Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy
Michał Fitz
Michał Fitz 23.03.2023 07:59

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy

Dawid Kubacki
fot. instagram.com/_marta_ku_

W poniedziałek Dawid Kubacki poinformował o tym, że jego żona Marta trafiła do szpitala w stanie ciężkim. Skoczek pokrótce wyjawił, że ukochana ma problemy z sercem. Jak się okazuje, kobieta trafiła w najlepsze możliwe ręce, jeśli chodzi o lekarzy.

Sam skoczek co prawda nie ujawnił, że leży jego żona. Zrobił to później jego przełożony, Adam Małysz.

Na co choruje Marta Kubacka?

Na tę chwilę nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na wyżej zadane pytanie. Lekarze prawdopodobnie wciąż diagnozują problem, ponieważ wszystko zadziało się wyjątkowo nagle. Nie było wcześniej przesłanek sugerujących, że Marta Kubacka ma problemy z sercem.

Ojciec skoczka w jednym z wywiadów przyznał, że jego synowa trafiła pod opiekę lekarzy, ponieważ odczuła nagłe zaburzenie pracy serca w niedzielę rano. Również sąsiedzi podkreślali, że to młoda i silna kobieta, która wcześniej wyglądała na całkiem zdrową.

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

Gdzie leży żona Dawida Kubackiego?

Adam Małysz już wypowiadał się w mediach o dramacie rodzinnym swojego kolegi po fachu. Przyznał wprost, że nogi ugięły mu się na wieść o tej wiadomości, bo prywatnie przecież zna Martę. Wtedy wyjawił też, że kobieta jest przynajmniej w najlepszych możliwych rękach.

Jak podkreślił Małysz, Marta Kubacka trafiła na oddział kardiologiczny profesora Religi w Zabrzu. Jak wiadomo, to właśnie tam przeprowadza się najtrudniejsze operacje na sercu w naszym kraju. Nie ma w Polsce lepszego miejsca do rozwiązywania problemów natury kardiologicznej.

Dawid Kubacki wspierany przez całą Polskę

Można zaryzykować stwierdzenie, że od dawna żadna, prywatna, trudna sytuacja nie poruszyła tak całej Polski, jak właśnie ta Dawida Kubackiego i jego rodziny. Jak wspominają sąsiedzi rodziny, w kilku okolicznych miejscowościach mówi się tylko o tym. Swoje wyrazy współczucia i wsparcia przekazywali już liczni celebryci.

W sprawę zaangażował się nawet sam prezydent naszego kraju. Andrzej Duda podkreślił, że Dawid Kubacki dał Polakom wiele powodów do dumy, dlatego oni teraz nie zostawią go samego z tym problemem. Zaznaczył, że wszyscy otaczają jego rodzinę dobrą myślą i modlitwą.

Zobacz post:

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny