Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Janowski wyjawił, co myśli o „Tańcu z Gwiazdami”. „Tego się trzymajmy”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.12.2022 22:00

Robert Janowski wyjawił, co myśli o „Tańcu z Gwiazdami”. „Tego się trzymajmy”

Robert Janowski
screen youtube.com@Maciej Orłoś

Mało jest aktywności artystycznych, w których Robert Janowski nie brał jeszcze udziału. Przed laty uczestniczył w programie „Taniec z gwiazdami”. W rozmowie z nami opowiedział, co myśli o obecnych edycjach.

Dorobek Janowskiego jest naprawdę imponujący. W 2008 roku wziął nawet udział w tanecznym show, wówczas emitowanym jeszcze przez stację TVN. Teraz na ścieżkę artystyczną wstąpiła też jego córka.

Robert Janowski w programie „Taniec z gwiazdami”

W „TzG” w 2008 roku partnerowała mu Anna Bosak, finalistka pierwszej edycji show „You Can Dance”. Para pokazała umiejętności, które doprowadziły ich do wysokiego, czwartego miejsca. Czy Janowski ogląda jeszcze ten program?

Jeśli tylko nie pracuję, oglądam z żoną, bo taniec to jest pasja mojej żony. Ja sam nie bardzo się na tym znam, więc zawsze kibicuję wszystkim parom, wierząc, że jurorzy i widzowie, wybiorą najlepszych. I tego się trzymajmy – wyznaje nam artysta.

W rozmowie z naszym portalem Janowski opowiedział, czym zajmują się jego dzieci. Okazuje się, że wszystkie wybrały artystyczną ścieżkę kariery. Jego córka Pola odniosła niedawno spory sukces.

Co robią dzieci Roberta Janowskiego?

Janowski ma troje dorosłych już dzieci: syna Makarego oraz córki Anielę i Tolę. Najmłodsza z nich wydała w połowie października nowy singiel „Będzie dobrze”. W wywiadzie powiedział, jak czuje się jako ojciec.

Jestem bardzo dumny ze wszystkich moich dzieci. I nie ma to związku, jaką drogę kariery wybrały. Są po prostu bardzo dobrymi i fajnymi ludźmi. Wychowując się w środowisku artystycznym, trudno czasem od tego odejść, tym bardziej że Tola nie tylko śpiewa, ale też sama pisze teksty i komponuje muzykę – mówi nam Janowski.

Aniela, starsza córka, studiuje film. Makary, syn, pracuje jako reżyser. Dla mnie jako ojca jest najważniejsze, aby dzieci były szczęśliwe, aby praca była ich pasją i spełnieniem. Wiem po sobie, jakie to ważne – wyznaje Janowski.