Lifestyle.Lelum.pl > Spotkanie

Spotkanie

Żona
02.02.2021 22:21 Spotkał się ze zmarłą żoną. Dzięki wirtualnej rzeczywistości znów mógł ją zobaczyć

To, że technologia z dnia na dzień posuwa się do przodu nie jest dla nikogo tajemnicą. Dla niektórych ludzi temat spotkania zmarłych osób jest niczym scenariusz rodem z filmu science-fiction. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie jest już to do końca niemożliwe. Wszystko za sprawą opracowanego przez Koreańczyków systemu. Dzięki niemu oczom pewnego mężczyzny ukazała się jego zmarła 4 lata temu żona. To wzruszające spotkanie dla niejednych może okazać się przełomem, z kolei drudzy powiedzą, że jest to wprost niemoralne. Technologia opracowana przez Koreańczyków sprawia nie byle jakie wrażenie, jednak czy jest to odpowiednie rozwiązanie? Mąż i żona mogli się spotkać ponownie, jednak w innym wymiarze.

Daniel
20.09.2020 11:20 Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Daniel od wielu lat jest wierny jednej zasadzie. Jego zdaniem najlepszym sposobem na zdobycie zainteresowania u kobiety jest okazywanie czułości. Za cel obiera sobie głównie dziewczyny z rozbitych rodzin. Powodów jest kilka, jednak uważa, że sposób, jaki stosuje, sprawia, że te dziewczyny potrafią zrobić dosłownie wszystko, czego zapragnie. Niespełna 36-letni Daniel uważa, że spotykanie się z dziewczynami z rozbitych rodzin sprawia mu największą przyjemność. Sposób, jaki stosuje, by zdobyć uznanie takich kobiet, jest niezawodny od wielu lat. Jego zdaniem najlepiej jest okazywać czułość, wówczas dziewczyny potrafią robić niewyobrażalne rzeczy.