Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To dlatego Jerzy Kryszak zainteresował się trzecią żoną?! Prawie żadna para nie może tego o sobie powiedzieć
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.04.2024 20:15

To dlatego Jerzy Kryszak zainteresował się trzecią żoną?! Prawie żadna para nie może tego o sobie powiedzieć

Jerzy Kryszak
Fot. KAPiF

Jerzy Kryszak to postać bardzo dobrze wszystkim znana. Niewiele jednak wiemy o jego trzeciej żonie. Kim jest Agnieszka Kryszak? To w taki sposób para się poznała, a niedługo później stanęli na ślubnym kobiercu. 

Jerzy Kryszak bawi nas od lat

Jerzy Kryszak to bardzo dobrze wszystkim znany polski satyryk. Jest także aktorem teatralnym, filmowym i dubbingowym. Kryszak swoje życie prywatne utrzymuje jednak z dala od blasku fleszy. Obecna partnerka gwiazdora jest jego trzecią żoną. Jerzy i Agnieszka Kryszak wzięli ślub w 1992 roku i doczekali się wspólnie dwóch synów. Poprzednie małżeństwo Kryszaka nie przetrwało. A z innego związku satyryk także ma syna, Pawła. 

Mam czterech synów. Jeden jest nie mój. Jeden jest mojej żony - powiedział Kryszak w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Co ciekawe, trzecia żona Kryszaka także ma na imię Agnieszka. Co o niej wiemy? 

Familiada: "Jaki może być trójkąt?" Salwa śmiechu przeszła przez studio Za wywiad z Edzią z "Królowych życia" trzeba słono zapłacić. Kwota robi wrażenie

Kim jest trzecia żona Jerzego Kryszaka?

O Agnieszce Kryszak - trzeciej żonie Jerzego Kryszaka nie wiemy zbyt wiele. Media donoszą, że to właśnie ona jest menadżerką artysty. W kuluarach polskiego show biznesu na temat Kryszaka i jego żony można jednak usłyszeć pewną plotkę.

Mówi się o tym, że Agnieszka miała zadzwonić do Jerzego Kryszaka z prośbą o spotkanie. Artystę miał mocno zaintrygować fakt, że mieli tak samo na nazwisko. Zgodził się więc na zaproponowane przez nią spotkanie, a podczas niego miało pomiędzy nimi zaiskrzyć. Pewien czas później powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. 

Jerzy Kryszak
Jerzy Kryszak Fot. AKPA 

Tak żyją Agnieszka i Jerzy Kryszak

Obecnie Agnieszka i Jerzy Kryszak dzielą swoje życie pomiędzy domami w Polsce i w Tajlandii oraz wydają się być bardzo szczęśliwi. 

Są piękne miejsca na świecie i warto je zobaczyć. Bywamy tam sobie z naszą małżonką - przyznał Jerzy Kryszak w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Trudno jednak dowiedzieć się jednak czegokolwiek więcej na temat ich małżeństwa, ponieważ oboje bardzo dbają o zachowanie prywatności.