Lifestyle.Lelum.pl > Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński
19.09.2023 19:51 Zgorszenie sięgnęło zenitu na koncercie Bayer Full. Sławomir Świerzyński wykrzykiwał TO ze sceny. "Prymitywny typ"

Cały internet wstrzymał oddech, gdy wyszło na jaw, co takiego powiedział podczas koncertu Bayer Full jego lider, Sławomir Świerzyński. Ze sceny padły skandaliczne słowa. Miało być zabawnie, zamiast tego wyszło… żenująco. Internauci już wydali werdykt.

Sławomir Świerzyński
26.08.2023 08:21 WIELKIE rozczarowanie dla fanów Sławomira Świerzyńskiego. Przegrał w Sądzie, wiadomo, co teraz się stanie

Sławomir Świerzyński jest oczywiście najbardziej znany ze swojej muzyki. To w końcu lider jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w kraju. Wokalista nie raz był jednak przedmiotem dyskusji w opinii publicznej z uwagi na kontrowersje, które wywoływał. Jedna z nich zaprowadziła go przed sąd.

Sławomir Świerzyński
06.08.2023 07:27 39 lat po ślubie zaskakujące wieści z domu Świerzyńskich. Co o związku Sławomira z Renatą wiadomo?

Dziś Sławomir Świerzyński jest jedną z najbardziej kultowych artystów disco polo. Zanim jednak kariera jego zespołu “Bayer Full” rozkręciła się, mężczyzna pracował w wielu różnych miejscach. Jak się okazuje, w jednym z nich poznał swoją przyszłą żonę.

Sławomir Świerzyński
10.05.2023 12:38 Złe wieści dla Bayer Full, Sławomir Świerzyński z poważnym oskarżeniem. Kultowy numer plagiatem?

Sławomir Świerzyński wraz z zespołem Bayer Full mierzą się z oskarżeniami o plagiat. To nie pierwsza taka sytuacja w karierze tej grupy. Za naruszenie praw autorskich grozi im surowa kara.Mariusz Gabrych przekazał, że Świerzyński skopiował tekst piosenki “Harcerska rodzina”, którą Gabrych napisał w 1972 roku. Według oświadczenia lider zespołu Bayer Full zamienił w jej tekście zaledwie kilka słów.

Sławomir Świerzyński
24.04.2023 16:07 Sławomir Świerzyński narzekał na emeryturę, tymczasem mieszka w luksusach

Sławomir Świerzyński wraz ze swoim zespołem Bayer Full wypuścił wiele muzycznych hitów, do których bawiła się cała Polska. Utwory “Majteczki w kropeczki”, czy “Bo wszyscy Polacy”, chociaż w jakiejś części zna chyba każdy. Kiedyś narzekał na swoją emeryturę, a okazało się, że jego dom ocieka w luksusach.Wokalista ma 61 lat, więc niebawem wkroczy w wiek emerytalny. Kiedyś skarżył się na to, że nie może liczyć na wysoką kwotę świadczenia. Przez lata działalności muzycznej dorobił się jednak niemałego majątku.

Sławomir Świerzyński
21.12.2022 13:50 Sławomir Świerzyński załamany swoją emeryturą, liczył na znacznie więcej. „Nawet łódki nie zatankuję za te pieniądze”

Wyliczona przez ZUS emerytura mocno rozczarowała lidera Bayer Full. Sławomir Świerzyński jest załamany wysokością własnego świadczenia. Kwota jest karykaturalne niska. Temat może budzić skrajne emocje i być powodem do żartów, jednak gwiazdorowi disco-polo wcale nie jest do śmiechu. Emerytury gwiazd to temat budzący tyleż zainteresowania, ile kontrowersji. Wystarczy przypomnieć komentarze, które wywołała informacja o niskim świadczeniu Maryli Rodowicz, czy Teresy Lipowskiej.

Sławomir Świerzyński
05.11.2022 14:18 Sławomir Świerzyński dosadnie o TVP. Powiedział, ile zarabiają tam gwiazdy z górnej półki

Sławomir Świerzyński od lat występuje na polskiej scenie muzycznej razem ze swoim zespołem Bayer Full. Teraz wokalista postanowił zabrać głos w sprawie Telewizji Polskiej i wyznał, że poczuł się wykorzystany przez władze stacji. Od dawna w sieci można było znaleźć informacje o tym, że po zmianie na fotelu prezesa TVP publiczny nadawca zamierza zrezygnować ze współpracy z artystami disco polo. Dużo osób wątpiło jednak w taki scenariusz, ponieważ tego typu muzyka bardzo pozytywnie wpływała na oglądalność stacji. Teraz głos w sprawie zabrał jeden z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku muzycznego. Zdradził, że poważnie rozważa rezygnację ze współpracy z TVP. Powodem ma być brak dobrej atmosfery za kulisami i niższe w porównaniu do innych gwiazd zarobki.

Sławomir Świerzyński
15.10.2022 18:03 Dramat w rodzinie Sławomira Świerzyńskiego wpłynął na jego córkę. Rodzina nigdy nie doczekała się osądzenia winnych

Sławomir Świerzyński znany jest ze swoich ponadczasowych hitów disco polo i stanowczych oraz kontrowersyjnych opinii, którymi lubi się dzielić. Mało kto może jednak wiedzieć o tym, że w życiu spotkała go wielka tragedia. Żaden rodzic nie chciałby tego przeżyć. Wokalista jest ojcem trójki dzieci, ale w pewnym momencie musiał liczyć się z tym, że jednej z pociech już nigdy więcej nie zobaczy. Nie ma wątpliwości, że to mógł być najbardziej przykry okres w jego życiu.

Sławomir Świerzyński
07.10.2022 21:30 Sławomir Świerzyński wydał komunikat. Zrywa współpracę z TVP, wyznał, jak go traktowano

Sławomir Świerzyński już wiele razy udowadniał, że nie gryzie się w język i potrafi zajmować konkretne stanowisko nawet w kontrowersyjnych sprawach. Potwierdził to po raz kolejny, wydając oświadczenie, które uderza w Telewizję Polską. Jego komunikat jest niejako odpowiedzią na zamieszanie, które powstało w wyniku zrezygnowania z artystów disco polo przy okazji organizowania ostatniego koncertu TVP. Jak widać, „Bayer Full” nie zamierza godzić się na takie traktowanie.

Sławomir Świerzyński
24.08.2022 19:10 Bayer Full i Sławomir Świerzyński na wielkim weselu polityka. Nagranie krąży po sieci

Sławomir Świerzyński wraz z zespołem Bayer Full pojawili się na nie byle imprezie. Po sieci krąży nagranie z wesela znanego polityka, na którym widać „protoplastów disco polo”, podbijających scenę i wzywających do wspólnej zabawy. Lider zwrócił się do gości. Nie tak dawno temu media obiegło nietypowe nagranie z Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja, na którą Tadeusz Rydzyk zaprosił niespodziewanych gości. Na scenie pojawił się Sławomir Świerzyński i zespół Bayer Full, którzy, ku uciesze zgromadzonych ludzi, zagrali… cały repertuar religijnych pieśni. Teraz „ojciec disco polo” znów stał się bohaterem pewnej relacji, która zaczęła krążyć w sieci. Kapela zagrała na wielkim weselu, a przed liderem stanęło zadanie zabawienia setek gości, także ze świata polityki.

Sławomir Świerzyński
06.08.2022 00:56 Disco Hit Festival. Świerzyński zapomniał, że ma śpiewać? Przedziwna sytuacja podczas koncertu z Marcinem Millerem

Już dziś na scenie w Kobylnicy pojawiły się największe gwiazdy muzyki disco polo. Wśród nich nie mogło zabraknąć takich gwiazd, jak Sławomir i Kajra czy zespołu Boys. Podczas jednego z występów na Disco Hit Festival doszło do zaskakującej sytuacji. Marcin Miller i Sławomir postanowili spróbować swoich sił w duecie i wykonali jeden ze swoich wspólnych przebojów. W pewnym momencie podczas koncertu doszło do zadziwiającej sytuacji.

