Sanki

dwulatka
03.02.2021 11:24 Kolejny dramat w Parku Szczęśliwickim. Dwulatka wpadła do stawu, na pomoc ruszył przechodzień

W Parku Szczęśliwickim w Warszawie doszło do kolejnego dramatu. Dwulatka wpadła do pobliskiego stawu. Na pomoc dziecku ruszył przypadkowy przechodzień. Jeszcze przed przyjazdem służb mężczyzna rozpoczął reanimację. Zimowa pogoda zachęca do szalonych zabaw na śniegu, jednak cały czas trzeba zachować czujność i ostrożność. Dotkliwie przekonała się o tym pewna dwulatka oraz jej mama, które wspólnie wybrały się na do Parku Szczęśliwickiego.

sanki
18.01.2021 08:15 Dramatyczna sytuacja podczas zimowych zabaw. Kilkulatek wjechał do jeziorka, na miejsce przyjechały służby

W miniony piątek na sankach doszło do dramatycznej sytuacji. Wszystko wydarzyło się na warszawskiej Pradze-Północ. Kilkulatek rozpędził się i zjechał na taflę Jeziora Gocławskiego. Na miejsce wezwano straż pożarną, aby pomogła ściągnąć chłopca z lodu, na szczęście nic mu się nie stało. Ferie zimowe to dla wielu dzieci czas zimowych zabaw. Jedną z nich są bez wątpienia sanki. Trzeba tylko pamiętać o ostrożności, ponieważ może dojść do niebezpiecznej sytuacji. Dotkliwie przekonał się o tym ten kilkulatek.