Lifestyle.Lelum.pl > Wybory 2020

Wybory 2020

Kinga Duda: fryzura
16.07.2020 19:40 Kinga Duda dostała list, którego nie mogła się spodziewać. Znany aktor napisał o jej dziadku

List, który otrzymała córka prezydenta, obiegł całą Polskę. Ostatnio Kinga Duda wzbudziła sporo kontrowersji – a to za sprawą przemówienia, podczas wieczoru wyborczego, na temat tolerancji oraz szacunku, bez wglądu na to, kogo kochamy. Do tych słów odniosło się wiele popularnych osób. Kinga Duda jednak nie spodziewała się otwartego listu od znanego aktora. Ten wspomniał także o jej dziadku. Wypowiedź Kingi Dudy wzbudziła wiele kontrowersji. Wówczas córka prezydenta została oskarżona o hipokryzję. Czy otwarty list od znanego aktora da jej do myślenia?

Wyniki wyborów
13.07.2020 23:20 Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Andrzej Duda zaraz po wyborach prezydenckich 2020 odwiedził mieszkańców gminy Odrzywół, w której uzyskał najlepszy wynik wyborczy w Polsce, w II turze wyborów tj. 86,31 procent poparcia. W trakcie przemówienia padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć. Andrzej Duda po raz kolejny został prezydentem Polski. Głowa państwa podczas pierwszego spotkania z wyborcami, które odbyło się dziś, powiedziała coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Mieszkańcy gminy Odrzywół byli świadkami przełomowego momentu? Trzeba wyciągać dłoń do pojednania w nieskończoność- mówił polityk.

BENEDYKT XVI
13.07.2020 21:58 Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020. Wiemy, kto wygrał, różnica była minimalna

Wybory prezydenckie 2020: Państwowa Komisja Wyborcza właśnie podała oficjalne wyniki głosowania, które odbyło się 12 lipca. Wiemy, kto wygrał tegoroczne wybory. Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej został Andrzej Duda, uzyskał bowiem 51,3 procent głosów. Na jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 48,97 procent wyborców. Tegoroczne wybory prezydenckie przejdą do historii, nie tylko dlatego, że kandydaci szli łeb w łeb i do samego końca dzielił ich niewielki procent głosów, lecz również dlatego, że zanotowano rekordowo wysoką frekwencję, wyniosła ona bowiem aż 68,18 procent.

rafał trzaskowski brat
13.07.2020 21:40 Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Przyrodni brat Rafała Trzaskowskiego to Piotr Ferster. Ten raczej stroni od mediów społecznościowych, w związku z czym ciężko o informacje, a tym bardziej o zdjęcia dwóch braci.Rafał Trzaskowski jest na językach wszystkich Polaków za sprawą wyborów prezydenckich, które są już za nami. Rodaków interesowały poglądy i program wyborczy kandydata na prezydenta, a także jego życie prywatne. Niewielu z nas jednak wie, że rywal Andrzeja Dudy ma starszego brata, który jest dla niego jak ojciec.

andrzej duda
13.07.2020 18:03 Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory

Andrzej Duda prezydentem Polski? Choć jeszcze Państwowa Komisja Wyborcza nie podała oficjalnych wyników, najprawdopodobniej sondaże już się nie zmienią. W internecie zawrzało, dzięki komu polityk wygrał tegoroczne wybory. Andrzej Duda zdobył 51,21 procent poparcia w wyborach prezydenckich 2020- tak wynika z nieoficjalnych, częściowych wyników, przedstawionych dziś rano w trakcie konferencji przez przewodniczącego PKW. Niespodziewanie na jaw wyszedł sekret prezydenta, jeden z polityków bowiem zdradził, dzięki komu mógł on wygrać wybory.

Jarosław Kaczyński
13.07.2020 16:05 Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy

Jarosław Kaczyński zarówno podczas pierwszej jak i drugiej tury wyborów prezydenckich odwiedził to samo miejsce. Zaskakujące, jak postąpił jeden z najbardziej znanych polskich polityków. Według rzecznika — podróż nie była służbowa.Sam Jarosław Kaczyński jak i jego pracownicy nie informują o wyjazdach modlitewnych. Zazwyczaj informacje te media otrzymują od przypadkowych osób, które spotkały polityka w sanktuarium. Nie żyje żona Johna Travolty, uwielbiana aktorka zmarł wskutek strasznej choroby. Miała jedynie 57 lat TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła Nikt nie mógł uwierzyć, ile naprawdę wzrostu ma Rafał Trzaskowski. Zażartował sobie nawet z cm Kaczyńskiego Jak informuje portal interia.pl, powołując się na wypowiedź Michała Legana, Jarosław Kaczyński każdego roku kilkukrotnie odwiedza Jasną Górę. Mają to być wizyty prywatne, a sami kapłani nie wiedzą o nich wcześniej, by polityk mógł zachować jak największą anonimowość podczas duchowej podróży.Jarosław Kaczyński zaskoczył obywateli — nie do wiary gdzie spędził moment ogłoszenia wyników wyborów. W tym samym miejscu był podczas pierwszej tury — rzecznik nie pozostawia wątpliwości, polityk pojechał tam prywatnie.Wiemy, co robił Jarosław Kaczyński podczas ogłoszenia wyników wyborów

agata duda
13.07.2020 15:36 Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym

Wybory wyborami, jednak życie płynie dalej. Agata Duda dopilnowała, by w prezydenckim pałacu niczego nie brakowało. Z tego względu udała się na zakupy. Gdzie?Agata Duda nie ma ostatnio najłatwiejszego okresu. Jej małżonek – Andrzej Duda ponownie ubiega się o fotel prezydencki, walcząc ze swoim rywalem – Rafałem Trzaskowskim. To bardzo stresujący i gorący czas dla rodziny prezydenckiej. Pierwsza dama stres wyborczy rozładowała w sklepie. Będziecie zaskoczeni, w którym!

wybory
13.07.2020 14:05 Czy jesteście zaskoczeni wynikami wyborów? Walka była zacięta

To wczoraj mogliśmy zdecydować o tym, kto będzie prezydentem Polski przez najbliższe lata. Z pierwszych sondaży late poll, wynika, że obecny prezydent – Andrzej Duda będzie głową państwa przez kolejnych 5 lat. Jesteście zaskoczeni?Wybory prezydenckie 2020 już za nami. To był bardzo emocjonujący czas równie dla wszystkich Polaków, oraz samych zainteresowanych – obecnego prezydenta Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Już pierwsza tura wzbudziła sporo kontrowersji. Nie inaczej było w przypadku drugiej, decydującej tury.

13.07.2020 13:53 Nagle Andrzejowi Dudzie wyrwało się zaskakujące zdanie. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli

– Chcę jasno powiedzieć, że cieszę się z mojego zwycięstwa, na razie sondażowego, ale biorąc pod uwagę poprzednie wyniki, to co do ostatecznych wyników, to jak państwo widzieliście, jeszcze mi urosło… jak to mówią — powiedział prezydent.Andrzej Duda nieoficjalnie wygrał II turę wyborów prezydenckich, co oznacza jego reelekcję. Podczas wieczoru wyborczego Prezydent wypowiedział słowa, których nikt nie mógł się spodziewać. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli — niestety, naprawdę to powiedział.Andrzej Duda zaskoczył wszystkich — niefortunne słowa podczas wystąpienia Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła. Jej stylizacja na wybory rozbiła bank „Jest Pani piękna” Pilna, niespodziewana konferencja PKW. Poznaliśmy najnowsze informacje, wielu będzie zawiedzionych W nocy Andrzej Duda opublikował przekaz od swojej żony. Nie przebierała w słowach Prezydent dziękował ze sceny rodakom, którzy oddali na niego swój głos. Wyraził też szacunek dla swojego rywala — Rafała Trzaskowskiego, który zebrał pokaźne grono swoich zwolenników. Wzruszeniu nie byłoby końca, gdyby nie zdanie, które niespodziewanie padło z ust Andrzeja Dudy.Andrzej Duda w ferworze emocji wypowiedział zdanie, które na długo pozostanie w pamięci obywateli. Niestety, to był wyjątkowo niefortunny dobór słów. W internecie już huczy od komentarzy w tej sprawie.

agata duda
13.07.2020 13:23 Ogromna wpadka Agaty Dudy. Nagle wyrwała się do mikrofonu, interweniował prezydent

Agata Duda zaliczyła prawdziwą wpadkę. Żona obecnego prezydenta nagle wyrwała się do mikrofonu. Musiał interweniować sam prezydent. Sytuacja miała miejsce wczoraj w Pułtusku. To właśnie tam został zorganizowany wieczór wyborczy, gdzie pojawił się Andrzej Duda, wraz ze swoim sztabem. Co się na nim wydarzyło? Jaką wpadkę zaliczyła Agata Duda?Tegoroczne wybory prezydenckie wzbudzają prawdziwe emocje, nie tylko pośród głosujących i samych zainteresowanych, ale także pośród ich bliskich. Tym razem Agata Duda dała się im ponieść.

rafał trzaskowski
13.07.2020 12:42 Nikt nie mógł uwierzyć, ile naprawdę wzrostu ma Rafał Trzaskowski. Zażartował sobie nawet z cm Kaczyńskiego

Rafał Trzaskowski wzbudza zainteresowanie Polaków. A to za sprawą trwających wyborów prezydenckich. Rodaków interesują jego poglądy, to co ma do powiedzenia, życie prywatne, a nawet… wzrost! Ta kwestia wzbudziła ostatnio sporo kontrowersji. Polityk zażartował sobie nawet ze wzrostu Kaczyńskiego. Sytuacja miała miejsce gdy Rafał Trzaskowski spotkał się z wyborcami. Ci nie mogli uwierzyć, ze rywal Andrzeja Dudy jest aż tak wysoki. Wszystko zostało udokumentowane na nagraniu, które wylądowało na Instagramie polityka.

Agnieszka Włodarczyk
12.07.2020 23:17 Duda jednak nie wygrał? Nieprawdopodobna sytuacja, Polakom trudno będzie uwierzyć

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Nieprawdopodobna sytuacja. Jak podaje TVN24, według IPSOS, nie da się jednoznacznie wskazać zwycięzcy wyborów, bowiem różnice procentowe między Rafałem Trzaskowskim, a obecnie urzędującym prezydentem są niewielkie. Dokładność badania wynosi plus minus 2 procent dla każdego kandydata. W okolicy północy powinien pojawić się sondaż skorygowany o cząstkowe dane z Państwowej Komisji Wyborczej, czyli tzw. late poll.

andrzej duda
12.07.2020 23:01 Wiemy, kto wygrał wybory prezydenckie. Właśnie przekazano wyniki exit poll

Informacja, kto wygrał wybory prezydenckie w tym roku, wielu może zaskoczyć, ponieważ choć dopiero w ostatniej chwili Rafał Trzaskowski zdecydował się ubiegać się o prezydenturę, jego walka z Andrzejem Dudą była wyrównana. Między kandydatami ubiegającymi się o stanowisko prezydenta w sondażach były minimalne różnice.Kto wygrał wybory prezydenckie 2020? Już wiadomo, jak głosowali Polacy w tegorocznych wyborach, podajemy sondażowe wyniki exit poll. Exit poll: Andrzej Duda prawdopodobnie wygrał wybory. W mediach społecznościowych i w Internecie zawrzało. Sprawdź dokładne wyniki w artykule poniżej.

kinga duda
12.07.2020 22:09 Kinga Duda nie dostała karty i musiała w pośpiechu opuścić lokal wyborczy. Wiemy, co działo się później

O tym, że Kinga Duda zjawiła się w Obwodowej Komisji Wyborczej wraz z rodzicami pisaliśmy niedawno. Córka prezydenta wzbudziła wówczas duże zainteresowanie przez to, co miała napisane na swojej maseczce. Teraz okazuje się, że mimo tego, że miała zamiar oddać swój głos, napotkała pewne problemy. Sytuacja szybko się rozwiązała. Kinga Duda nie zagłosowała w wyborach prezydenckich 2020? Jak podaje krakowska Gazeta Wyborcza, córka prezydenta Andrzeja Dudy odeszła od stolika komisji wyborczej bez karty do głosowania i nie zaczekała na swoich rodziców. Wściekła dziewczyna została przyłapana przez jednego z wyborców, jak wychodzi z budynku. Wideo trafiło do sieci. Wiemy, jaki był powód.

Kinga duda
12.07.2020 21:27 Wszyscy patrzyli tylko na Kingę Dudę, na jej maseczce był malutki napis. Wiemy, co chciała przekazać światu

Kinga Duda jakiś czas temu wróciła do kraju i udała się do komisji, aby oddać swój głos. Nie tylko jej obecność wywołała niemałe poruszenie, ale również to, co miała napisane na maseczce. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Kinga Duda do Polski wróciła zaledwie kilka dni temu. Już na pierwszy rzut oka było widać, że dziewczyna nie wygląda najlepiej, a media spekulowały czy jest to efekt długiej podróży. Tym razem dziewczyna zaskoczyła czymś jeszcze.

rafał trzaskowski
10.07.2020 21:56 Mało kto zna całą prawdę o Rafale Trzaskowskim. W dzieciństwie był gwiazdą telewizji, na pewno pamiętacie jeden serial

Rafał Trzaskowski znalazł się na językach wszystkich ze względu na wybory prezydenckie. Już w nadchodzącą niedzielę, w drugiej turze wyborów będzie konkurował o fotel prezydencki z obecnym prezydentem Polski, Andrzejem Dudą. W związku z tym Polacy są ciekawi jego przeszłości i życia prywatnego. Jak się okazuje, niewielu wie, że polityk niegdyś był gwiazdą telewizji!Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski miał okazję pojawić się w telewizji dużo wcześniej, niż przy okazji życia politycznego. Stało się to za sprawą występu w serialu Nasze podwórko. Miał wówczas osiem lat! Być może niektórzy z nas pamiętają go z telewizji.

lgbt
10.07.2020 21:15 Agata Duda nagle podeszła do mikrofonu. Zabrała głos za męża, zwróciła się też do jego przeciwnika

Podczas wiecu wyborczego prezydent zwracał się do mieszkańców Rzeszowa. Na spotkanie nie przybył jednak sam. Towarzyszyła mu córka Kinga oraz żona Agata Duda. Pierwsza Dama postanowiła nieoczekiwanie zabrać głos.Agata Duda w Rzeszowie niespodziewanie podeszła do mikrofonu i zabrała głos za prezydenta – Andrzeja Dudę. Pierwsza dama w swojej przemowie odniosła się także do rywala męża w walce o fotel prezydencki, a nawet do jego małżonki – Małgorzaty Trzaskowskiej. Miało to miejsce podczas piątkowego spotkania z mieszkańcami.

andrzej duda
10.07.2020 17:36 W najbliższą niedzielę możemy nie dowiedzieć się, kto wygra wybory. Wszystko przez jedną rzecz

Wybory prezydenckie, a dokładnie ich II tura, odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Jednak jak podaje Gazeta.pl, okazuje się, że o ich wyniku wcale możemy się nie dowiedzieć 12 lipca. Dlaczego? Jak przyznał w rozmowie z portalem prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej Łukasz Pawłowski, na wszystkim może zaważyć jedna rzecz. Kto wygra wybory prezydenckie 2020? Statystki pokazują jasno, że różnica głosów pomiędzy Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim jest naprawdę niewielka. Jak się okazuje, ostatecznego zwycięzcy możemy wcale nie poznać w najbliższą niedzielę. Dlaczego? Wybory prezydenckie 2020 Jak się okazuje, różnica między kandydatami może być tak niewielka, że w niedzielę nie poznamy wyników wyborów. Patrząc na sytuację, jaka miała miejsce w I turze, jest to bardzo prawdopodobne. Przypomnijmy, że na drugi dzień po dokładnym zliczeniu głosów Andrzej Duda miał o 2 punkty procentowe większe poparcie. Oznacza to, że 12 lipca exit poll może nie wskazać ostatecznego zwycięzcy. – Czy exit poll wskaże jednoznacznie, kto wygrał wybory? Wszystko zależy od tego, co dokładnie pokaże i jaka będzie różnica w jedną lub w drugą stronę – mówił w rozmowie z Gazeta.pl Łukasz Pawłowski, prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej. Kinga Duda wróciła do kraju. Zrobili jej zdjęcie, uwagę przykuła jedna rzecz Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski Kim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych Kiedy poznamy wyniki wyborów? Wyniki wyborów możemy poznać dopiero po kilku dniach. Choć zwycięzcę chcemy poznać tuż po zamknięciu lokali wyborczych, musimy pamiętać, że przeliczanie głosów trwa wiele godzin, a exit poll, czyli specjalny rodzaj sondażu, może dać mylne spojrzenie na sprawę. Łukasz Pawłowski ocenił, kiedy wynik może być bliski prawdzie. – Prywatnie uważam, że jeśli exit poll pokaże większą różnicę niż 4 punkty procentowe, czyli np. 52 – 48, to raczej poprawnie wskaże on zwycięzcę. Przy takiej różnicy nie wydaje się, żeby wynik mógł być odwrotny – powiedział w rozmowie z Gazeta.pl prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej – Jeśli różnica będzie mniejszą niż te 4 punkty procentowe, to z ogłoszeniem zwycięzcy poczekałbym na late poll – dodał. Niewykluczone, że wyniki opublikowane po zamknięciu lokali wciąż nie ujawnią, który z kandydatów na prezydenta wygrał wybory. ZOBACZ ZDJĘCIE: fot EASTNEWS Urna wyborcza- EA PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News Jak podaje Gazeta.pl, Polacy w niedzielę niekoniecznie dowiedzą się, kto wygrał wybory. Zdaniem eksperta, różnica w punktach między kandydatami musi wynieść minimum 4 procent, by sondaż exit poll dał poprawny wynik. ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli Przy zwłokach małżeństwa z Człuchowa znaleziono list. Mąż, który miał być odpowiedzialny za tragedię, zostawił wstrząsającą wiadomość Fundacja nagle przestała pomagać niepełnosprawnej kobiecie. Uważa, że zrobiła niedopuszczalną rzecz, chodzi o wybory Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj źródło: wiadomosi.gazeta.pl

Agnieszka Włodarczyk
10.07.2020 12:32 Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno

źródło: Polsat News Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu Polacy głosujący za granicą Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję Polacy, którzy chcą głosować w wyborach prezydenckich 2020 poza miejscem zamieszkania, w piątek 10 lipca mają ostatnią chwilę na odbiór zaświadczeń. Tylko w ten sposób będziemy mieli możliwość oddania głosu w dowolnym obwodzie wyborczym w kraju lub za granicą. Wniosek o wydanie zaświadczenia można złożyć osobiście, faksem lub mailem. Dzisiaj Polacy mają ostatni moment, by odebrać zaświadczenie o prawie do głosowania w innym obrębie wyborczym. Jeżeli takowe odbierzemy, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Inaczej nasz głos będzie nieważny. Zaświadczenie o prawie do głosowania Zaświadczenie o prawie do głosowania upoważnia nas do oddania głosu w dowolnym obwodzie wyborczym w kraju lub za granicą. Termin odebrania zaświadczenia o prawie do głosowania mija 10 lipca wraz z zamknięciem urzędu gminy lub miasta. Jak przypomina Polsat News, wraz z otrzymaniem zaświadczenia zostajemy skreśleni ze spisu wyborców w naszym obwodzie. Warto pamiętać, że jeżeli zgubimy zaświadczenie, nie otrzymamy kolejnego, więc nie będziemy mogli oddać głosu ani w naszym, ani w żadnym innym obwodzie. Dzięki zaświadczeniu Polacy mogą głosować za granicą, a nawet na polskim statku morskim. Zważając na fakt, że druga tura wyborów odbędzie się 12 lipca, czyli w samym środku wakacji, dla wielu może być to jedyny sposób, dzięki któremu będą mogli oddać swój głos. screen youtube.com/ WoltersKluwerPL Polacy, którzy chcą zagłosować poza swoim okręgiem wyborczym, mają ostatnią chwilę, by odebrać zaświadczenie o prawie do głosowania. ZOBACZ TEŻ:ZOBACZ ZDJĘCIE:

