Lifestyle.Lelum.pl > Konrad Skolimowski

Konrad Skolimowski

Filip Lato
11.04.2024 15:09 TYLKO U NAS: Skolim skomentował występ Filipa Lato w TTBZ

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niezwykłe show, w którym znane osoby wcielają się w muzyczne gwiazdy. Tym razem Filipowi Lato wylosował się “Król Latino”. W social mediach pojawiła się zapowiedź tego występu, a tylko u nas ten występ skomentowali Filip i Skolim.

edward kruk
19.09.2020 11:04 Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem”

TVP: jeden z aktorów popularnej stacji telewizyjnej przeżywa prawdziwy dramat. Najbliższa dla niego osoba dosłownie zmarła mu na rękach. Mężczyzna nie zapomni tego do końca życia, to dla niego poważny cios. 30 minut go reanimowałem — napisał. Najszczersze wyrazy współczucia.Uwielbiany aktor TVP jeszcze nie może otrząsnąć się po całej tej sytuacji. Właśnie dotknęła go wielka tragedia, niestety doszło do najgorszego. Przez pół godziny reanimował swojego krewnego, niestety ten pomimo pomocy, zmarł.

dziecko
08.01.2020 11:18 Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka

Dziecko aktora uznawanego za największego przystojniaka TVP w końcu pojawiło się na świecie. Dumny tatuś radosną nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych. Uwielbiany głównie przez damską część widowni gwiazdor powitał synka czy córeczkę? Jakie imie wybrali zakochani rodzice? My już wiemy. Od dłuższego czasu w polskim show-biznesie panuje prawdziwe baby-boom. Niemalże na każdym kroku dowiadujemy się, że kolejne gwiazdy wkrótce na świecie pojawiają potomka. Tym razem wspaniałe wieści ogłosił jednej z najprzystojniejszych aktorów TVP. O tym, że aktorce zostanie ojcem, wiadomo było od dłuższego czasu. Gratulacje ciągnęły się w nieskończoność.