Smog

Dorota Gardias
23.01.2021 14:10 Dorota Gardias miała włączony silnik przez 10 minut. Wszystkiemu przyglądał się fotoreporter

Dorota Gardias została przyłapana na ulicy. Aż ciężko uwierzyć, co takiego robiła pogodynka, dla której środowisko powinno być przecież ważne. Pewien mężczyzna w końcu nie wytrzymał i postanowił zwrócić gwieździe uwagę. Wszystko sfotografowali fotoreporterzy portalu Fakt. Dorota Gardias przez dziesięć minut kopciła silnikiem wielkiego Opla, którym jeździ. Pogodynka wydawała się zupełnie nie przejmować szkodliwymi oparami z rury wydechowej, ponieważ gwiazda prowadziła w tym czasie rozmowę przez telefon. Wszystko widać na zdjęciach Faktu.

smog
21.12.2020 22:45 Smog jest wyjątkowo szkodliwy dla włosów. Jak chronić je przed toksynami? Skuteczne sposoby

Smog: włosy są szczególnie narażone na niekorzystne działanie toksyn, zanieczyszczeń i spowitego mgłą powietrza. Jesienią i zimą, kiedy sezon grzewczy trwa w najlepsze, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dbałość o stan i kondycję naszych kosmyków. Jak chronić włosy przed toksynami? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby. Zadbane, piękne i zdrowe włosy są marzeniem większości kobiet. W sezonie jesienno- zimowym ochrona przed szkodliwymi toksynami powinna stanowić postawę naszej pielęgnacji. Najważniejsze jest, by poznać potrzeby naszych pasm i dołożyć wszelkich starań, by sprostać im w jak największym stopniu. Z pomocą przyjdą specjalistyczne kosmetyki, zapewniające maksymalną ochronę.

smog
31.10.2020 23:52 Jak ochronić się przed smogiem?

Pielęgnacja anti- pollution to jeden z trendów, które w tym roku są szczególnie na czasie ze względu na fatalną jakość powietrza w dużych miastach w Polsce i nasze bardzo intensywne przesiadywanie przed komputerem i smartfonem. A rozpoczął się w krajach azjatyckich, gdzie mieszkanki uprzemysłowionych aglomeracji potrzebowały odpowiednio efektywnej pielęgnacji, obecnie jest znany na całym świecie.Kochasz życie w wielkim mieście? Jego tempo motywuje Cię do działania i tworzenia pięknych rzeczy? Twoja skóra funkcjonując w miejskich warunkach, potrzebuje specjalnej ochrony, subtelnego dotyku i pielęgnacji na najwyższym poziomie, która pomoże jej zwalczyć uszkodzenia wywołane zanieczyszczeniami i niebieskim światłem komputera. Dużo pracujesz, kochasz miasto, ale potrzebujesz kremu, który będzie stał na straży piękna Twojej skóry…

obostrzenia
21.07.2020 09:04 Do skrzynek wielu Polaków trafią identyczne listy. Jeśli nie odpowiesz, mogą cię czekać nieprzyjemności

List, jaki dostaną Polacy, będzie miał identyczną treść. Do skrzynek niektórych obywateli trafi nadesłana z urzędu korespondencja. W jej treści czytamy, że odpowiedź jest obowiązkowa, w przeciwnym razie odbiorcę dokumentu mogą czekać pewne konsekwencje.Niektórzy Polacy muszą koniecznie sprawdzić swoje skrzynki pocztowe. Listy z urzędu zaczęły już napływać. Na przesłane wezwanie należy odpowiedzieć, zaznacza się, że jest to obowiązek. Jakie są konsekwencje, jeśli odmówimy?

Smog
20.11.2019 17:01 Smog zagraża płodności. Statystyki nie pozostawiają złudzeń

Smog: płodność jest zagrożona przez zanieczyszczone i spowite gęstą mgłą powietrze. Statystyki nie pozostawiają żadnych złudzeń, a badacze są naprawdę bezlitośni. Okazuje się, że Polska znajduje się w czołówce krajów z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem, a nasz dług ekologiczny jest ogromny. Smog, który unosi się w powietrzu stanowi olbrzymie zagrożenie dla zdrowia milionów ludzi. Okazuje się, że narażony jest nie tylko układ oddechowy czy krążenia, ale też rozrodczy! W związku z tym problemy z poczęciem dziecka mogą stać się globalnym zagadnieniem. Jak skutecznie chronić się przed negatywnym działaniem smogu? Znamy odpowiedź.