Lifestyle.Lelum.pl > Urszula Brzezińska-Hołownia

Urszula Brzezińska-Hołownia

żona Szymona Hołowni
13.01.2022 22:14 Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet

Szymon Hołownia w młodości dwa razy przebywał w nowicjacie i chciał wstąpić do zakonu dominikanów. Z pewnością nie przypuszczał wtedy, że los zwiąże go z tak niezwykłą kobietą, jaką jest Urszula Brzezińska. Kim jest żona Szymona Hołowni? Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska pobrali się w 2016 roku. Nawet okoliczności ich poznania są niezwykłe. Obecny polityk zajmował się wtedy dziennikarstwem i show-biznesem, a przyszłą ukochaną poznał w bazie lotniczej w Mińsku Mazowieckim.

agata duda
30.05.2020 13:42 Agata Duda ma poważną konkurentkę. Żona Szymona Hołowni zabrała głos, ludzie zachwyceni

Choć wokół wyborów wciąż jest dużo zamieszania i nie mamy potwierdzonej daty ich przeprowadzenia, kandydaci są w gotowości. Podobnie ich żony. Agata Duda spotkała się jednak z poważną konkurencją ze strony Urszuli Brzezińskiej-Hołowni.Agata Duda ma poważną konkurentkę w postaci żony Szymona Hołowni. Urszula Brzezińska-Hołownia ma już konkretny plan co do tego, na czym się skupić, jeżeli zostanie Pierwszą Damą. W rozmowie z Gazetą Wyborczą zdradziła m.in., że jest przeciwna zaostrzeniu ustawy aborcyjnej, podobnie w sprawie małżeństw homoseksualnych.

żona
01.05.2020 10:09 Żona Szymona Hołowni wbiła szpilę Agadzie Dudzie? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Żona Szymona Hołowni odpowiedziała na nurtujące internautów pytania. Padło także zdanie, które poniekąd nawiązuje do obecnej Pierwszej Damy. Czy Urszula Brzezińska-Hołownia wbiła szpileczkę Agadzie Dudzie? Jej słowa dają do myślenia.Wybory na prezydenta 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Wciąż jest wokół nich sporo zamieszania, niektórzy liczą, że się jednak nie odbędą. Tak czy inaczej, kandydaci i ich żony zakasają rękawy i przedstawiają swoje programy oraz plany. Słowo zabrała także Urszula Brzezińska-Hołownia, żona Szymona Hołowni, kandydata na prezydenta.