Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego
Karol Osiński
Karol Osiński 22.11.2020 21:27

”Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full”. Gwiazdy wstydzą się za Świerzyńskiego

Bayer Full
fot. instagram.com/marcin_bqll_niewiadomski/ TRICOLORS/East News

Bayer Full na czele ze Sławomirem Świerzyńskim w ostatnim czasie należą do jednego z najbardziej krytykowanych zespołów muzycznych w Polsce. Wszystko za sprawą słów, które lider zespołu wypowiedział na temat innej grupy muzycznej Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz wokaliści disco polo wypowiadają się na ten temat – Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full – powiedział na Instagramie Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL.

Do grona osób, które wypowiedziały się na temat zamieszania związanego z zespołem Bayer Full i ich liderem Sławomirem Świerzyńskim dołączyli tacy artyści jak Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL, Łukasz Gesek, czy Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb.

Muzycy przepraszają za Bayer Full

Odkąd media obiegła informacja, że zespół Bayer Full został obdarzony finansowym wsparciem w wysokości pół miliona złotych z Funduszu Wsparcia Kultury, w mediach wrze od informacji na ich temat.

Sławomir Świerzyński publicznie skrytykował zespół Kult i ich lidera Kazika Staszewskiego. Teraz głos zabrali muzycy disco polo. Marcin Niewiadomski z zespołu B-QLL wstawił film na Instagram, w którym wypowiedział słowa.

Chciałem tylko króciutko powiedzieć: przepraszam za Bayer Full – powiedział muzyk. W samochodzie, z którego powstało nagranie, można usłyszeć piosenkę zespołu Kult pt. „Wstyd”.

Łukasz Gesek zauważa, że zespół Kult cieszy się znacznie większym zainteresowaniem w mediach społecznościowych niż Bayer Full.

– Chciałem tylko powiedzieć, żebyście sprawdzili fanpage zespołu Kult, który ma ponad 300 tysięcy obserwujących, z kolei Bayer Full – jedynie ok. 15 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie – zauważa Łukasz Gesek.

Muzycy disco polo o Bayer Full

Łukasz Gesek w swojej wypowiedzi dodał:

– Płyt Kultu słuchaliśmy kiedyś w młodości, słuchamy nadal i kupujemy dalej. Ten lider, ten ‚specjalista’ nie powinien się w ogóle wypowiadać w ich temacie i naszej branży. Trzeba przeprosić zespół Kult i inne zespoły – jeżeli on tego nie zrobi, to ja teraz mówię: Przepraszam.

Natomiast Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał wymowne zdjęcie, w którym widnieje wraz ze Sławomirem Świerzyńskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na koszulce Świerzyńskiego widnieje napis „Kult”.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez D-Bomb Bartek (@dbomb_bartek)

Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb dodał przerobione zdjęcie ze Sławomirem Świerzyńskim.

Źródło: natemat.pl