Lifestyle.Lelum.pl > Rozrywka.Lelum.Pl - Krzysztof Krawczyk Junior

Rozrywka.Lelum.Pl - Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof krawczyk Jr
10.06.2023 20:26 Krzysztof Krawczyk junior złapał za mikrofon w Opolu i nie owijał w bawełnę. Ujawnił o swojej mamie i tacie nieznane fakty

9 czerwca rozpoczął się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na wydarzeniu wystąpiła plejada gwiazd — obecnych oraz legendarnych twórców polskiej sceny muzycznej. Wśród nich nie mogło zabraknąć grupy “Trubadurów", a wraz z nimi Krzysztofa Krawczyka Juniora. Artysta udzielił redakcji “Świata Gwiazd” wywiadu, w którym podzielił się wspomnieniami z dzieciństwa. Wyjawił o swoich rodzicach nieznane dotąd fakty. 

Krzysztof Krawczyk Junior
10.06.2023 08:20 Opole 2023: Musieli zabrać Krawczyka Juniora ze ścianki, poruszenie za kulisami festiwalu w Opolu. "Odwracał się plecami"

Krzysztof Krawczyk Junior zadebiutował na scenie podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Zmagający się z chorobą syn zmarłego muzyka, mimo sprzecznych doniesień, jednak pojawił się wraz z kultowym zespołem Trubadurzy. Po występie przyszedł czas na “ściankę”. Wtedy zaczęły się schody.W pewnym momencie, podczas pozowania do zdjęć, 50-letni musiał się wycofać. Wszystko z powodu swojego stanu zdrowia.