Sławomir Świerzyński
23.06.2022 21:21 Sławomir Świerzyński w mocnych słowach wypowiedział się o aborcji. Wielkie oburzenie w sieci

Sławomir Świerzyński znany jest nie tylko ze swoich ponadczasowych hitów, które stworzył wraz z zespołem „Bayer Full”. Dał się poznać także jako aktywny komentator spraw społecznych i politycznych. Właśnie zabrał głos po raz kolejny. Tym razem odniósł się do wpisu jednego z posłów, Dariusza Jońskiego. Polityk wyznał, że będzie do skutku walczył o legalną i bezpieczną aborcję. Muzyk zdecydował się mu odpowiedzieć w bardzo mocny sposób. Nie wszystkim się to spodobało.

Sławomir Świerzyński
26.04.2022 19:53 Wyszła prawda o Sławomirze Świerzyńskim. Zmartwiony gwiazdor coraz częściej zwraca się do Boga

Sławomir Świerzyński w rozmowie wyznał, że jego relacja z Bogiem jest w ostatnich czasach bardzo silna. Niesamowite, jakie intencje skrywa serce piosenkarza, gdy odmawia modlitwy. Świetność artysty na arenie muzyki scenicznej przypadła na lata 90., gdy oprócz niesamowitej kariery jako lider zespołu ” Bayer Full”, prowadził również na antenie Polsatu specjalny teleturniej dla samorządów gminnych „Gospodarz, czyli złote asy Polsatu”. Obecnie Sławomir Świerzyński rozwija się również duchowo, odnajdując spokój w codziennych modlitwach. W rozmowie dla „Super Expressu” wyznał, jak często rozmawia z Bogiem oraz jakie intencje zawierza Świętym.

kim jest syn Sławomira Świerzyńskiego?
08.04.2022 15:02 Sławomir Świerzyński nagrał wraz z „Bayer Full” niezwykły utwór. Niedługo będzie mieć premierę

Sławomir Świerzyński to Polak, który bez wątpienia jest patriotą oraz wzorowym katolikiem. W ostatnim czasie do mediów wyciekła informacja, że wkrótce na fanów muzyka czeka niezwykła niespodzianka, która porusza serca.

Sławomir Świerzyński
10.03.2022 15:05 Sławomir Świerzyński zrównany z ziemią. Wbił szpilę Marcie Lempart i wywołał burzę w sieci

Sławomir Świerzyński lubi angażować się za pomocą swojego konta na Twitterze w różne dyskusje. Jakiś czas temu polemizował na temat zakazu handlu w niedzielę, a teraz poruszył kwestię pomocy dla Ukraińców. Zrobił to jednak w dość kąśliwy sposób. Udostępnił przy tym post innej użytkowniczki, która dopytywała się, co w zaistniałej sytuacji robi Marta Lempart i inne działaczki Strajku Kobiet.

nie żyje
09.02.2022 21:14 Sławomir Świerzyński zareagował na pytanie o zakaz handlu w niedziele. Lider Bayer Full zacytował Dekalog

Sławomir Świerzyński wypowiedział się na temat zaostrzonego od tego miesiąca zakazu handlu w niedzielę, który do tej pory był sprytnie obchodzony przez niektóre dyskonty. Jego odpowiedź może zaskakiwać. Wokalista nie zdecydował się bowiem na rzeczowe, ekonomiczne argumenty, a jedynie zacytował jedno z Dziesięciu Przykazań.

Sławomir Świerzyński
26.12.2021 23:50 Kim jest Sławomir Świerzyński? Wyszło na jaw, co robił, zanim został gwiazdą

Świerzyński od lat uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Poczynania wokalisty, prezentera telewizyjnego, a także polityka mogą zadziwić większość jego fanów, niewielu wie bowiem, jak wyglądały jego losy. Kim jest Sławomir Świerzyński?

Sławomir Świerzyński
20.12.2021 22:47 Z kim Sławomir Świerzyński ma córkę? Nikola nie jest owocem małżeństwa artysty

Sławomir Świerzyński uchodzi za jedną z największych gwiazd disco-polo, a także – od kilku lat – telewizji publicznej. Życie prywatne muzyka budzi jednak kontrowersje – chodzi zaś nie tylko o jego żonę, która była jego uczennicą, ale i córkę, będącą owocem jego pozamałżeńskiego romansu.

Sławomir Świerzyński
12.12.2021 21:52 Na scenę TVP wparował Marcin Miller. Podszedł do Świerzyńskiego, widownia aż wstała

Na TVP2 trwa właśnie benefis zespołu Bayer Full. W tym roku przypada 40 rocznica działalności grupy. Na koncercie „40-stka Bayer Full” pojawiło się wiele gwiazd disco polo. Na benefisie zespołu Bayer Full pojawił się między innymi Marcin Miller, lider i wokalista zespołu disco polo Boys. Sławomir Świerzyński i Miller zaśpiewali razem piosenkę „Szalona blondynka”.

Nikola Świerzyńska
27.08.2021 21:11 Świerzyński wystąpi dla Radia Maryja. W zamian nie chce pieniędzy

Sławomir Świerzyński uchodzi za jednego z najbardziej znanych wykonawców gatunku disco polo. Teraz lider Bayer Full wystąpi wraz z zespołem na… pikniku Radia Maryja. Wokalista, a także niedoszły poseł, należy do grona największych zwolenników toruńskiej rozgłośni. Nie dziwi więc, że nie oczekuje on zapłaty za koncert. Postawił jednak inny warunek.

Sławomir Świerzyński
11.07.2021 15:07 Sławomir Świerzyński kultową piosenką porwał publiczność w Świnoujściu

Sławomir Świerzyński wystąpił podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. Gwiazdor porwał do tańca publiczność, gdy zaśpiewał kultową piosenkę. Sławomir Świerzyński był gwiazdą koncertu w Świnoujściu. Na jego występ czekało mnóstwo widzów przed telewizorami. Jednak największe wrażenie wywołała reakcja publiczności, gdy wokalista zaśpiewał kultową piosenkę.

Michał Wiśniewski
17.03.2021 10:58 Michał Wiśniewski nie wytrzymał. Ostro skrytykował Świerzyńskiego „To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo”

Michał Wiśniewski nie owijając w bawełnę wypowiedział się na temat działalności lidera zespołu Bayer Full – Sławomira Świerzyńskiego. Muzyk był wyraźnie zniesmaczony i rozczarowany zachowaniem autora hitu „Majteczki w kropeczki”. Padły bardzo gorzkie słowa. Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Lider zespołu Ich Troje już od wielu lat nie daje o sobie zapomnieć, podobnie zresztą jak Sławomir Świerzyński, który był tematem jego ostatniej rozmowy z dziennikarzem Plejady. Niestety, pogawędka na temat działalności Świerzyńskiego nie należała do przyjemnych.

Sławomir Świerzyński
09.02.2021 15:30 Kamery dotarły do posiadłości Sławomira Świerzyńskiego. Ciężko uwierzyć, że w Polsce ktoś może tak mieszkać

Niesamowite, w jakich warunkach mieszka Sławomir Świerzyński. Lider zespołu Bayer Full opływa w luksusy. Jego posiadłość naprawdę robi wrażenie. Jest piękna. Sławomir Świerzyński to wokalista, lider i założyciel discopolowego zespołu Bayer Full. Od chwili założenia zespołu – czyli od 1986 roku muzyk bawi szerokie kręgi publiczności swoimi utworami. Do największych przebojów artysty zaliczyć należy kultowe już dziś Majteczki w kropeczki, czy Serduszka dwa. Wielu fanów zastanawia się, w jakich warunkach mieszka Świerzyński i gdzie czerpie wenę na swoje utwory.

08.01.2021 13:50 Sławomir Świerzyński usłyszał wyrok. Chodzi o utwór, który wykonywał przez 25 lat

Lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński usłyszał wyrok sądu w sprawie piosenki, którą wykonywał przez 25 lat. Okazuje się, że nie była ona własnością zespołu i należała do innego artysty, który nie pozostał obojętny wobec sprawy. Teraz twórca utworu czeka na przeprosiny od Świerzyńskiego. Mowa tutaj o utworze pt. Tawerna. Pod pijaną zgrają, którą Sławomir Świerzyński z grupą Bayer Full wykonywali przez 25 lat i umieścili na jednej z płyt, czerpiąc z tego korzyści majątkowe. Sprawa znalazła swój finał w sądzie.

Sławomir Świerzyński
05.12.2020 08:59 Gdzie mieszka Sławomir Świerzyński? Padniecie na widok luksusów, wystąpił do państwa po gigantyczne pieniądze

Gdzie mieszka Sławomir Świerzyński? Okazuje się, że życie gwiazdora disco polo opływa w luksusy: wielki dom, stadnina koni czy jacht. Niedawno on i jego żona starali się o pieniądze z Funduszu Wsparcia Kultury. Razem mieli przyznane ponad pół miliona złotych na projekt artystyczny. Swoją posiadłość wokalista pokazał redaktorom z portalu fakt.pl. Z tego artykułu dowiesz się: W jakie luksusy opływa posiadłość Sławomira Świerzyńskiego Jakie działalności prowadzi lub prowadził lider Bayer Full poza występami na scenie Dlaczego w ostatnim czasie dosięgnęła go głośna krytyka medialna Disco polo jest przez wielu wyśmiewane, ale nie od dzisiaj wiadomo, że to złoty biznes, który przynosi świetne dochody. Doskonale wie o tym Sławomir Świerzyński, który od wielu lat zabawia Polki i Polaków swoimi hitami, a Majteczki w kropeczki kojarzy niemal cała Polska.

Bayer Full
22.11.2020 21:27 ”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego

Bayer Full na czele ze Sławomirem Świerzyńskim w ostatnim czasie należą do jednego z najbardziej krytykowanych zespołów muzycznych w Polsce. Wszystko za sprawą słów, które lider zespołu wypowiedział na temat innej grupy muzycznej Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz wokaliści disco polo wypowiadają się na ten temat – Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full – powiedział na Instagramie Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL. Do grona osób, które wypowiedziały się na temat zamieszania związanego z zespołem Bayer Full i ich liderem Sławomirem Świerzyńskim dołączyli tacy artyści jak Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL, Łukasz Gesek, czy Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb.

Sławomir Świerzyński
22.11.2020 11:19 Świerzyński jeszcze niedawno jako ekspert w TVP: „Wydobycie węgla powinno skończyć się wtedy, kiedy skończy się węgiel”

Jak donosi Onet Sławomir Świerzyński jakiś czas temu w TVP, wypowiedział się na temat kryzysu klimatycznego czy kwestii tolerancji w Polsce. Moim zdaniem wydobycie węgla powinno skończyć się wtedy, kiedy skończy się węgiel — oceniał na antenie lider zespołu Bayer Full, znany z piosenki Majteczki w kropeczki. Anna Derewienko, Sławomir Jastrzębowski i Sławomir Świerzyński byli gośćmi programu „#jedziemy” Michała Rachonia w TVP Info. Dyskusja toczyła się m.in. wokół kryzysu klimatycznego.

Sławomir Świerzyński
21.11.2020 17:50 Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej

Sławomir Świerzyński, który w ostatnim czasie narobił wokół siebie wiele szumu medialnego, powiedział kilka słów na temat służby zdrowia i ich zarobków. Zdaniem piosenkarza disco polo kwota 3000 zł brutto, jaką otrzymują pracownicy w szpitalach i pogotowiach, jest dla niego bardzo duża – Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu – powiedział w wywiadzie dla polsatnews.pl. Przypomnijmy, że Sławomir Świerzyński stał się jednym z artystów obdarzonych przez Fundusz Wsparcia Kultury. Artysta i jego zespół Bayer Full mieli otrzymać kwotę 550 tys. zł., co uczyniło ich jednymi z najlepiej opłaconych. Co więcej, piosenkarz pozwolił sobie na dość krytyczny komentarz w stronę Kazika Staszewskiego i grupy Kult, który odbił się szerokim echem w całym kraju.

  • 1
  • 2