Ttv

królowe życia
15.06.2020 16:43 Koniec ”Królowych życia”? Bardzo smutne słowa Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska nie ma ostatnio dobrej passy, a bieżący rok w jej życiu na pewno nie należy do udanych. Wszystko zaczęło się od pamiętnego wypadku. Wówczas gwiazda borykała się także z innymi, osobistymi problemami. Na domiar złego media nie oszczędzały gwiazdy, wywlekając na światło dzienne niewygodne fakty z jej przeszłości. Czy tym razem Dagmara miała już dość?Królowe życia wciąż dostarczają nam dużej dawki emocji. Dziś stało się to za sprawą bardzo smutnego wyznania, na jakie zdobyła się jedna z ulubionych uczestniczek programu – Dagmara Kaźmierska. Liczne grono jej fanów czuje się zaniepokojone drastycznym wyznaniem Królowej. Czy Daga ma w planach odejść z programu TTV?

gogglebox
01.06.2020 19:30 Uczestnik ”Gogglebox” trafił do szpitala. Konieczna była operacja, znamy przyczynę

Dominik Abus oraz Krzysztof Dzikowski to jeden z bardziej zgranych duetów w programie Gogglebox. Mężczyźni zyskali duże grono fanów dzięki swojemu poczuciu humoru oraz komentarzom. Fani programu ich kochają!Gogglebox. Przed telewizorem to program, który TTV do swojej ramówki włączyło już w 2014 roku. Uczestnicy programu przez te lata zgromadzili sobie rzeszę fanów. Jednym z bohaterów jest Dominik Abus, który niedawno trafił do szpitala i przeszedł operację. Fani życzą mężczyźnie szybkiego powrotu do zdrowia.

gogglebox
22.02.2020 11:11 Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach

TTV do swojej ramówki włączyło program Gogglebox. Przed telewizorem w 2014 roku. Widzowie od razu polubili ten program, przede wszystkim ze względu na jego uczestników. To ich osobowości i ciekawe komentarze spowodowały rosnącą oglądalność. W trzecim sezonie na kanapie serialu zasiedli Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski. Nie wiedzieliśmy jakie szczególne osiągnięcia Krzysztof ma za sobą. TTV angażując dwóch rosłych panów, uczyniło z nich popularne osobowości. Widzowie uwielbiają ich pełne humoru komentarze i duży dystans do siebie. Jednak mało który widz zdaje sobie sprawę z wyjątkowych osiągnięć Krzysztofa Radzikowskiego.

dagmara kaźmierska
27.01.2020 13:01 Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie

Królowe Życia to program, który podbił serca widzów w całej Polsce. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która opowiedziała w wywiadzie o cenie, jaka ponosi za popularność. Czy odejdzie z programu? W łóżku z Oskarem to cykl wywiadów przeprowadzonych dla portalu Wirtualna Polska, w których prowadzący rozmowy Oskar Netkowski pyta gwiazdy o ich życie prywatne w nietuzinkowych okolicznościach – wywiady odbywają się w łóżku. Tym razem znalazła się tam gwiazda programu Królowe Życia, Dagmara Kaźmierska, która wypowiedziała się na temat swojej popularności.

królowe życia
14.12.2019 17:26 Kasia z „Królowych życia” kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba

Królowe życia to jeden z najbardziej nietuzinkowych i kontrowersyjnych programów telewizyjnych. Kasia jedna z bohaterek przeszła całkowitą metamorfozę i wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Aż ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba. Wizerunek kobiety, który mieliśmy okazję widzieć w 7 sezonie, należy już do przeszłości. Kobieta nigdy nie kryła swojej miłości do mody, tatuaży, a także nieustannych zmian w wyglądzie. Zamiłowanie do operacji plastycznych nigdy nie było dla niej powodem do wstydu. Pomimo tego, że do reality show emitowanego na kanale TTV dołączyła dość późno, jej osoba cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem widzów.