Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wpadka w "M jak miłość"? Zauważyło ją wielu widzów, chodzi o braci Mroczków
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.08.2023 21:18

Wpadka w "M jak miłość"? Zauważyło ją wielu widzów, chodzi o braci Mroczków

Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, M jak Miłość
Widzowie są przekonani, że w najnowszym odcinku "M jak Miłość" doszło do wpadki. Fot. KAPiF, kadr z serialu "M jak Miłość"

Podczas najnowszego odcinka uwielbianego przez miliony Polaków “M jak Miłość” doszło emocjonującej kulminacji wydarzeń. Niejeden z widzów nie był w stanie powstrzymać łez, gdy okazało się, że Piotr Zduński (Marcin Mroczek) trafił do szpitala. Okazuje się jednak, że część fanów podczas tych dramatycznych scen dopatrzyła się… wpadki?

"M jak Miłość": Pierwszy odcinek po wakacjach przyniósł wiele tragicznych wydarzeń

Po corocznej, wakacyjnej przerwie na antenę TVP powrócił uwielbiany serial milionów Polaków, “M jak Miłość”, a wraz z nim — potężna dawka emocji. Producenci postawili na naprawdę mocne sceny, by przyciągnąć przed ekrany jak najliczniejszą widownię. Podczas 1736 odcinka fani produkcji zapewne nie raz musieli sięgnąć po chusteczki, gdyż zaserwowane im przez scenarzystów sceny okazały się wyjątkowo dramatyczne.

W najnowszym odcinku miało miejsce wiele wstrząsających wydarzeń. Bohaterowie musieli zmierzyć się m.in. z wiadomością o śmierci Wojciecha Marszałka, która oficjalnie zakończyła wątek postaci odgrywanej przez zmarłego pod koniec ubiegłego roku Emiliana Kamińskiego. Jednak tym, co wywołało w widzach zdecydowanie najwięcej emocji, okazały się problemy zdrowotne Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek).

"Było już tylko gorzej. Szok, płacz". Iza i Adam Małyszowie w rozpaczy. Koszmarne kadry wypłynęły do sieci

"M jak Miłość": Szokujące, co spotkało Piotra Zduńskiego

W 1736 epizodzie “M jak Miłość” Piotrka spotkały mrożące krew w żyłach doświadczenia. Scenarzyści postanowili rozwinąć wątek jego problemów zdrowotnych, które zaczęły się w serialu jeszcze przed wakacjami. Wówczas bohater nie czuł się najlepiej, a nawet zdarzyło mu się stracić przytomność. Niestety nie brał on swoich objawów na poważnie, co zaowocowało tragicznym wydarzeniem.

Podczas spaceru z Kingą (Katarzyna Cichopek) Piotr nagle osunął się na ziemię. Żona natychmiast pośpieszyła mu z pomocą, a także wezwała karetkę, która przewiozła go do szpitala w Lipnicy. Tam bohater zawalczył o życie. Okazało się, że przeszedł rozległy zawał, a stan jego zdrowia jest bardzo poważny. 

"M jak Miłość": Fani serialu doszli do zaskakujących wniosków. Doszło do wpadki?

Pierwszy odcinek “M jak Miłość” po wakacjach zakończył się dramatyczną sceną, podczas której Kinga (Katarzyna Cichopek) czuwała przy szpitalnym łóżku nieprzytomnego Piotrka (Marcin Mroczek). Okazuje się, że w tym emocjonującym momencie część widzów, zamiast pogrążyć się w fabule, zaczęła dokładnie analizować występujących na ekranie aktorów. 

Pod postem Marcina Mroczka na Instagramie, które ukazywało kilka kadrów z najnowszego odcinka serialu, pojawiła się lawina komentarzy. Jego fani doszli do zaskakujących wniosków. Ich zdaniem w poruszającej scenie Piotra zagrał nie Marcin, a Rafał Mroczek!

  • Czy to nie przypadkiem Rafał na pierwszym zdjęciu cię udaje?
  • Też tam widzę Pawła.
  • Nie ma szans ze to ty. Niby identyczni, no ale nie!
  • Wygląda, jakby tam twój brat leżał, a nie ty – pisali pewni swego internauci.

Mają rację?

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny