Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostry Godlewskie w „Tańcu z Gwiazdami”? „To jest ku*wa DRAMAT!”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 10.01.2018 16:50

Siostry Godlewskie w „Tańcu z Gwiazdami”? „To jest ku*wa DRAMAT!”

siostry godlewskie

Polsat po półrocznej przerwie zaczyna nabór do nowego sezonu „Tańca z Gwiazdami”. Ponieważ ostatnie sezony nie obfitowały w mocne nazwiska, z informacji wyciekających do mediów można przypuszczać, że tym razem dyrektor programowa Polsatu – Nina Terentiew, postawi na mocne nazwiska. Na oficjalnym Instagramie Polsatu pojawiło się zdjęcie jednej z sióstr Godlewskich z pytaniem: „Czy nadaje się do „Tańca z Gwiazdami?””. Komentarze posypały się lawinowo, sprawdźcie, czy siostry Godlewskie mają szanse wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”.

W mediach pojawiły się informacje, że w kolejnej edycji popularnego programu zobaczymy m.in. Jarosława Kreta i Beatę Tadle. Ponoć występu nie odmówiła również narzeczona Kuby Wojewódzkiego – Renata Kaczoruk. Ekipa robi się naprawdę mocna!

https://www.instagram.com/p/BdxVG66l3cj/?hl=pl&taken-by=polsatofficial

Pod postem na Instagramie fani „Tańca z Gwiazdami” podzieli się na dwie grupy. Pierwsza z nich oczywiście była zachwycona występem sióstr Godlewskich, druga – nieco mniej entuzjastycznie zauważyła, że program nazywa się „Tanieć z Gwiazdami”, a siostry nimi nie są. Jeżeli plotki okażą się prawdziwe proponujemy zmienić nazwę na „Taniec z Karpiami”.

ZOBACZ TEŻ: Doda MIAŻDŻY „Despacito” i wyśmiewa siostry Godlewskie

Zobaczcie komentarze:

Taniec z Gwiazdami

siostry godlewskie

siostry godlewskie

siostry godlewskie

siostry godlewskie

siostry godlewskie

źródło: pudelek.pl

ZOBACZ TEŻ: Michał Bajor SZOKUJE. „Poddam się EUTANAZJI”