Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie
Michał Włoch
Michał Włoch 27.01.2020 13:01

Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie

dagmara kaźmierska
Fot. instagram.com/queen_of_life_77

Królowe Życia to program, który podbił serca widzów w całej Polsce. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która opowiedziała w wywiadzie o cenie, jaka ponosi za popularność. Czy odejdzie z programu?

W łóżku z Oskarem to cykl wywiadów przeprowadzonych dla portalu Wirtualna Polska, w których prowadzący rozmowy Oskar Netkowski pyta gwiazdy o ich życie prywatne w nietuzinkowych okolicznościach – wywiady odbywają się w łóżku. Tym razem znalazła się tam gwiazda programu Królowe Życia, Dagmara Kaźmierska, która wypowiedziała się na temat swojej popularności.

Cena popularności Dagmary Kaźmierskiej

Dzięki reality-show Królowe Życia cała Polska mogła dowiedzieć się, kim jest Dagmara Kaźmierska. Gwiazda ujęła widzów swoją bezpośredniością i charyzmą. Gigantyczna popularność wiąże się też jednak z dużą odpowiedzialnością. Oskar Netkowski zapytał Dagmarę Kaźmierską, do czego jest jej potrzebna sława. Odpowiedź gwiazdy może zaszokować niejednego jej fana.

Nie jest mi do niczego potrzebna. Nikt się nie spodziewał, że ten serial tak zażre. Absolutnie nikt – myśmy się nie spodziewali, że takie coś z tego wyjdzie. Jeden sezon, dwa i to strzeli – powiedziała zaskoczona gwiazda.

Dagmara Kaźmierska wyznała w wywiadzie, że gdy na jaw wyszła jej przeszłość, była przekonana, że to koniec jej medialnej kariery. Gwiazda programu Królowe Życia TTV bardzo się jednak pomyliła…

Królowe życia bez Dagmary Kaźmierskiej?

Sława Dagmary Kaźmierskiej sprawiła, że o jej przeszłości nie wiedzieli tylko mieszkańcy miasta, z którego się wywodzi, a cały kraj. To sprawiło, że pojawiły się u niej pewne wątpliwości.

Były momenty, że chciałam rezygnować, bo się wkurzałam. Człowiek jest odporny do pewnego momentu. To nie jest fajne, jak czytasz, o sobie, wiesz… – gwiazda serialu Królowe Życia zawiesiła głos. Na szczęście momenty zawahania nie sprawiły, że gwiazda opuściła program.

Dagmara Kaźmierska w tej wypowiedzi nawiązała do swojej przeszłości, o której wiedzą wszyscy śledzący serial prowadziła niegdyś agencję towarzyską, za co trafiła do więzienia. Występująca w programie Królowe Życia Dagmara bierze pełną odpowiedzialność za swoje czyny – odbyła karę i od tego czasu chce prowadzić normalne życie. Gwiazda powiedziała, że nie wypiera się swoich działań z przeszłości, ponieważ hipokryzja jest jej kompletnie obca. W ostatnim czasie zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło. Jak to wpłynie na jej decyzję o udziale w programie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska kiedyś

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej dogoniła ją za sprawą występów w serialu Królowe Życia.

dagmara kaźmierska

Gwiazda miała wątpliwości, czy chce dalej występować w telewizji.

Królowe Życia

Na szczęście stawiła im czoła i na razie dalej cieszy widzów na antenie TTV.

ZOBACZ TEŻ:

   1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
   2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
   3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
   4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
   5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
   6. Nagła wiadomość dot. ciąży Małgorzaty Rozenek obiegła media. Menadżer gwiazdy potwierdza doniesienia medialne

Źródło: Wirtualna Polska