mężczyzna
09.07.2020 21:09 Mężczyzna pokazał zdjęcie karty do głosowania i wywołał burzę. Jest stanowisko MSZ

Sprawa dotyczy karty do głosowania korespondencyjnego poza granicami Polski. Ci właśnie otrzymali swoje karty. Mężczyzna opublikował zdjęcie karty, wywołując wielkie zamieszanie, które szybko zostało zduszone przez MSZ.Mężczyzna wywołał prawdziwą burzę w sieci. Wszystko za sprawą opublikowania przez niego zdjęcia karty do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Nie jest to jednak zwyczajna karta. Na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych nie trzeba było długo czekać. Ten w trybie natychmiastowym poinformował, że to, co widzimy na zdjęciu to fotomontaż. Nie wszyscy jednak są przekonani.

agata duda
09.07.2020 09:04 Jacek Denhel zakpił z Andrzeja Dudy. Chodzi o jego relację z żoną i bardzo intymną kwestię

Popularny pisarz i tłumacz, oraz zdeklarowany gej – Jacek Dehnel, na bieżąco i regularnie komentuje sytuację społeczno-polityczną w naszym kraju. Zrobił to i tym razem. Obiektem jego krytyki został sam prezydent – Andrzej Duda.Andrzej Duda jest na językach wszystkich, a to ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami, drugą turę wyborów prezydenckich. Wszystko, co powie obecny prezydent, w trybie natychmiastowym poddawane jest komentarzom. Tym razem głos na temat prezydenta zabrał Jacek Denhel. Sprawa dotyczy intymnych spraw pary prezydenckiej.

Andrzej Duda
07.07.2020 14:50 Kim byli zgromadzeni na debacie Andrzeja Dudy? Media dotarły do intrygujących informacji

Debata prezydencka, w której wziął wczoraj udział Andrzej Duda, wywołała niemałe poruszenie. W drugiej części emisji programu przez TVP, do studia weszła grupa mieszkańców z gminy Końskie, którzy mieli zadawać pytania obecnie urzędującemu prezydentowi. Jak podaje Onet, okazuje się, że nie byli to jednak zwykli obywatele, lecz politycy wspierani przez PiS. W Internecie zawrzało. Debata prezydencka odbyła się w dość niekonwencjonalny sposób, ponieważ każdy z kandydatów zdecydował się na przeprowadzenie swojego programu bez udziału konkurenta. Choć kandydaci mieli tylko odpowiadać na proste pytania, nie obyło się bez szumu.

Rafał Trzaskowski
04.07.2020 13:11 Rafał Trzaskowski zgadza się z Andrzejem Dudą w jednej kwestii. Jego słowa nie wszystkim się spodobają

Pomimo wielu różnic w programach wyborczych, Rafał Trzaskowski zgodził się z ubiegającym się o reelekcję prezydentem. Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe i wydaje mi się, że takie jest stanowisko większości partii politycznych – powiedział w Kaliszu kandydat na prezydenta.Rafał Trzaskowski zgadza się z obecnym prezydentem w pewnej kwestii. Wypowiedź ubiegającego się o fotel prezydencki może się nie spodobać dużej ilości Polaków. Sprawa dotyczy ostatnich słów i zapowiedzi obecnego prezydenta, Andrzeja Dudy, dotyczących adopcji dzieci przez pary pozostające w związku jednopłciowym.

andrzej duda
03.07.2020 19:27 Andrzej Duda zapowiada gigantyczne zmiany. Projekt już jest, wszyscy Polacy będą zaskoczeni

