Lifestyle.Lelum.pl > Zbuntowany Anioł

Zbuntowany Anioł

zbuntowany anioł
03.07.2024 20:37 Był gwiazdą "Zbuntowanego anioła". Targnął się na swoje życie. Zostawił wiadomość

Kamerdyner Bernardo był jedną z ulubionych postaci widzów “Zbuntowanego anioła”. Polacy pokochali argentyńską telenowelę, dlatego wiernie śledzili losy jej bohaterów. Do części aktorów, którzy w niej zagrali, los się uśmiechnął, a drzwi do kariery stanęły przed nimi otworem. Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Osvaldo Guidi, który zagrał niepokornego kamerdynera, targnął się na swoje życie. Okoliczności jego odejścia są wstrząsające.

Facundo Arana
22.03.2023 14:07 Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat

Facundo Arana znany wszystkim jako Ivo z telenoweli "Zbuntowany anioł" był bożyszczem kobiet. Sławę zdobył grając u boku słynnej Natalii Oreiro, dziś jest kochającym mężem i ojcem, udziela się również społecznie. Długo włosy blondyn skradł serce niejednej fance, aktor pod koniec marca skończy 51 lat. Nie pojawia się już tak często na ekranie, bo poświęca się dla innych. 

Zbuntowany anioł
02.08.2021 09:14 Nie żyje gwiazda „Zbuntowanego anioła”. Gino Renni miał 78 lat

Smutne informacje obiegły media na całym świecie. Nie żyje gwiazda argentyńskiej telenoweli Zbuntowany anioł. Gino Renni zmarł w niedzielę 1 sierpnia. Nie żyje jeden z członków obsady słynnego serialu Zbuntowany anioł, który wcielał się w rolę ogrodnika. Według zagranicznych mediów Gino Renni przed śmiercią został zakażony koronawirusem.

Natalia Oreiro
21.04.2021 23:26 Polska sobowtórka Natalii Oreiro podbija sieć. Internauci oszaleli na punkcie Patrycji

Każdy z nas chociaż raz w życiu słyszał o popularnej telenoweli zatytułowanej Zbuntowany anioł, gdzie główną rolę grała piękna Natalia Oreiro. Okazuje się, że urugwajska aktorka ma swoją sobowtórkę i to w Polsce. Patrycja Wochna podbija sieć swoim nagraniem na TikToku! Użytkowniczka platformy TikTok swoim wyglądem wprawiła w osłupienie internautów. Patrycja Wochna na jednym z opublikowanych przez siebie nagrań, do złudzenia przypomina Natalię Oreiro.

facundo arana
01.04.2021 12:57 Ivo ze ,,Zbuntowanego anioła” ma już siwe włosy i brodę. Przemiana przystojnego aktora jest niewiarygodna

Zbuntowany Anioł to argentyńska telenowela, która bardzo szybko zdobyła ogromną oglądalność w wielu krajach na świecie. Dużym powodzeniem cieszył zwłaszcza jeden z aktorów. Serial Zbuntowany Anioł podbił serca, szczególnie żeńskiej części widzów. Fanki zakochały się w głównym bohaterze, którego grał Facundo Arana. Jak aktor wygląda dziś?

natalia oreiro
01.02.2021 09:34 Pamiętacie ,,Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś

Natalia Oreiro to niesamowita piękność, która swoją sławę zawdzięcza głównej roli w serialu Zbuntowany Anioł. Aktorka wcieliła się w postać Milagros. Każda kobieta, która śledziła losy Zbuntowanego Anioła, chciała wyglądać, jak ona! Czy po 20 latach aktorka bardzo się zmieniła? Ciężko uwierzyć, że to możliwe, ale jest jeszcze piękniejsza! Natalia Oreiro podbiła serca Polaków ponad 20 lat temu. Mimo to ci nadal są zainteresowani tym, co słychać u urugwajskiej piękności. Wy też jesteście ciekawi? Możecie się nieźle zdziwić!

Zbuntowany anioł
21.11.2020 15:03 Pamiętacie Linę ze „Zbuntowanego Anioła”? Victoria Onetto, pożegnała aktorstwo i rude włosy, wygląda jak zupełnie inna osoba

Zbuntowany anioł to jedna z najpopularniejszych telenoweli, jaka kiedykolwiek była emitowana w polskiej telewizji. Pamiętacie „Motylka” z tego serialu? Okazuje się, że Victoria Onetto porzuciła aktorstwo i dzisiaj piastuje urząd sekretarza kultury w gminie Avellaneda. W dodatku całkowicie zrezygnowała ze swojego rudego koloru włosów. Pamiętacie „Motylka” z serialu Zbuntowany Anioł? Nie do wiary, jak bardzo zmieniła się Victoria Onetto. Pozbyła się swoich rudych włosów i piastuje ważną funkcję. Jak wygląda?

zbuntowany Anioł
15.05.2020 09:42 „Zbuntowany anioł” był hitem w Polsce. Jak dziś wygląda piękna Andrea?

Zbuntowany anioł to romantyczna historia, ale jak w każdej romantycznej opowieści musiała pojawić się bohaterka, która stanowiła przeszkodę dla wyjątkowego uczucia. Mariana Arias, która wcielała się w rolę Andrei ma dzisiaj 54 lata i nadal wygląda pięknie. Gwiazda prowadzi aktywnie swojego Instagrama i pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Trzeba przyznać, że upływający czas nie odebrał jej ani grama urody.Zbuntowany anioł był serialem, który zbierał przed ekranem tłumy Polaków. Serial tak zapisał się w pamięci widzów, że nadal uśmiechamy się, gdy usłyszymy melodię hitu Cambio dolor. Kto pamięta Andreę? Czarny charakter i przeszkodę w miłości Iva i Milagros? Aktorka zawsze była piękna, dziś zachwyca równie mocno.