Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tysiące widzów aż rozłożyło na łopatki. Uczestnik "Jeden z dziesięciu" kompletnie odpłynął przy pytaniu o bajkę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 26.06.2023 18:39

Tysiące widzów aż rozłożyło na łopatki. Uczestnik "Jeden z dziesięciu" kompletnie odpłynął przy pytaniu o bajkę

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

“Jeden z dziesięciu” od wielu lat przynosi widzom sporo rozrywki. Na antenie teleturnieju często dochodzi do wpadek, które potem stają się internetowymi hitami. Do podobnej sytuacji doszło w jednym z niedawnych odcinków, gdzie uczestnik poległ na pozornie łatwym pytaniu.

Dotyczyło ono bajki, z którą w dzieciństwie spotkał się niemal każdy. Wydaje się jednak, że pomyliły mu się niektóre historie i przez to uśmiech pojawił się na twarzach wielu tysięcy widzów śledzących rozgrywkę.

Uczestnik teleturnieju "Jeden z dziesięciu" pomylił bajki

- Jak miała na imię dziewczynka, która uratowała swojego przyjaciela Kaja w bajce Królowa śniegu Andersena? – spytał Tadeusz Sznuk.

- Kopciuszek? - odpowiedział po chwili ciszy pan Grzegorz tonem pytającym.

Stracił przez to pierwsze ze swoich trzech żyć w teleturnieju, a poprawną odpowiedzią była Gerda. “Kopciuszek” to bohaterka powieści braci Grimm. Krótkie wideo z tej sytuacji stało się internetowym viralem.

Katarzyna Skrzynecka z mężem przekazali radosne nowiny. "Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu" masa gratulacji zalewa ich profile

Internauci komentują wpadkę na antenie teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Nagranie zgromadziło dziesiątki tysięcy polubień i setki komentarzy internautów, którzy po części rozumieją błąd uczestnika “Jednego z dziesięciu”.

- Stres potrafi sprawić, że zna się odpowiedź na pytanie, a w programie i tak się rąbniesz - zauważa internauta.

- Dobrze, że nie chodziło o Kaina i Abla, bo dopiero by zgłupiał - pisze inna osoba.

- Gerda, ale nie pamiętając to bym chociaż powiedziała Elza - zauważa fanka programu.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" krytykowany przez fanów

Na początku miesiąca miał miejsce finał 137. edycji teleturniej “Jeden z dziesięciu”. Jego zwycięzca uzyskał imponujące 572 punkty, jednak fanom ten odcinek nie przypadł do gustu i odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Głównym zarzutem internautów jest to, że poziom trudności pytań był bardzo wysoki. Niektórzy określili nawet ten finał mianem najgorszego w historii. Część fanów zwraca jednak uwagę na czynnik stresu, który mógł mieć spore znaczenie dla wyników programu.

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny