Lifestyle.Lelum.pl > Wilk I Zając

Wilk I Zając

Bydgoszcz
23.12.2020 17:25 Koszmar tuż przed świętami. Bawił kilka pokoleń Polaków, nie żyje

Nie żyje Aleksander Kurlandski, radziecki pisarz i scenarzysta, m.in. do wszystkich odcinków dobrze znanej kreskówki Wilk i Zając. Otrzymał tytuł Zasłużonego Działacza Sztuk Federacji Rosyjskiej. Miał 82 lata. 21 grudnia w Moskwie w wieku 82 lat zmarł Aleksander Kurlandski. Smutne informacje o jego śmierci przekazali agencji Interfax rodzina, przyjaciele oraz ekipa produkcyjna serialu.

wilk i zajac
02.12.2020 16:00 Pamiętacie Wilka i Zająca? Niezapomniana bajka, aż łezka się kręci

Bajka o Wilku i Zającu była niegdyś największym hitem telewizyjnym. Pierwszy odcinek przygód tych zwierzaków został wyemitowany już w 1969 roku. Ten przebojowy duet potrafił rozbawić do łez nie tylko najmłodszą publiczność, ale również tą starszą. Wszyscy natychmiast zakochali się w bohaterach! Aż łezka w oku się kręci na samo wspomnienie. Rosyjska kreskówka opowiada o przygodach Wilka, który zawsze próbuje dopaść sympatycznego króliczka. Całe szczęście nigdy mu się to nie udaje, a zwierzaki za każdym razem spotyka zabawna przygoda, która zaskakuje telewidzów.

bajka
09.06.2020 18:26 Pamiętacie „Wilka i Zająca”? Komu zawsze kibicowaliście?

Wilk i Zając przestał być emitowany 1987 roku, ale do kreskówki powrócono sześć lat później. Chodzą słuchy, że w 2019 roku studio Sojuzmultfilm zapowiedziało powstanie kolejnych odcinków, z okazji 50-lecia serialu. Premiera rzekomo miała odbyć się wiosną 2020 roku. Wilk i Zając miał zostać wyemitowany w 26 odcinkach. Będziecie oglądać, jeśli plotki okażą się prawdą? Wilk i Zając to wspaniała bajka, która niegdyś była prawdziwym hitem wśród najmłodszych. W 1969 roku został wyemitowany pierwszy odcinek radzieckiego, a później rosyjskiego serialu. Kreskówka opowiadająca o przygodach Wilka, który próbuje złapać puszystego zajączka, potrafiła rozbawić dzieciaki do łez! A Wy komu kibicowaliście?