Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To po nim imię odziedziczyło dziecko Ani z Rolnika. Wszystko wyszło na jaw
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 05.06.2024 08:37

To po nim imię odziedziczyło dziecko Ani z Rolnika. Wszystko wyszło na jaw

Ania i Kuba z Rolnika
fot. Instagram/aniaderbiszewska

Ania i Kuba poznali się w programie “Rolnika szuka żony”. Szybko pomiędzy nimi zaiskrzyło, a niedawno przyszedł na świat owoc ich miłości - synek Dariusz. Teraz para zdradziła, po kim chłopiec odziedziczył imię. 

Ania i Kuba znaleźli miłość w programie "Rolnik szuka żony"

Mimo że formuła programu “Rolnik szuka żony” zakłada znalezienie swojej drugiej połówki, niewielu się to udaje. Ania i Kuba należą jednak do nielicznych par, które w polskiej edycji show znalazły miłość. Uczestnicy 10. sezonu formatu dość szybko wpadli sobie w oko, a niedawno na świecie pojawił się owoc ich miłości. 

To niesamowite, jak Kuba powitał Anię i ich synka, kiedy wrócili do domu ze szpitala. Nie zabrakło prezentów i specjalnie przygotowanych dekoracji. Widać było, że Kuba się postarał. 

Suknia Iwony z Sanatorium miłości na sprzedaż. Koniec miłości z Gerardem? Matka Aleksandra atakuje Rutkowskiego. Ujawnili kulisy afery alimentacyjnej

Tak Ania i Kuba nazwali swoje pierwsze dziecko

Para, która poznała się w show emitowanym na antenie TVP1, postanowiła nazwać swojego synka Dariusz. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiła się informacja, że syn Ani i Kuby dołączył do grona niemal 600. bobasów, które przyszły na świat dzięki poszczególnym edycjom “Rolnik szuka żony” w różnych krajach. To obrazuje tylko, że idea programu okazała się trafiona i pomogła wielu osobom ułożyć sobie życie. 

 

Po kim synek Ani i Kuby odziedziczył imię?

Ania Derbiszewska postanowiła przeprowadzić na swoim profilu na Instagramie Q&A. Fani i fanki pytały przede wszystkim o Dariusza, poród i codzienność z małym dzieckiem. Dowiedzieliśmy się m.in. po kim syn pary odziedziczył imię. Jak się okazuje. Dariusz został tak nazwany po tacie Ani. 

screen Ania Derbiszewska
Instagram/aniaderbiszewska