Lifestyle.Lelum.pl > Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska
19.07.2024 20:59 Teraz jest arcybogata, nie zawsze tak było. Gwiazda TVN była bezdomna

Malwina Wędzikowska jest dzisiaj jedną z popularniejszych gwiazd stacji TVN. Mało kto wie, z jakimi kłopotami borykała się prezenterka jeszcze kilka lat temu. Teraz, w najnowszym wywiadzie, otworzyła się na temat swojej trudnej przeszłości.

Malwina Wędzikowska
23.05.2024 07:00 Internauci zniszczyli The Traitors. Zdrajcy. Komentarze są jednoznaczne

Program “The Traitors. Zdrajcy” dobiegł końca, oznacza to, że wiemy, kto wygrał pierwszą edycję tej psychologicznej gry. TVN jest zadowolony z wyników i już rozpoczyna castingi do kolejnej odsłony. Jednak internauci komentują show jednoznacznie.

Malwina Wędzikowska
22.05.2024 22:36 The Traitors. Zdrajcy: kto wygrał program?

Program “The Traitors. Zdrajcy” to wyjątkowe show psychologiczne, które mogliśmy oglądać na antenie telewizji TVN. Ostatni odcinek mogliśmy zobaczyć w środę, 22 maja 2024 roku. Kto wygrał pierwszą edycję? Ile zgarnął zwycięzca?

Oliwia Bieniuk
18.10.2021 14:48 „Taniec z gwiazdami”: Malwina Wędzikowska nie wróży sukcesu Oliwii Bieniuk

Dziś półfinał 12. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (licząc od momentu przeniesienia do Polsatu, łącznie zaś to już 25. sezon show). W wyścigu o Kryształową Kulę pozostały jeszcze trzy pary – Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. O opinie na temat potencjalnych przegranych dzisiejszego odcinka została zapytana Malwina Wędzikowska. Prezenterka nie miała wątpliwości, kto powinien pożegnać się z show.