Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekło intymne nagranie Popka, muzyka i gwiazdora „Tańca z Gwiazdami”. Fani mogą być zaskoczeni
Michał Fitz
Michał Fitz 18.01.2023 19:05

Wyciekło intymne nagranie Popka, muzyka i gwiazdora „Tańca z Gwiazdami”. Fani mogą być zaskoczeni

Popek
fot. KAPiF

Przez „Taniec z Gwiazdami” przewinęło się już wielu celebrytów z naprawdę różnych światów. Jedną z takich charakterystycznych postaci, które nie wszystkim musiały być znane wcześniej, jest Popek, raper, który w ostatnich latach skupił się na karierze zawodnika MMA. Właśnie do sieci wyciekło jego prywatne nagranie.

Od razu widać, że filmik ten nie powinien trafić do opinii publicznej. Ktoś prawdopodobnie chciał zrobić mu przykrość, puszczając to nagranie w eter.

Intymne nagranie Popka

W mediach społecznościowych z anonimowego konta udostępniony został filmik, na którym widać Popka w hotelowym pokoju, konkretnie w toalecie. Mężczyzna, choć ma na sobie bieliznę, odchyla ją tak, by wyeksponować swoją intymną część ciała. Przy tym szepcze coś do telefonu. Na tej podstawie można wnioskować, że nagranie powinno trafić wprost do potencjalnej partnerki artysty.

Na tę chwilę nie wiadomo, w jaki sposób nagranie trafiło do sieci. Niewykluczone, że sam raper nie popełnił błędu, a po prostu adresat nie uszanował jego prywatności i udostępnił nagranie. Równie dobrze mogło zostać ono jednak przypadkowo wysłane do niepożądanej osoby. Sam muzyk jeszcze tego nie wyjaśnił.

Nie wiadomo, czy w ogóle zdecyduje się zabrać głos. Popek jest bowiem znany ze swoich kontrowersyjnych zachowań i przez lata szokował publiczność. Niewykluczone więc, że takim zamieszaniem po prostu się nie przejmie i je zignoruje.

Popek — kariera

Popek od początku XXI wieku był postacią bardzo dobrze znaną w subkulturze hip-hopowej. Był bowiem jednym członków niezwykle popularnej grupy „Firma”. Później tworzył solowo w kraju i za granicą. Największą popularność zyskał jednak, gdy przynależał do kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii”. Wtedy też trafił do mediów głównego nurtu.

Został nawet zaproszony do „Tańca z Gwiazdami”. Choć w pierwszej chwili jego kandydaturę przyjęto chłodno, Popek wkupił się w łaski fanów i ostatecznie zajął trzecie miejsce w ósmej edycji programu emitowanej na Polsacie. Jego partnerką była Janja Lesar. Później Popek skupił się już na karierze MMA, walcząc w różnych federacjach typu freak fight.

Zobacz zdjęcie:

popek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!