Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Rutkowskiego wyglądała zupełnie inaczej, kiedy go poznała. Długie ciemne włosy, mocny makijaż, w takiej Mai się zakochał
Sara Karmańska
Sara Karmańska 22.04.2023 07:46

Żona Rutkowskiego wyglądała zupełnie inaczej, kiedy go poznała. Długie ciemne włosy, mocny makijaż, w takiej Mai się zakochał

Rutkowski Krzysztof, żona Maja
fot. KAPiF

Krzysztof Rutkowski jest najprawdopodobniej najpopularniejszym polskim prywatnym detektywem, choć bez licencji. Celebryta słynie także ze swojej charakterystycznej fryzury. Widzowie mogli go także zobaczyć w 13. edycji programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie odpadł jednak już w drugim odcinku. Na widowni, choć krótko, wspierała go między innymi żona. 

Prywatnie Krzysztof Rutkowski w 2019 roku ożenił się z Mają Pilch, z którą doczekał się syna Krzysztofa Jerzego. Jak wyglądała jego żona, gdy się poznali?

Maja Rutkowski – żona słynnego detektywa

Choć Maja i Krzysztof Rutkowscy pobrali się w 2019 roku, poznali się dużo wcześniej. Są nierozłączni nie tylko w życiu, ale również w pracy – żona słynnego detektywa zdobyła licencję na wykonywanie tego zawodu. Ponadto jest także psycholożką, a swoją karierę zawodową zaczynała jako modelka. 

Para może pochwalić się także niemałym majątkiem – jak zdradził sam Rutkowski, sporą część środków lokuje w nieruchomościach. Ma kilka apartamentów w całym kraju… a nawet w Grecji. Jego najbardziej wartościową posiadłość pod Głogowem wyceniono na 10 milionów złotych. 

Ralph Kaminski w sukni ślubnej. Ten kadr mógł nieźle zaskoczyć fanów

Krzysztof i Maja Rutkowski – początki związku

Maja i Krzysztof Rutkowski poznali się w 2012 roku, gdy kobieta poszukiwała pomocy detektywa, prowadząc biznes w Anglii. Zajmowała się wówczas organizacją imprez firmowych. Ich pierwsza randka odbyła się w katowickim hotelu, gdzie rozmawiali do białego rana. 

Wydawało mi się, jakbym go zawsze znała. Potem zapytał, czy na drugi dzień pojadę z nim do Zakopanego. Pojechałam i tak to się zaczęło – powiedziała żona Rutkowskiego w rozmowie z Marcinem Cejrowskim. 

Jak sama przyznała, miłość pojawiła się szybko, ale nie było to uczucie od pierwszego wejrzenia. 

Szybko u nas ta prawdziwa miłość się pojawiła. Na początku stwierdziłam, że jest fajny, sympatyczny, ale kupiłam jakieś czapki, kapelusz, żeby nie zrobili mi zdjęć – powiedziała w „Kwarantannie Live”

Maja Rutkowski – jak kiedyś wyglądała żona znanego detektywa?

Jak Maja Rutkowski wyglądała na początku związku ze słynnym detektywem? Tak prezentowała się w 2014 roku:

Krzysztof Rutkowski, żona Maja 2014.jpg
fot. KAPiF
Rutkowski Krzysztof, żona Maja 2014.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plejada, Viva, Pudelek