Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 22.03.2023 14:07

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat

Facundo Arana
fot. kadr z serialu "Zbuntowany anioł"

Facundo Arana znany wszystkim jako Ivo z telenoweli "Zbuntowany anioł" był bożyszczem kobiet. Sławę zdobył grając u boku słynnej Natalii Oreiro, dziś jest kochającym mężem i ojcem, udziela się również społecznie. 

Długo włosy blondyn skradł serce niejednej fance, aktor pod koniec marca skończy 51 lat. Nie pojawia się już tak często na ekranie, bo poświęca się dla innych. 

Grał główną rolę w telenoweli "Zbuntowany anioł". Dziś jest niedopoznania

31 marca aktor skończy 51 lat, starzeje się z godnością bez widocznej ingerencji w medycynę estetyczną. Rzadziej można go zobaczyć na ekranie, prawie 10 lat temu zagrał w telenoweli "Noche y día", pojawiał się również na deskach teatru. W 2018 roku wydał jazzowo-bluesowy album pt. "Salir a tocar".

Wolny czas poświęca na działalność charytatywną, pomaga ludziom i zwierzętom. Brał udział w kampanii UNICEF oraz promował krwiodawstwo, nakręcił o tym dwa filmy dokumentalne. Prawie siedem lat temu zdobył szczyt Mount Everest. 

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno

​​Facundo Arana: szczęśliwy mąż i ojciec

W 2007 roku związał się z argentyńską modelką Maríą Susini, pięć lat później stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest 14-letnia córka India i 13-letni bliźniacy Yaco i Moro. 

Jego profil na Instagramie obserwuję prawie 800 tysięcy osób, chętnie na nim udostępnia zdjęcia z ukochaną i dziećmi. 

Facundo Arana: latynoska gwiazda zdobyła serce Polek

Aktor urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Już jako 15-latek uczęszczał na warsztaty aktorskie, dwa lata później choroba nowotworowa pokrzyżowała mu plany, 50-latek przez kilka lat leczył się onkologicznie. 

Na początku 2000 roku był amantem, w którym kochała się każda kobieta. Pojawił się u boku Natalii Oreiro w popularnej telenoweli "Zbuntowany anioł". Zagrał również w takich produkcjach jak  "Yago, pasión morena" czy  "099 Central".

Fecundo Arana.jpg
fot. Sergio DV, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

 

 

 

 

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16