Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Michał Fitz
Michał Fitz 23.03.2023 10:54

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna w ostatnim czasie przeszła bardzo efektowną metamorfozę. Wokalistka zespołu “Piękni i młodzi” znacznie schudła. Teraz opublikowała w sieci wideo, na którym widać jej nowe, zgrabne ciało w pełnej okazałości. Fani są wprost zachwyceni.

Piosenkarka całkiem niedawno wyjawiła też w jednym z wywiadów, jak udało jej się zrzucić kilka kilogramów.

Magda Narożna odsłania zgrabny brzuch

Magda Narożna już wcześniej publikowała w sieci zdjęcia, które pokazywały, jaką metamorfozę przeszła. Na najnowszym nagraniu widać jednak kompleksowe efekty odchudzania, bo w oczy rzucają się nie tylko zgrabne nogi, ale też płaski i umięśniony brzuch. Spadek wielu kilogramów widać także po bardziej pociągłej twarzy.

Widać, że Magda chętnie chwali się swoim nowym ciałem, bo na filmiku powabnie tańczy, odsłaniając przy tym nieco swój brzuch. Nie ma wątpliwości, że teraz ma nawet więcej adoratorów.

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

Fani zachwyceni Magdą Narożną

Sekcje komentarzy pod nagraniem została dosłownie zalana pozytywnymi odpowiedziami ze strony fanów. Ci zwracają uwagę na to, jak dobrze Magda czuje się w nowej odsłonie, bo to po niej widać. Inni rozpływają się nad poszczególnymi częściami jej ciała. Według wielu wokalistka wygląda teraz dużo młodziej.

- Madziu, wyglądasz na 10 lat młodszą zauważa jeden z fanów.

- Teraz wygląda Pani zjawiskowo, obłędnie — zachwala kolejna osoba.

- Petarda figura. Oby tak dalej — czytamy w następnym komentarzu.

- Rewelacyjnie wyglądasz — ocenia inny internauta.

Jak Magda Narożna schudła?

Pod zdjęciami Narożnej mnożą się też pytania o to, w jaki sposób doszła do takiej sylwetki. Wiele fanek chciałoby pójść jej śladem. Piosenkarka opowiedziała o tym w rozmowie z „Party”. Jak się okazuje, za sukcesem nie stoi magiczna dieta, a po prostu żelazna konsekwencja.

Piosenkarka podkreśliła bowiem, że każdego dnia przeznacza kilkadziesiąt minut na aktywność fizyczną. Czasem jest to rower, innym razem idzie pobiegać. Ćwiczy także przy pomocy gum rozporowych. Istotne jest jednak to, że nigdy nie odpuszcza, nawet jeśli warunki nie są sprzyjające. Taka systematyczność w ćwiczeniach sprawia, że kilogramy zrzuca się dużo sprawniej.

Zobacz post: