Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sznuk swoją rodzinę owiał tajemnicą. Tylko uchylił rąbka. Tak mówił o swojej żonie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.04.2024 18:12

Sznuk swoją rodzinę owiał tajemnicą. Tylko uchylił rąbka. Tak mówił o swojej żonie

Tadeusz Sznuk
Fot. KAPiF

Tadeusz Sznuk od lat związany jest z Telewizją Polską. O prowadzącym teleturnieju “Jeden z dziesięciu” nie wiemy jednak zbyt wiele, a o jego rodzinie wiemy jeszcze mniej. Pewnego razu uchylił  jednak rąbka tajemnicy. Opowiedział o swojej żonie. Wspomniał też o dzieciach. 

Tadeusz Sznuk od lat związany jest z Telewizją Polską

Tadeusz Sznuk prowadzi uwielbiany przez wielu Polaków teleturniej “Jeden z dziesięciu”. Mimo że prezenter cieszy się dużą sympatią widzów, o jego życiu prywatnym nie wiemy zbyt dużo. Wielu zastanawiało się, czy gospodarz kultowego programu TVP w ogóle założył rodzinę

O swoich najbliższych Tadeusz Sznuk krótko opowiedział w jednym z wywiadów, którego niegdyś udzielił Onetowi. 

 

Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show W poniedziałek widzowie "M jak miłość" przeżyją trudne chwile. Nastąpi żałoba

Tadeusz Sznuk mówi, czym zajmują się jego dzieci

Życie prywatne Tadeusza Sznuka przez wiele lat owiane było tajemnicą. Prowadzący hitu TVP w wywiadzie, którego w 2006 roku, ujawnił, że ma żonę i dzieci, które jednak nie są w żaden sposób związane z mediami. 

Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka - przyznał podczas wywiadu. 

O żonie także dodał kilka słów. 

sznuk1.jpg
fot. KAPiF

Tadeusz Sznuk powiedział kilka słów o żonie

W wywiadzie, którego niegdyś udzielił, Tadeusz Sznuk mówił także o swojej żonie. Nie dowiedzieliśmy się jednak zbyt dużo o ukochanej prezentera. Był w tym temacie bardzo enigmatyczny. 

O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia. (…) Powiem tak, żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne - przyznał. 

sznuk3.jpg
fot. KAPiF
sznuk2.jpg
fot. KAPiF