Andrzej Duda w trakcie piątkowej konferencji odniósł się również do edukacji domowej, która w czasie epidemii koronawirusa w naszym kraju stała się integralną częścią życia wielu polskich rodzin. Jak stwierdził prezydent, formuła ta sprawdziła się lepiej, niż przypuszczano. Andrzej Duda w piątek, 3 lipca podczas konferencji prasowej zapowiedział złożenie projektu prezydenckiego dotyczącego zmiany prawa oświatowego. Jak podaje Interia, według niego działalność wszelkich organizacji i stowarzyszeń na terenie szkoły będzie wymagać przede wszystkim zgody rodziców, a nie jak dotychczas, tylko dyrekcji. Wielu Polaków może zadziwić ta zmiana.

Agnieszka Włodarczyk
30.06.2020 09:20 Znamy oficjalne wyniki z wszystkich komisji. PKW podała, jak głosowali Polacy

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w pierwszej turze wywołały wiele emocji. Pierwsze dwa miejsca należały do kandydatów, których przewidywano. Politycy zajmujący trzecie i czwarte miejsce zaskoczyli wiele osób.Wyniki wyborów 2020: oficjalne dane. Znamy najświeższe statystyki dotyczące głosowania Polaków. Według danych Państwowej Komisji Wyborczej Andrzej Duda miał największe popracie, za nim — Rafał Trzaskowski. Największym zaskoczeniem było trzecie miejsce i pozycja na liście Szymona Hołowni.

marcin prokop
29.06.2020 17:26 Zaskakujące informacje obiegły całą Polskę. Wiemy, komu Szymon Hołownia „odebrał” głosy

Należy zaznaczyć, że Szymon Hołownia to nowa postać na politycznej scenie. W związku z czym radość samego zainteresowanego, jak i jednego z członków sztabu wyborczego Szymona Hołowni – Michała Kobosko, jest zupełnie uzasadniona.Szymon Hołownia, jak sam podkreśla, jest bardzo zadowolony z wyników obecnych wyborów prezydenckich. A wręcz są one, jego spełnieniem marzeń. Według badania late poll, które zostało zrealizowane przez Ipsos, wynika, że polityk zdobył trzecie miejsce i blisko 14 procent poparcia. Komu w takim razie podebrał głosy?

Małgorzata Rozenek
29.06.2020 16:33 Małgorzata Rozenek zdradziła, na kogo oddała głos. Jej fani nie mogli uwierzyć, wybuchła gigantyczna dyskusja

Małgorzata Rozenek spełniła obywatelski obowiązek. Razem ze swoim partnerem udała się na wybory, a następnie zachęciła swoich odbiorców do uczestnictwa w nich. Swoją obecność uwieczniła na zdjęciu, które błyskawicznie trafiło na jej profil. Wymowny podpis pod zdjęciem od razu wyłapali jej fani, którzy nie ukrywali zdziwienia. Z łatwością wychwycili, na kogo zagłosowała świeżo upieczona mama. Jej wybór sprowokował istną wrzawę. Prowadząca głośny program Projekt Lady, w ciekawy sposób postanowiła podzielić się z fanami swoim głosem wyborczym. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Pod postem wybuchła gigantyczna dyskusja, niestety nie wszystkie komentarze były sprzyjające.

Agnieszka Włodarczyk
29.06.2020 15:05 Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Cała Polska żyje wyborami prezydenckimi 2020. W końcu losy kraju są w naszych rękach – wyborców. Zatem istotny będzie każdy głos, dlatego duża frekwencja jest bardzo pożądana. Jednak by móc go oddać, musimy zrobić jedną ważną rzecz. Wybory prezydenckie 2020 to główny temat ostatnich dni. Polacy nie mówią o niczym innym. Nic dziwnego – pierwsza tura wyborów już za nami, a w lipcu kolejna. Początkowe wyniki nie rozstrzygnęły, kto będzie piastował najwyższy urząd w państwie. 12 lipca czeka nas druga tura, która będzie decydująca. Jednak by, móc wziąć w niej udział, należy zrobić jedną rzecz. Zostało naprawdę niewiele czasu.

  • 1
  • 2