Lifestyle.Lelum.pl > Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie
21.06.2018 12:55 Siostry Godlewskie. Celebrytki z licencją na szokowanie

Siostry Godlewskie to Magdalena Godlewska, Małgorzata Godlewska oraz Monika Esmeralda Godlewska. To właśnie ta trójka zyskała popularność w polskich mediach. Siostry Godlewskie, szczególnie Małgorzata Godlewska znane się ze swojego zamiłowania do cosplayu. Gosia pojawiła się nawet na Comic-Conie w Nadarzynie z body-paintingiem nawiązującym do Kapitana Ameryki. My o cosplayu w tym tekście nie piszemy, ale o fenomenie sióstr, owszem.

Bracia Golec
28.05.2018 17:03 Andrzej Duda ogląda i komentuje życzenia urodzinowe od Sióstr Godlewskich. To hit internetu!

Andrzej Duda i Siostry Godlewskie? To z pewnością nie jest dobre połączenie, jest jednak bardzo zabawne. Kiedy Godlewskie postanowiły w prezencie wykonać piosenkę z dedykacją dla prezydenta, cała Polska czekała na jego komentarz. Czyżby Andrzej Duda w końcu postanowił podziękować siostrom Godlewskim? Siostry Godlewskie starają się co jakiś czas zaserwować internautom wykonanie jakiegoś utworu. Choć od ich śpiewu więdną uszy, Godlewskie robią wszystko, aby rozwijać swój nieudolny wokal. Ostatnio postanowiły zrobić odważny prezent Andrzejowi Dudzie i wdzięcznym fałszem zaśpiewały Happy birthday to you, mister president. Wykonanie kolejny raz zażenowało wszystkich internautów, co z samym prezydentem?

Siostry Godlewskie
25.05.2018 14:16 „Mała Ania” sparodiowała Godlewskie. „Kpina! Nie widać żadnej różnicy”

Mała Ania z ekipy „Warsaw Shore” sparodiowała siostry Godlewskie i ich wokalne popisy. Prześmiewczy film zamieściła na swoim Instagramie. Obserwuje ją 276 tys. ludzi. Zrobiło się zamieszanie! Siostry Godlewskie zyskały sławę poprzez wyginanie swoich ciał i wykonywanie coverów piosenek takich jak „Pada śnieg” czy „Jest taki dzień”. Obecnie spełniają się w roli prezenterek. Na kanale 4fun Dance prowadzą program „Hejtlista”.

Siostry Godlewskie
16.05.2018 13:22 Siostry Godlewskie zaśpiewały dla Andrzeja Dudy. Internauci BEZLITOŚNI

Myśleliśmy, że jeżeli chodzi o Siostry Godlewskie, to nic już nas nie zaskoczy! Wydawało się, że skala żenady została osiągnięta, kiedy dziewczyny zmasakrowały świąteczne kolędy albo hit The Rolling Stones Satisfaction. Okazuje się, że teraz zapragnęły zamienić się w gwiazdę Hollywood i zaśpiewać specjalnie coś dla… prezydenta Andrzeja Dudy. To prawda, wszystko zaczęło się od piosenek świątecznych, które Siostry Godlewskie „wykonały” na święta. Szybko dostały przydomek „śpiewających karpi” i wyczuły w tym potencjał. Na swoim koncie mają już żenujący teledysk Tak to my, odwołaną trasę koncertową i zmasakrowaną piosenkę The Rolling Stones. Teraz przyszedł czas, by zająć się jedną z najsłynniejszych kobiet na świecie…

Siostry Godlewskie
15.05.2018 15:42 Siostry Godlewskie pokazały zdjęcie, które wywołało burzę. „Jak pierdnięcie bizona”

Siostry Godlewskie nadal walczą o zainteresowanie! Mimo przepowiedni o rychłym końcu ich kariery wygląda na to, że „śpiewające karpie” jak określił je internet, zostaną z nami na dłużej. Siostry walczą o zainteresowanie jak lwice, teraz pokazały zdjęcie, za które spadła na nie lawina hejtu. Odnosimy wrażenie, że taki właśnie był ich cel! Siostry próbowały już swoich sił wszędzie. W Ex na Plaży, gdzie Esmeralda wdała się w bójkę z koleżankami z programu, po programy typu C, w których pokazywały się nago, kończąc na nagim prowadzeniu programu o pogodzie.

Siostry Godlewskie
11.04.2018 19:29 Siostry Godlewskie z nowym programem w telewizji. Będzie można hejtować na żywo

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów „śpiewających karpi”. Jeżeli gdzieś tam jesteście, to musicie wiedzieć, że za kilka dni wchodzi nowy program, który będą prowadzić Siostry Godlewskie. Stacja 4Fun Dance, znów postawiła na „czarne konie” show-biznesu. Wszystko zaczęło się od kolędy, którą Siostry Godlewskie „wykonały” na święta. Szybko dostały przydomek „śpiewających karpi” i wyczuły w tym potencjał. Na swoim koncie mają już m.in. teledysk do piosenki Tak to my, odwołaną trasę koncertową i udawaną ciąże. Teraz dorobiły się swojego programu.

Siostry Godlewskie The Rolling Stones
23.03.2018 14:36 Siostry Godlewskie masakrują przebój The Rolling Stones. „Jak to usłyszą, odwołają koncert”

Siostry Godlewskie zaistniały w polskim show-biznesie po tym, jak nagrały świąteczne kolędy. Niestety, nie popisały się zbytnio talentem wokalnym. „Śpiewające karpie”, jak określił je internet, nie poddają się tak szybko. Właśnie zmasakrowały kolejny kawałek – tym razem The Rolling Stones. To prawda, wszystko zaczęło się od kolęd, którą Siostry Godlewskie „wykonały” na święta. Szybko dostały przydomek „śpiewających karpi” i wyczuły w tym potencjał. Na swoim koncie mają już żenujący teledysk do piosenki Tak to my, odwołaną trasę koncertową i udawaną ciąże.

Esmeralda Godlewska
09.03.2018 12:26 Godlewska poszła NA RANDKĘ z gwiazdą TVP. Znają GO wszyscy!

Esmeralda Godlewska chodzi na randki i korzysta z uroków życia. Na romantyczną kolację wybrała się ze znaną gwiazdą TVP. Zakochanych przyłapał portal Pudelek.pl. Esmeralda Godlewska znana została dzięki wątpliwemu pokazowi swojego talentu wokalnego. Wraz z siostrą śpiewała o świątecznym karpiu, co wzbudziło politowanie wielu internautów. Kilka tygodni temu pochwaliła się ciążą, by już kilka dni później napisać o tym, że poroniła. Jak wykazało nasze mini-śledztwo, cała sprawa okazała się wielką mistyfikacją.

18.01.2018 13:59 Siostra Godlewska miała poważny wypadek samochodowy. „Otarła się o śmierć”

Esmeralda Godlewska, jedna z sióstr Godlewskich, które zasłynęły pokazem swojego talentu wokalnego, miała koszmarny wypadek samochodowy. Całą sytuację opisała na Instagramie. Zdjęcia, które wrzuciła, szokują. Po poważnym wypadku samochodowym Esmeralda Godlewska przewartościowała swoje życie, na swoim Instagramowym profilu pokazała zdjęcia z wypadku i dodała długi, poruszający opis. Porusza w nim m.in. kwestię otarcia się o śmierć i tego, że przestała czuć cokolwiek do drugiego człowieka. https://www.instagram.com/p/BeDr6nOn9PA/?hl=pl&taken-by=esmeralda_godlewska ZOBACZ TEŻ: AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”

siostry godlewskie
10.01.2018 16:50 Siostry Godlewskie w „Tańcu z Gwiazdami”? „To jest ku*wa DRAMAT!”

Polsat po półrocznej przerwie zaczyna nabór do nowego sezonu „Tańca z Gwiazdami”. Ponieważ ostatnie sezony nie obfitowały w mocne nazwiska, z informacji wyciekających do mediów można przypuszczać, że tym razem dyrektor programowa Polsatu – Nina Terentiew, postawi na mocne nazwiska. Na oficjalnym Instagramie Polsatu pojawiło się zdjęcie jednej z sióstr Godlewskich z pytaniem: „Czy nadaje się do „Tańca z Gwiazdami?””. Komentarze posypały się lawinowo, sprawdźcie, czy siostry Godlewskie mają szanse wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”. W mediach pojawiły się informacje, że w kolejnej edycji popularnego programu zobaczymy m.in. Jarosława Kreta i Beatę Tadle. Ponoć występu nie odmówiła również narzeczona Kuby Wojewódzkiego – Renata Kaczoruk. Ekipa robi się naprawdę mocna! https://www.instagram.com/p/BdxVG66l3cj/?hl=pl&taken-by=polsatofficial Pod postem na Instagramie fani „Tańca z Gwiazdami” podzieli się na dwie grupy. Pierwsza z nich oczywiście była zachwycona występem sióstr Godlewskich, druga – nieco mniej entuzjastycznie zauważyła, że program nazywa się „Tanieć z Gwiazdami”, a siostry nimi nie są. Jeżeli plotki okażą się prawdziwe proponujemy zmienić nazwę na „Taniec z Karpiami”. ZOBACZ TEŻ: Doda MIAŻDŻY „Despacito” i wyśmiewa siostry Godlewskie