Lifestyle.Lelum.pl > Zagadka

Zagadka

zagadka
03.04.2021 21:35 Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa

Zagadka z rysunkowymi sowami bije rekordy popularności i spędza wielu internautom sen z powiek. Czy jesteś w stanie odnaleźć na kolorowym rysunku ukrytego kota? Zadanie nie jest łatwe, z początku zauważa go jedynie 2% ludzi! Uda Ci się dołączyć do tego grona? Czym byłoby życie bez quizów, zagadek i iluzji optycznych! W wolnych chwilach uwielbiamy dowiadywać się jaką filmową postacią jesteśmy czy poddawać próbom naszą wiedzą oraz czujność. Ale uwaga! Ta zagadka to prawdziwy test na spostrzegawczość. Sprawdź, czy uda ci się go zdać.

02.04.2021 11:00 Na obrazku chowa się kot. Test na spostrzegawczość przerasta aż 99% osób, widzisz go?

Test na spostrzegawczość może sprawić naprawdę wiele trudności. Tak jest w przypadku tego, na pozór błahego, obrazka. Aż 99% osób poddaje się po kilku próbach odnalezienia kota na zdjęciu. Tylko wyjątkowo spostrzegawcze oko go dostrzeże! Test jest dość trudny. Niepozorny obrazek skrywa kota, jednak jego odnalezienie, nawet po dłuższym namyśle okazuje się trudne. Może znajdziesz się w 1% osób, które go dostrzegły?

żona
01.04.2021 23:35 Która z pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% zauważa szczegół, który zmienia wszystko

Żona tego mężczyzny to jedna z trzech kobiet. Wybór jednak nie jest tak oczywisty, jak mogłoby wam się wydawać. Odpowiecie poprawnie, jeśli dostrzeżecie pewien szczegół. Zauważa go jednak tylko 2% internautów. Wiecie, która z tych pań jest wybranką bohatera tej zagadki? Żona bohatera tej internetowej zagadki znajduje się wśród przedstawionych kobiet. To jednak zagadka dla wyjątkowo błyskotliwych osób, dlatego nie spieszcie się zbyt z wyborem i dobrze przyjrzyjcie się paniom, które widzicie na tym obrazku. Wybór nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać i łatwo o pomyłkę.

kobieta
16.12.2020 12:16 Która z kobiet ma depresję poporodową? Zdradzą ją jeden szczegół ze zdjęcia

Która kobieta według was ma depresję poporodową? Choroba może się ujawnić nawet w ciągu trzech miesięcy po porodzie. Jednak jak rozpoznać tę chorobę? Mamę z obrazka zdradza jeden szczegół. Zauważyłyście go wcześniej? Przyjrzyjcie się uważnie. Wiele kobiet zmaga się z depresją poporodową, która najczęściej pojawia się między 4 a 6 tygodniem po rozwiązaniu. Są przypadki, kiedy choroba rozwija się jeszcze podczas ciąży. Jak myślicie, która z mam na obrazku ma depresję? Zobacz także: Pamiętacie Pana Tik-Taka? Wiemy, czym się dziś zajmuje

Zagadka
28.08.2020 00:10 Wszyscy szukają chłopca na zdjęciu. Tylko jeden szczegół zdradza poprawną odpowiedź zagadki

Zagadka, która dla wielu okazała się wyzwaniem, zrobiła furorę w internecie. Wszyscy próbują znaleźć chłopca ze zdjęcia, który skutecznie się zakamuflował. Tylko jeden szczegół naprowadza na właściwą odpowiedź. Niewielu osobom udaje się go dostrzec. Nie wystarczy rzucić okiem, aby rozwiązać tę łamigłówkę. Zagadka nie jest prosta, zatem musisz wykazać się wzmożoną czujnością. Chłopiec na zdjęciu skutecznie się ukrył i tylko osoby z przenikliwym wzrokiem będą w stanie go rozpoznać. Ciekawe czy tobie uda się rozwikłać tę zagadkę?

zagadka
14.08.2020 00:47 Co zauważyłeś jako pierwsze? Odpowiedź odkrywa wszystkie twoje lęki i złe rzeczy w twoim życiu

Test, który właśnie wykonałeś, ma za zadanie pomóc w uporaniu się z problemem. Według psychologów uświadamianie emocji sprzyja naszemu zdrowiu psychicznemu. Pamiętaj, najważniejsze w tej zagadce było pierwsze wrażenie. Co przykuło Twoją uwagę? Źródła: zycie.news, bryk.plZOBACZ ZDJĘCIE: Twarz kobiety. Jeżeli to właśnie ona przykuła Twoją uwagę jako pierwsza, zagadka sugeruje, by przyjrzeć się dokładnie wydarzeniom z naszego życia. Prawdopodobnie jesteś osobą niezwykle przemęczoną i warto zwrócić uwagę na środowisko, w którym się obracasz. Być może jesteś ofiarą nacisku moralnego? Wnioski, jakie powinniśmy wyciągnąć to to, żeby zacząć zwracać uwagę na swoje odczucia i potrzeby w pierwszej kolejności. Konie. Gdy te piękne, dostojne zwierzęta były pierwszym, co zauważyłeś na obrazie mamy dla ciebie zaskakującą nowinę. Jesteś lub zaraz będziesz w nowym związku. Konie w symbolice literackiej oznaczają czas, płodność, miłość, zmysłowość, energię i szczęście. Według zagadki, jeśli stawisz czoła wszelkim przeciwnościom losu, stworzysz w przyszłości silny i dojrzały związek. Ptaki, góry, rośliny i inne szczegóły obrazu. Jeżeli Twoja uwaga była zwrócona ku szczegółom widniejącym na ilustracji, warto przyjrzeć się swojemu otoczeniu. Zagadka sugeruje możliwy sukces, którego nie zauważamy. W mitologii niemal każdy z bogów miał przypisany do siebie wyjątkowy rodzaj ptaka. Twoja spostrzegawczość jest niespotykana, dlatego warto korzystać z każdej nadarzającej się okazji.

kobiety
01.08.2020 13:47 Która z kobiet ze zdjęcia jest najbardziej pewna siebie? Odpowiedź zdradzi ukryte cechy twojego charakteru

Kobiety na zdjęciu są ułożone w różnych pozycjach. Twoja odpowiedź na zadane pytanie będzie kluczowa, okaże się bowiem czy dobrze znasz mowę ciała i potrafisz skutecznie wykorzystywać ją w życiu. Niby każda z nas wie, że pewność siebie jest atrakcyjna, ale w praktyce różnie nam to wychodzi. Sprawdź, jak jest w twoim przypadku!Pewność siebie to broń, o której mocy kobiety czasem nie mają pojęcia. Wystarczy pewnie się poruszać, mówić zdecydowanie, by zbudować wokół siebie aurę sukcesu i kobiecego uroku. Jest to bardzo atrakcyjne, ale ważniejsze jest, że my czujemy się wtedy ze sobą wspaniale. Psychotest wyjaśni, jak sobie z tym radzisz.

twarz las
23.07.2020 00:25 Na zdjęciu ukryta jest niepokojąca twarz. Tylko 2% osób znajduje ją w mniej niż 30 sekund

Przedziwne jest, że dostrzegamy w na pozór zwyczajnych zdjęciach takie zjawiska jak ta twarz. Skąd one się biorą? Ile osób tyle opinii na ten temat. Niektórzy uważają, że to w rzeczywistości uchwycone na zdjęciu duchy, inni powiedzą, że to tylko złudzenie optyczne. Podobno ludzki mózg tak jest zaprojektowany, by wszędzie dostrzegać wzorce, nawet tam, gdzie ich nie ma.Twarz ukryta na tym zdjęciu przyprawia wszystkich o gęsią skórkę. To znaczy — tych, którym udało się ją odnaleźć. A nie jest to najłatwiejsze zadanie! Jednak kiedy uda wam się już ją zlokalizować nigdy nie będziecie mogli pozbyć się przeświadczenia, że się w was wpatruje.

dziewczynka
06.07.2020 00:25 Zdjęcie dziewczynki podzieliło internautów. Wszyscy zachodzą w głowę, co się na nim dzieje

Dziewczynka bez wątpienia jest w basenie. Na pierwszy rzut oka to bardzo proste zdjęcie, które uchwyciło moment szczęścia dziecka. Jednak, jeśli przyjrzymy się bliżej, to dostrzegamy coraz więcej nieścisłości.Zagłębiając się w łamigłówkę — spróbujcie określić czy dziewczynka właśnie wskakuje do wody, czy jest już pod jej powierzchnią, a może nawet nie zdążyła się zanurzyć? Zdjęcie uchwycone w idealnym momencie może skutecznie oszukać nasze zmysły.W internecie aż roi się od zagadek na logiczne myślenie i kreatywność. Jest jednak kilka, które wyjątkowo przypadły użytkownikom sieci do gustu. Jedną z takich łamigłówek jest ta z dziewczynką w wodzie. Zdjęcie wydaje się bardzo proste, dopóki nie spróbujemy jednoznacznie stwierdzić, co właściwie zrobiło to dziecko.Skok do wody — dziewczynka jedną z najciekawszych zagadek logicznych Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika” Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach Dziewczynka na zdjęciu stała się jedną z lepszych zagadek logicznych w internecie. Zdjęcie wyświetlono ponad 1,5 miliona razy i każdy, kto próbuje je zrozumieć, ma inny wniosek. Wszyscy zachodzą w głowę, co naprawdę działo się podczas wykonywania fotografii. Przyłączycie się do zabawy?

Zdjęcie
05.07.2020 15:20 Trzy przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwyczajne zdjęcie. Dopiero po dokładnym obejrzeniu widać piorunujący szczegół

Zdjęcie wywołało ogrom spekulacji wśród internautów. Część z nich poddaje pod wątpliwość autentyczność fotografii. Niestety, łamigłówka oficjalnie nie została jeszcze rozwiązana. Chcemy usłyszeć wasze pomysły wyjaśniające obrazek! Widzicie to?Zdjęcie obiegło internet w zastraszającym tempie, wszystko przez jeden szczegół, którego wiele osób nie dostrzega. Trzy przyjaciółki zdecydowały się na wspólną fotografię. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic niezwykłego, jednak kiedy wytęży się wzrok, zagadka staje się praktycznie niemożliwa do wyjaśnienia!

28.04.2020 17:22 Przyjaciółki zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Minęło sporo czasu, zanim zauważyły budzący dreszcze szczegół

Przyjaciółki wraz ze swoimi rówieśnikami z klasy świętowały zakończenie liceum i postanowiły uwiecznić ten radosny moment na zdjęciu. Piękne fryzury i makijaże zostały sfotografowane, by za kilka lat moc wspominać ten piękny moment. Tak też się stało, jednak beztroskie oglądanie starych fotografii zamiast radości, wywołało jedynie ciarki na plecach!Zdjęcie, które zrobiły sobie przyjaciółki na pierwszy rzut oka nie wzbudza żadnych podejrzeń. Jednak po dokładnej analizie całego kadru widać, że nie tylko one pozowały do zdjęcia. Przerażający szczegół został zauważony dopiero po wielu latach! Do tej pory nie wiadomo, kim jest tajemnicza postać.

kobieta
09.02.2020 15:36 Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni

Zdjęcie, które ma za zadanie sprawdzić naszą spostrzegawczość, wzburzyło internautów. Cała zagadka tkwi w tym, że na fotografii znajdują się żołnierze, ale 99% osób w ogóle ich nie widzi. Internetowe łamigłówki, zagadki i iluzje cieszą się niezwykłą popularnością. Nic dziwnego. Uwielbiamy sprawdzać sprawność naszego umysłu. To zdjęcie szczególnie wzburzyło internautów. Ukryci na nim żołnierze są niezwykle trudni do odnalezienia. Aż 99% osób nie jest w stanie odszukać ich wszystkich. Zdjęcie-zagadka Zdjęcie-zagadka na pierwszy rzut oka przypomina zwykły las. Nic bardziej mylnego. Fotografia opublikowana na Facebooku przez brytyjska formację The Household Cavalry, kryje w sobie zakamuflowanych żołnierzy. Kiedy internauci trafili na tajemnicze zdjęcie, niezwykle się zaangażowali. Okazało się, że mało kto potrafi poradzić sobie z zagadką. Ten test na spostrzegawczość wywołał prawdziwą burzę. Widzisz na zdjęciu schowanych mundurowych? Ilu z nich udało ci się odnaleźć? Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami Żołnierze ukryci na fotografii Żołnierze ukryci na fotografii to prawdziwa gratka dla widza. Aż 99% osób nie było w stanie ich dostrzec. Oczywiście, niektórzy czujni internauci zauważyli kilku z nich, jednak okazało się, że zdjęcie kryje aż 6 żołnierzy. Udało ci się ich znaleźć? Jeżeli nie, poniżej znajduje się rozwiązanie. var block_td_uid_2_63c68d4486a63 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68d4486a63.id = "td_uid_2_63c68d4486a63"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"165011","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68d4486a63.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68d4486a63.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68d4486a63.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68d4486a63); Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak Karina Sulich - 18 listopada 2020 0 Dobrze zakamuflowani żołnierze skryli się pomiędzy drzewami. Ich mundury idealnie wtopiły się w tło, sprawiając, że naprawdę trzeba się wysilić, aby ich dostrzec. Facebook, The Household Cavalry Nieprawdopodobne, że kamuflaż może być aż tak skuteczny. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Zdjęcie, które ma za zadanie sprawdzić naszą spostrzegawczość, wzburzyło internautów. Cała zagadka tkwi w tym, że na fotografii znajdują się żołnierze, ale 99% osób w ogóle ich nie widzi. Internetowe łamigłówki, zagadki i iluzje cieszą się niezwykłą popularnością. Nic dziwnego. Uwielbiamy sprawdzać sprawność naszego umysłu. To zdjęcie szczególnie wzburzyło internautów. Ukryci na nim żołnierze są niezwykle trudni do odnalezienia. Aż 99% osób nie jest w stanie odszukać ich wszystkich. Zdjęcie-zagadka Kiedy internauci trafili na tajemnicze zdjęcie, niezwykle się zaangażowali. Okazało się, że mało kto potrafi poradzić sobie z zagadką. Ten test na spostrzegawczość wywołał prawdziwą burzę. Widzisz na zdjęciu schowanych mundurowych? Ilu z nich udało ci się odnaleźć? Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami Żołnierze ukryci na fotografii Żołnierze ukryci na fotografii to prawdziwa gratka dla widza. Aż 99% osób nie było w stanie ich dostrzec. Oczywiście, niektórzy czujni internauci zauważyli kilku z nich, jednak okazało się, że zdjęcie kryje aż 6 żołnierzy. Udało ci się ich znaleźć? Jeżeli nie, poniżej znajduje się rozwiązanie. var block_td_uid_2_63c68d4486a63 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68d4486a63.id = "td_uid_2_63c68d4486a63"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"165011","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68d4486a63_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68d4486a63.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68d4486a63.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68d4486a63.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68d4486a63.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68d4486a63); Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak Karina Sulich - 18 listopada 2020 0 Dobrze zakamuflowani żołnierze skryli się pomiędzy drzewami. Ich mundury idealnie wtopiły się w tło, sprawiając, że naprawdę trzeba się wysilić, aby ich dostrzec. Facebook, The Household Cavalry Nieprawdopodobne, że kamuflaż może być aż tak skuteczny. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

zdjęcie
12.01.2020 10:31 Wierzcie lub nie, na zdjęciu są dwa zwierzęta. Tylko około 9% ludzi dostrzega oba od razu

Zdjęcie naprawdę może was zaskoczyć. Chociaż na pierwszy rzut oka znajduje się na nim tylko jedno zwierzę, tak naprawdę możemy znaleźć dwa. Jeśli jednak ich nie widzicie, nic się nie bójcie, mało komu się to udaje. Dokładnie przyjrzyjcie się tej niezwykłej zagadce! Złudzenia optyczne to rzeczy niezwykłe. Mało komu łatwo jest przyznać, że jego własny mózg go okłamuje. Komu w końcu podoba się taka wizja. Niestety, prawda jest taka, że nasze mózgi potrafią bardzo różnie zinterpretować sobie to, co powinno być tuż przed nimi. Często widzimy to na przykładzie takich zjawisk jak to zdjęcie.

zdjęcie
06.01.2020 09:20 Co znajduje się na zdjęciu? Internauci podzieleni: drzwi czy plaża? Odpowiedź wbije was w podłogę

Zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze, szybko stało się viralem, a pod wpisem użytkowniczki portalu rozpoczęła się zacięta dyskusja. Drzwi czy plaża? Co faktycznie widnieje na zamieszczonym zdjęciu? Będziecie zaskoczeni! Zanim prawda wyszła na jaw, internauci zdążyli pokłócić się wiele razy. Wszyscy uwielbiamy łamigłówki i złudzenia optyczne. Choć nie raz potrafią wyprowadzić one człowieka z równowagi, odgadywanie i wynajdowanie przedmiotów na zdjęciach jest całkiem fajną zabawą. Tym razem z internautami postanowiła zabawić się jedna z użytkowniczek Twittera. Rebeccareilly zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym widać… no właśnie, co właściwie na nim widać?

horoskop tygodniowy
29.09.2019 19:37 Łamigłówka, w której wystarczy przełożyć jedną zapałkę. Niewielu zna odpowiedź

Łamigłówka ta spędza sen z powiek milionom ludzi na całym świecie. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się naprawdę prosta, niewiele osób potrafi ją rozwiązać! Koniecznie zobacz, czy tobie uda się z nią uporać. Trzymamy kciuki. Zagadki i zadania polegające na przekładaniu zapałek cieszą sie ogromną popularnością od dawien dawna. Oprócz tego, że trenują nasz umysł, świetnie pobudzają naszą wyobraźnię. W przypadku tej zagwozdki zadanie jest jeszcze bardziej utrudnione. Dlaczego? Możliwe są dwa rozwiązania.

  • 1
  • 2