Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Krawczyk junior złapał za mikrofon w Opolu i nie owijał w bawełnę. Ujawnił o swojej mamie i tacie nieznane fakty
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.06.2023 20:26

Krzysztof Krawczyk junior złapał za mikrofon w Opolu i nie owijał w bawełnę. Ujawnił o swojej mamie i tacie nieznane fakty

Krzysztof krawczyk Jr
fot. AKPA, youtube.com/@swiatgwiazdpl

9 czerwca rozpoczął się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na wydarzeniu wystąpiła plejada gwiazd — obecnych oraz legendarnych twórców polskiej sceny muzycznej. Wśród nich nie mogło zabraknąć grupy “Trubadurów", a wraz z nimi Krzysztofa Krawczyka Juniora. 

Artysta udzielił redakcji “Świata Gwiazd” wywiadu, w którym podzielił się wspomnieniami z dzieciństwa. Wyjawił o swoich rodzicach nieznane dotąd fakty. 

Krzysztof Krawczyk pojawił się na scenie Opola 2023

W tym roku Krzysztof Krawczyk Junior zadebiutował na scenie na festiwalu w Opolu. Jego występ do ostatniej chwili pozostawał dla fanów wielką niewiadomą. Artysta boryka się bowiem z ciężką odmianą padaczki, która już wielokrotnie utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Stan zdrowia syna Krzysztofa krawczyka dodatkowo pogarsza stres, który towarzyszy mu przy procesie o majątek ojca.

Mimo sprzecznych doniesień mediów Krzysztof Krawczyk Junior ostatecznie pojawił się w Opolu, by wraz z zespołem “Trubadurów” wystąpić na deskach Amfiteatru. Zanim jednak pojawił się na scenie, udzielił wywiadu redakcji “Świata Gwiazd”. Wyjawił w nim m.in. nieznane dotąd fakty o rodzicach.

"Opole 2023": skandal po pierwszym dniu festiwalu. Po tym, co polskie gwiazdy zrobiły na scenie pojawiła się miażdżąca krytyka

Krzysztof Krawczyk Junior w poruszającym wywiadzie wspomina ojca

W rozmowie ze “Światem Gwiazd” Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział o swojej ekscytacji związanej z występem na Festiwalu w Opolu. Powiedział, że koncert w towarzystwie “Trubadurów” jest formą upamiętnienia ojca. Zapytany o tatę, ujawnił nieznane dotąd fakty o ich relacji:

– Był taki jakby fajny “swój chłop”, swój człowiek. Były momenty nerwowe, wyjeżdżał też na wiele miesięcy, nie było go. Ja sam z mamą, ona po pracy wracała. Smutna była, pogrążona, sama. Potem przyjeżdżał tato. (…) A ja taki stęskniony byłem, nareszcie rodzice w domu, mama, tata, oboje – wspominał z rozrzewnieniem Krzysztof Krawczyk Junior.

W dalszej części wywiadu opowiedział, jak wspomina chwile spędzone z ojcem z okresu swojego dzieciństwa. Wyznał, że wspólnie spędzonych momentów było zbyt mało.

– Tata tam jadł obiad, jaki mama mu przygotowała, później weźmie mnie do kina, przejdziemy się… Kurcze, to był taki ułamek sekundy na przestrzeni tak wielu lat. Za mało, dlatego może tak pamiętam wybiórczo – opowiadał nostalgicznie w wywiadzie ze “Światem Gwiazd”. 

Krzysztof Krawczyk Junior walczy w sądzie o prawa do majątku po zmarłym ojcu

Obecnie Krzysztof Krawczyk Junior bierze udział w procesie sądowym, gdzie walczy o majątek po zamarłym ojcu. Próbuje udowodnić, że wola Krzysztofa Krawczyka była inna, niż utrzymuje Ewa Krawczyk, obecna posiadaczka majątku. 

Syn legendarnego artysty opowiedział, że ciężko przeżywa ten czas. Dodatkowo stres, który powodują kolejne rozprawy, niekorzystnie wpływa na jego zdrowie.

– Kwestia taka jak tantiemy po piosenkach. Ja nie mam nic. Jakieś pamiątki po tacie — nic! Wspomnienia same – skwitował w rozmowie ze “Światem Gwiazd”. 

Opole 2023
fot. AKPA
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik