dutkiewicz także działa muzycznie i nagłaśnia zbiórkę środków, które są niezbędne, aby odbudować szkody.

Dom przyjaciół rodziny Sławomira Świerzyńskiego spalił się w wyniku pożaru. Bez dachu nad głową zostało małżeństwo i ich czwórka dzieci. Sytuacja jest dramatyczna.

Córka Sławomira Świerzyńskiego prosi o pomoc

 - Rodzina Marcina, Edyty i 4 cudownych chłopców po niespełna roku mieszkania w nowym domu utracili to, na co pracowali własnymi siłami. Z pewnością wielu z Was zna nasze Wilki i wie, jacy to wspaniali ludzie - pisze córka lidera zespołu Bayer Full.

Kobieta dodaje również, że każdy z bliskich i znajomych stara się pomóc poszkodowanej rodzinie. Koszty odbudowy domu są naprawdę wysokie i potrzebne jest wydatne wsparcie finansowe.

Matka Madzi i Jadzi złożyła zeznania. Dramatyczna prawda wyszła na jaw

Zbiórka na odbudowę domu przyjaciół Sławomira Świerzyńskiego

Celem ustalonej zrzutki jest ćwierć miliona złotych. Póki co udało się zebrać niecałe 100 tysięcy złotych.

 - Własny dom przy lesie, niedaleko Płocka (Nowe Grabie) był marzeniem i wyzwaniem dla całej Rodziny. Wybudowanie go wymagało wyrzeczeń wszystkich oraz ogromu pracy Marcina, który wiele jego elementów wznosił własnymi rękami - czytamy w jej opisie.

Rodzina nie zdążyła ubezpieczyć domu, ponieważ wcześniej synowie mieli poważne kłopoty zdrowotne i oszczędności zostały przeznaczone na te ich leczenie.

Sławomir Świerzyński mieszka w luksusach

Sytuacja jest bardzo wymagająca, ale optymizmem może napawać to, że w ciągu kilku dni zebrano już pokaźną kwotę. Jeśli ktoś chce wesprzeć potrzebującą rodzinę, może to zrobić tutaj.

Na warunki mieszkalne nie może narzekać Sławomir Świerzyński. Lider zespołu Bayer Full pomimo tego, że na swojej drodze także napotkał sporo finansowych przeszkód, to na swoim domu nie oszczędzał.

Sławomir Świerzyński
fot. KAPiF

Źródło: disco-polo.info

Tagi: Bayer Full
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów