Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Terrazzino wiedział, że Mackiewicz odpadnie? Zadecydowały detale
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.04.2024 22:30

Terrazzino wiedział, że Mackiewicz odpadnie? Zadecydowały detale

Stefano Terrazzino, Dagmara Kaźmierska i Aleksander Mackiewicz
fot. KAPIF

Stefano Terrazzino to znany tancerz, który popularność zyskał za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami". Znaturalizowany Włoch obecnie występuje w "Twoja twarz brzmi znajomo", ale najwyraźniej wciąż śledzi poczynania gwiazd w tanecznym show Polsatu. Okazuje się, że poczynił pewne zaskakujące obserwacje.

To dlatego Aleksander Mackiewicz odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Terrazzino to przeczuwał

Stefano Terrazzino nie pozostał obojętny wobec kontrowersyjnego werdyktu publiczności, która zmobilizowała się i zagwarantowała Dagmarze Kaźmierskiej awans do kolejnego odcinka programu “Tańca z gwiazdami”- jednocześnie wydając wyrok na Aleksandra Mackiewicza. Swoje zdanie na ten temat wyraził w rozmowie z serwisem Pomponik.

Sympatyczny Włoch, który na dobre rozgościł się w polskim show-biznesie, ma za sobą bogatą karierę taneczną i wokalną. Uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo" zauważył, że choć Aleksander Mackiewicz prezentował wysoki poziom taneczny, to w praktyce okazał się "słabszy" od Dagmary Kaźmierskiej, która przyciągnęła uwagę publiczności i pomimo pewnych braków wyeliminowała go z programu. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF
Widzowie byli rozczarowani: "To kpina"! Ostre komentarze po werdykcie w TzG Na to Aleks Mackiewicz przeznaczy pieniądze z ostatniego odcinka TzG

Stefano Terrazzino był zachwycony tańcem Mackiewicza. Zabrakło jednego elementu

Zdaniem jurora, każda para uczestnicząca w programie “Taniec z gwiazdami” posuwała się do przodu, ale w przypadku aktora zabrakło specyficznej energii, którą inni tancerze potrafili przekazać publiczności.

Oglądałem skróty na Instagramie. To było bardzo ciekawe. Jakoś tak intuicyjnie, jak patrzyłem, to myślałem, że Aleks może odpaść. Mimo że świetnie tańczył, naprawdę jak turniejowo. Bardzo lubię tę parę, ale to jest kwestia energii tego programu. To nie jest turniej tańca. To jest show rozrywkowe, to znaczy, że muszę dostać jakieś emocje - wspominał w rozmowie z Pomponikiem tancerz.

Aleksander Mackiewicz
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska czarnym koniem "Tańca z gwiazdami"? Stefano Terrazzino nie ma wątpliwości

Stefano Terrazzino wyraził zrozumienie dla decyzji widzów “Tańca z gwiazdami”, podkreślając, że program to nie tylko turniej tańca, ale przede wszystkim show rozrywkowe, w którym może nawet najważniejsza jest osobowość uczestników oraz ich popularność. To właśnie dlatego też werdykt publiczności nie był dla niego takim zaskoczeniem.

Obecnie Dagmara Kaźmierska, choć nie zachwyca jurorów, jawi się jako czarny koń programu, bijąc konkurencję pod względem zdobytej sympatii widzów. Jej siła oraz charyzma sprawiają, że publiczność identyfikuje się z nią i wspiera, co w końcowym rozrachunku decyduje o losach programu i dzięki czemu pozostaje w nim kosztem nieco bardziej utalentowanych tanecznie rywali.

Choć bez wątpienia werdykt widzów może budzić kontrowersje, dla Stefano Terrazzino jest on całkowicie zrozumiały w kontekście charakteru programu, gdzie emocje i popularność odgrywają znaczącą rolę.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
fot. KAPIF