Lifestyle.Lelum.pl > Supermarket

Supermarket

Biedronka
18.03.2024 13:26 Na pracowników Biedronki padł blady strach! "To będzie piekło"

Pracownicy supermarketów poinformowali o zmianach, jakie czekają ich w czasie niedzieli handlowych w naszym kraju. Nie da się ukryć, że brzmią one odrobinę ekstremalnie. Ekspedienci nie mogą liczyć na żadną taryfę ulgową.

BENEDYKT XVI
18.06.2020 11:58 Uwielbiany sklep tysięcy Polaków wycofuje się z Polski. Właśnie zapadła ostateczna decyzja, została nam tylko chwila

Tesco znika z mapy supermarketów w Polsce. Mimo że dyskont jest uwielbiany przez tysiące obywateli, decyzja o wycofaniu jest ostateczna. W czwartek, 18 czerwca, wydano oficjalny komunikat w tej sprawie. Jak podaje Interia, nowym nabywcą jest firma Salling Group, do której należy sieć sklepów Netto.Tesco podjęło decyzję o sprzedaży swoich sklepów, centrów dystrybucji oraz głównej siedziby w Polsce. Dyskont poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że transakcja, która podlega zatwierdzeniu przez organy antymonopolowe, obejmuje aż 301 sklepów.

rachunek
23.01.2020 17:13 Rachunek za owoce w supermarkecie go przeraził. Za jeden zapłacił 3 złote, za drugi ten sam 50 złotych

Rachunek, który otrzymał klient po dokonaniu zakupów w znanej sieci z supermarketów, ściął mężczyznę z nóg. Różnica w cenie, za ten sam owoc, wynosiła 47 złotych! Choć absurdalna sytuacja została wyjaśniona, wygląda na to, że powinniśmy lepiej przyglądać się naszym wydatkom. Gdzie doszło do takiej pomyłki? Rachunek za zakupy czasami potrafi nas naprawdę zaskoczyć. Ale czy jego podejrzanie wysoka suma to wina naszego braku opamiętania i konsumpcjonizmu? Otóż wygląda na to, że nie zawsze. Jeżeli więc rachunek przyprawił was o zawrót głowy, weźcie trzy głębokie wdechy i dokładnie przeanalizujcie paragon jeszcze w sklepie. Może się okazać, że tak jak w przypadku pewnego mężczyzny, szesnastokrotnie podniesiono cenę danego artykułu.