Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestnicy “Sanatorium Miłości” stali się parą po programie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.02.2024 22:16

Uczestnicy “Sanatorium Miłości” stali się parą po programie

Uczestnicy “Sanatorium Miłości” stali się parą po programie, fot. kadr z programu „Sanatorium Miłości” prod. TVP
Uczestnicy “Sanatorium Miłości” stali się parą po programie, fot. kadr z programu „Sanatorium Miłości” prod. TVP

Uczestnicy programu „Sanatorium miłości” decydują się na udział w programie, by znaleźć swoją bratnią duszę, z którą mogliby spędzić jesień życia. Niestety nie wszystkim się to udaje, i niektórzy zabierają z programu tylko dobre wspomnienia.

Nowa para wśród uczestników „Sanatorium Miłości”

Format „Sanatorium miłości” cieszy się niesłabnącą popularnością. Randkowe show TVP dla seniorów doczekało się już sześciu edycji, a już wkrótce widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów najnowszej z nich. Nowe odcinki kręcono tym razem w Krynicy-Zdroju, a nagrania zakończono jeszcze w październiku ubiegłego roku. 

Na ujawnianie, czy tym razem na koniec pobytu w uzdrowisku między kimś z uczestników nawiąże się uczucie i zapadnie decyzja o kontynuowaniu relacji, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na razie nie ujawniono bowiem nawet dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że emisja nowego sezonu ma wystartować już wiosną. Jak na razie TVP zaczęło promocję nadchodzących odcinków, zdradzając, że między dobrze znanymi osobami narodziło się romantyczne uczucie. 

Uczestniczka show Sablewskiej spojrzała w lustro i zalała się łzami: "Masakra, wyglądam strasznie" Frąckowiak przerwała milczenie. Chodzi o "The Voice Senior"

Uczucie połączyło uczestników dwóch różnych edycji „Sanatorium miłości”

Czasami zdarza się, że uczestnikom „Sanatorium miłości” zdarza się znaleźć miłość po programie. Czasami nawet między sobą nawzajem. Dla bohaterów randkowego show stacja TVP organizuje spotkania, na których mogą powspominać wydarzenia z programu i bawić się w swoim towarzystwie. Czasami spotykają się na nich uczestnicy różnych edycji, a nawet różnych formatów TVP. 

Na jednym z takich spotkań zaiskrzyło między dwoma dobrze znanymi osobami, które potwierdziły, że tworzą szczęśliwą parę. Wspólnie pojawili się na Gali tygodnika „Piłka nożna” i opowiedzieli o uczuciu, które ich połączyło. 

ZOBACZ TEŻ: Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz? Smutna prawda

Kto z „Sanatorium Miłości” znalazł miłość?

Jak się okazuje, szczęśliwymi zakochanymi są Ula i Andrzej – znani odpowiednio z czwartej i piątek odsłony „Sanatorium Miłości”. Były piłkarz Legii zabrał wybrankę na uroczystą galę, gdzie pokazali się wspólnie na czerwonym dywanie. W rozmowie z serwisem „Sport.pl” potwierdzili swój związek:

Potwierdzam, nie zaprzeczam. (…) Jesteśmy z innych edycji programu „Sanatorium miłości”, natomiast gdzieś tam nasze drogi się zeszły i mam nadzieję, że na dłużej i że szczęśliwie

Ula dodała z kolei:

Jak widać, rozwija się pięknie i pozytywnie. Do przodu.

Ula i Andrzej z „Sanatorium Miłości” potwierdzili swój związek, fot. Instagram sikor1957 1.jpg
Ula i Andrzej z „Sanatorium Miłości” potwierdzili swój związek, fot. Instagram/sikor1957
Ula i Andrzej z „Sanatorium Miłości” potwierdzili swój związek, fot. Instagram sikor1957 2.jpg
Ula i Andrzej z „Sanatorium Miłości” potwierdzili swój związek, fot. Instagram/sikor1957

Źródło: Sport.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?