Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To ona się oświadczyła!? Zdumiewające doniesienia przed finałem “Rolnik szuka żony”. Sytuacja bez precedensu
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 10.12.2023 10:29

To ona się oświadczyła!? Zdumiewające doniesienia przed finałem “Rolnik szuka żony”. Sytuacja bez precedensu

To Sara oświadczyła się Arturowi z programu „Rolnik szuka żony”?, fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP, kadr z programu „Rolnik szuka żony”
To Sara oświadczyła się Arturowi z programu „Rolnik szuka żony”?, fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP, kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Już wieczorem 10 grudnia widzowie programu „Rolnik szuka żony” poznają prawdę o dalszych losach bohaterów najnowszej edycji programu. Rolnicy i rolniczki spotkają się z Martą Manowską i zaproszonymi przez siebie osobami i ujawnią czy udało im się znaleźć miłość w programie. 

Wielki finał 10. edycji programu „Rolnik szuka żony” już 10 grudnia 2023 roku

Uczestnicy każdej z edycji programu „Rolnik szuka żony” zgłaszają się do formatu, ponieważ starają się odnaleźć swoje drugie połówki. Jak dotąd w programie postało kilka udanych związków i część uczestników stanęła na ślubnym kobiercu z partnerami, których poznali w programie. Niektórzy nadal cieszą się dużą popularnością, a fani chętnie śledzą co słychać u takich par jak choćby Ania i Grzegorz Bardowscy czy Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Czy finał 10. edycji także przyniesie zaręczyny i odważne deklaracje telewidzowie przekonają się już 10 grudnia o godzinie 21:30. 

“Nie zniżę się do twojego poziomu”. Waldemarowi puściły nerwy tuż przed finałem “Rolnik szuka żony”. Chodzi o relację z Ewą Gruchnęły nagłe wieści o rozstaniu bohaterów “Rolnik szuka żony”. Darek nie mógł dalej milczeć. “Nie życzę sobie”

Jakie losy czekają uczestników 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”?

Producenci programu „Rolnik szuka żony” w zapowiedzi finałowego odcinka najnowszej edycji formatu zasiali nadzieję na to, że widzowie będą świadkami zaręczyn jednej z par. Fani szybko zaczęli obstawiać, która z par zdecydowała się na kolejny krok w ich związku. Choć zdaniem wielu osób faworytami na zostanie narzeczeństwem są Ania i Jakub, może chodzić także o dotychczasowych faworytów najnowszej edycji, czyli Sary i Artura. Co prawda ostatnie odcinki zmieniły dla wielu osób postrzeganie ich związku, ale wiele osób nadal jest zdania, że zdecydują się na kontynuowanie swojej relacji

Kiedy opuszczaliśmy Artura i Sarę po romantycznej randce, ich związek kwitł, a w powietrzu pojawiały się takie słowa jak „przeprowadzka”. Od tego momentu minęły już dwa miesiące. Co w tym czasie wydarzyło się u Artura i Sary? – czytamy w jednym z postów zapowiadających finałowy odcinek programu „Rolnik szuka żony”. 

ZOBACZ TEŻ: Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali

To Sara oświadczyła się Arturowi z programu „Rolnik szuka żony”?

W komentarzach pod postami na facebookowej stronie programu aż wrze od domysłów na temat przyszłości związków uczestników najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Pod postem dotyczącym Artura i Sary pojawił się ogrom komentarzy, w których widzowie starają się domyślić, czy para zdecydowała się kontynuować swoją znajomość. Wśród nich znalazła się teoria ciesząca się sporą popularnością, zgodnie z którą to Sara oświadczyła się Arturowi. Gdyby okazała się prawdą, byłaby to precedensowa sytuacja w historii programu, w której jeszcze nie doszło do zaręczyn z inicjatywy kobiety. Czy to rzeczywiście potwierdzona informacja od osoby znającej parę, czy może jedynie fanowska teoria, dowiemy się już wieczorem 10 grudnia. 

Dla tych, co nie mogą doczekać się niedzieli. Sara oświadczyła się Arturowi – czytamy w jednym z komentarzy. 

To Sara oświadczyła się Arturowi z programu „Rolnik szuka żony”, fot. Facebook (1).jpg
To Sara oświadczyła się Arturowi z programu „Rolnik szuka żony”?, fot. Facebook
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?