Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tylko u nas! Tomasz Wolny po wejściu na plan "PnŚ" zawsze robi jedno. Anna Popek ujawnia prawdę o koledze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.09.2023 12:17

Tylko u nas! Tomasz Wolny po wejściu na plan "PnŚ" zawsze robi jedno. Anna Popek ujawnia prawdę o koledze

Anna Popek szczerze o Tomaszu Wolnym
Anna Popek szczerze o Tomaszu Wolnym, fot. KAPIF

O tym, że na planie programu “Pytanie na śniadanie” panuje rodzinna atmosfera, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Już po włączeniu porannego show z łatwością można odczuć specyficzną atmosferę, którą nierzadko doceniają widzowie. Tylko nam nowa gospodyni formatu Anna Popek ujawniła, jak wyglądają jej relacje z programowym partnerem Tomaszem Wolnym. Niesamowite, co robi prezenter po przyjściu na plan. To nie jest często spotykana praktyka.

Anna Popek szczerze o współpracy z programowymi partnerami

Dziennikarka od lat związana jest z Telewizją Polską, a co za tym idzie — jako nowa prowadząca “Pytania na śniadanie” nie miała powodu, by w tym środowisku czuć się obco. Odkąd na nowo rozpoczęła pracę w programie, miała okazję współpracować z Aleksandrem Sikorą, Tomaszem Kammelem i Tomaszem Wolnym.

Wcześniej gwiazda również nie mogła narzekać na brak gwiazdorskiej obsady w porannym show TVP. W latach, w których Anna Popek stawiała swoje pierwsze kroki w śniadaniówce, towarzyszyli jej między innymi Paulina Młynarska, Włodzimierz Szaranowicz, Odeta Moro czy Przemysław Babiarz. Teraz jednak dziennikarka powróciła do kultowego programu ze świeżą energią i całkiem nową siłą.

Anna Popek 1.jpg
Anna Popek szczerze o partnerach z “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF
Anna Popek 2.jpg
Anna Popek szczerze o partnerach z “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF
Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści

Tylko u nas: Anna Popek zdradza, co Tomasz Wolny robi po przyjściu na plan “Pytania na śniadanie”

To właśnie u boku Tomasza Wolnego Anna Popek najczęściej prowadzi popularną śniadaniówkę. Dzięki temu ma okazję obserwować jego nawyki i stosunek do pracy. Jak zdradziła w rozmowie z Lelum.pl, od razu po wejściu na plan popularnej śniadaniówki prezenter zaraża innych współpracowników dobrym humorem i rozsiewa pozytywną atmosferę, a to wszystko poprzez jedno ze swoich rutynowych zachowań.

Gdy wchodzi na plan, wita się osobiście z całą ekipą, ma też wiedzę i poczucie humoru oraz angażuje się w rozmowy z gośćmi. Widać, że interesuje go nie tylko temat, ale też człowiek, który z tym tematem do nas przyszedł. Widzowie go lubią i już od rana wysyłają miłe wiadomości na naszych “pytaniowych” mediach społecznościowych.

Anna Popek 4.jpg
Anna Popek zdradza, co robi Tomasz Wolny po przyjściu na plan PnŚ, fot. KAPIF
Anna Popek 5.jpg
Anna Popek zdradza, co robi Tomasz Wolny po przyjściu na plan PnŚ, fot. KAPIF

Anna Popek komentuje zachowanie Tomasza Wolnego na planie “Pytania na śniadanie”

Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat niewielkiego spięcia, jakie miało mieć miejsce na planie “Pytania na śniadanie”. Dziennikarce miał nie przypaść do gustu żart, jaki wypowiedział na antenie Tomasz Wolny. Wielu zastanawiało się nawet, jak to wpłynie na dalsze relacje między gospodarzami śniadaniówki. 

Wygląda jednak na to, że doniesienia miały niewiele wspólnego z prawdą. Anna Popek podkreśla, że darzy kolegę z show ogromnym szacunkiem i sympatią.

Bardzo sobie cenię tę współpracę. Jego sposób myślenia i przekonania są mi bliskie, podoba mi się pozytywna energia, którą emanuje. Trzeba jednak powiedzieć, że dobra atmosfera to zasługa całego zespołu — każdy w naszej ekipie jest ważny i potrzebny i każdy zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też dobrze się tutaj pracuje.

Jak widać, fani porannego show nie mają powodów do zmartwień, bo między prowadzącymi “Pytanie na śniadanie” wciąż panuje przyjazna atmosfera, a co więcej obydwoje  bardzo lubią ze sobą pracować. Pozostaje nam tylko wyczekiwać kolejnych odcinków z ich udziałem!

Anna Popek 6.jpg
Anna Popek szczerze o relacjach z Tomaszem Wolnym, fot. KAPIF
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów